Dodaj do ulubionych

sobota 24.06.2017

Jesteś na:HOMEBiznes

 • Google prawdę ci powie

  Google prawdę ci powie

  Podobno nie ma głupich pytań, jednak zdarzają się takie, których jednak głośno zadać nie wypada. Ale od czego jest Google? Cierpliwy i wszechwiedzący, jak to wyszukiwarka! Jakie pytania zadajemy, kiedy nikt nie widzi, co wstukujemy na klawiaturze? Agencja SEMTEC wybrała najdziwniejsze pytania ze słowem-kluczem „CZY” wpisywane w Google.

   

 • W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  Za każdym razem patrząc na swój garaż myślisz, że twoje auto zasługuje na coś lepszego? W Miami deweloperzy Louis Birdman i Jay Massirman chyba mieli podobne przemyślenia tworząc stylowy budynek AutoHouse obejmujący wyłącznie garaże dla pojazdów samochodowych.

   

 • Nastała era post-prywatności. Firmy wiedzą o nas więcej niż nasi bliscy?

  Nastała era post-prywatności. Firmy wiedzą o nas więcej niż nasi bliscy?

  Żyjemy w dobie post-prywatności. Defetyści biją na alarm przekonani, że najczarniejsze fantazje George'a Orwella na naszych oczach stają się rzeczywistością.

   

 • Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”!

  Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”!

  Jurorzy konkursu „Fasada Roku 2016” odkryli swoje karty, rozstrzygając tym samym tę edycję krajowych zmagań. Do wyścigu o prestiżowy tytuł i 10 000 zł stanęło blisko 200 elewacji z całej Polski, z których Kapituła wybrała 5 zwycięzców i przyznała 8 wyróżnień.

   

 • Jak wybrać sejf? Odpowiedz na 4 proste pytania i podejmij decyzję

  Jak wybrać sejf? Odpowiedz na 4 proste pytania i podejmij decyzję

  Wybór sejfu to decyzja na lata – warto więc dobrze ją przemyśleć. Rezygnacja z zabezpieczenia lub wybór nieodpowiedniej klasy sejfu może bowiem słono kosztować. Czym kierować się przy wyborze? Odpowiedz na 4 poniższe pytania i znajdź sejf na miarę swoich potrzeb.

   

 • Jaki faktoring wybrać? Postaw na najlepszy rodzaj faktoringu dla swojej firmy.

  Jaki faktoring wybrać? Postaw na najlepszy rodzaj faktoringu dla swojej firmy.

  Prowadzenie firmy to spore wyzwanie, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na usługi finansowe, które pomagają im w skutecznym prowadzeniu firmy.

   

 • Dla tych, którzy wciąż nie potrafią zarządzać czasem

  Dla tych, którzy wciąż nie potrafią zarządzać czasem

  Przeczytałeś już milion porad o tym jak zarządzać czasem, ale było to stratą czasu? Prowadzisz terminarz, masz priorytety, planujesz dni, ale wciąż czujesz, że nie robisz wszystkiego co trzeba. Dlaczego tak jest?

   

 • Planujesz zakup dachu? Zadbaj o jego funkcjonalność!

  Planujesz zakup dachu? Zadbaj o jego funkcjonalność!

  Budowa oraz remont domu to inwestycje wymagające precyzyjnego planowania, a konstrukcja dachowa jest niezbędną częścią tego procesu. Podczas montażu lub renowacji dachu, warto rozważyć zastosowanie akcesoriów, które sprawdzą się np. przy wizycie kominiarza i dekarza, montażu anteny lub gdy zależy nam na doświetleniu wnętrza.

   

 • Ułatwienia w transporcie do Holandii i Włoch

  Ułatwienia w transporcie do Holandii i Włoch

  Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców rozszerzyło usługę rozliczania płacy minimalnej w sektorze transportu dla kierowców jeżdżących na terytorium Holandii oraz Włoch.  Szacunkowa wartość rynku transportowego dla obu tych krajów wynosi ok. 62 miliony euro w skali roku.

   

 • Chcesz wypromować swój biznes? Zdobądź tytuł Firma Roku

  Chcesz wypromować swój biznes? Zdobądź tytuł Firma Roku

  Ruszył nabór do X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firma Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i są wzorem rzetelności.

   

 • Odpowiedzialność za pracowników, czyli wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy

  Odpowiedzialność za pracowników, czyli wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy

  Na każdym przedsiębiorcy spoczywa wielka odpowiedzialność nie tylko za losy swoje i swojej firmy, ale także za osoby mu podległe, które są przez niego zatrudniane. Bycie odpowiedzialnym za pracowników jest więc wielkim wyzwaniem, z którym właściciele firm muszą mierzyć się każdego dnia.

   

 • Czemu warto współpracować z ProSenior24?

  Czemu warto współpracować z ProSenior24?

  ProSenior24 to sprawdzona agencja pracy dla opiekunów osób starszych. Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów do Niemiec, gdzie w obecnej chwili panuje wysokie zapotrzebowanie na pomoc dla tamtejszych seniorów.

   

 • Centrum światowej kultury w Arabii Saudyjskiej

  Centrum światowej kultury w Arabii Saudyjskiej

  Studio architektoniczne Snohetta prezentuje nowe zdjęcia Centrum Światowej Kultury Króla Abdulaziz. Budowa obiektu w Dhahran w Arabii Saudyjskiej właśnie dobiega końca. Budowa rozpoczęła się w 2008 r.

   

 • Dubaj zaprosi do nowego ośrodka wypoczynkowego

  Dubaj zaprosi do nowego ośrodka wypoczynkowego

  Nie jest łatwo dorównać pięknu widoków jakie oferuje Dubaj. Przypatrując się panoramie miasta, naszym oczom ukaże się przecież najwyższy budynek świata, hotel Burdż Chalifa, posiadający aż 154 piętra oraz Dubai Marina, czyli nowy dystrykt z różnymi, niebanalnymi architektonicznie budynkami. Do tych zadziwiających widoków dołączy wkrótce nowoczesny kompleks wypoczynkowy Meydan One.

   

 • Brytyjski parlament będzie obradował na wodzie

  Brytyjski parlament będzie obradował na wodzie

  Dopóki izby parlamentu w Londynie nie zostaną odnowione, brytyjski parlament będzie obradował na wodzie.

   

 • Ostatni dzwonek, by kupić prezent? Nie stój w kolejkach, zamawiaj przez Internet!

  Ostatni dzwonek, by kupić prezent? Nie stój w kolejkach, zamawiaj przez Internet!

  Urodziny, imieniny, rocznice i wiele innych okazji, o których przypominamy sobie w ostatniej chwili, niejednokrotnie spędzają nam przysłowiowy sen z powiek. Czasu tak niewiele, a prezentu wciąż brak. Jeśli do codziennych obowiązków dołożymy jeszcze bieganie po sklepach w poszukiwaniu prezentu idealnego i żmudne chwile spędzone w kolejce do kasy, nasz niepokój z pewnością wzrośnie. Jest jednak prosty sposób na to, by uniknąć...

   

 • Piękny dom na wzgórzach Los Anegeles

  Piękny dom na wzgórzach Los Anegeles

  Grupa architektów z Belzberg Architects zaprojektowała nowy dom na wzgórzu w Los Angeles, który zachwyca przede wszystkim cudownymi, rzeźbionymi w drewnie schodami, prowadzącymi do głównej części mieszkalnej budynku.

   

 • Most w kształcie oczu w Izraelu

  Most w kształcie oczu w Izraelu

  Ta niezwykła kładka dla pieszych została wybudowana w wyniku współpracy Bar Orian Architects i Rokach Ashkenai Engineers w mieście Beersheba.

   

 • Bezpieczne wakacje z dzieckiem

  Bezpieczne wakacje z dzieckiem

  Jak wskazują wyniki najnowszego raportu PZU „Bezpieczne dziecko”, 84 proc. rodziców uważa, że w dzisiejszym świecie na dzieci czyha więcej niebezpieczeństw niż w czasach, gdy sami byli mali.

   

 • Pożyczki pozabankowe - na to zwróć uwagę

  Pożyczki pozabankowe - na to zwróć uwagę

  Jeszcze do niedawna jedynym miejscem, w którym braliśmy pożyczki, był oddział banku. Dziś mamy znacznie więcej możliwości, w tym pożyczki online! Dla kogo są one doskonałe i na co warto zwrócić uwagę, przy zdecydowaniu się na takową pożyczkę? O tym przeczytacie w naszym artykule.

   

 • Made in Poland brzmi dumnie

  Made in Poland brzmi dumnie

  W obliczu masowej produkcji i dostępności produktów niemal z całego świata, na popularności zyskują rzeczy unikalne oraz porządnie wykonane. Coraz częściej doceniane są także polskie produkty, jako solidne i estetyczne.

   

Strona 1 z 10 1 2 3 4 ...

Dołącz do nas na facebooku

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.