Dodaj do ulubionych

środa 24.01.2018

Jesteś na:HOMEBiznes

 • Apartamenty Dakota – ikona Nowego Jorku

  Apartamenty Dakota – ikona Nowego Jorku

  Apartamenty Dakota należą do najbardziej charakterystycznych obiektów architektonicznych Nowego Jorku. Ich ciekawa historia i gotycki, specyficzny styl nadają im ikoniczny charakter.

   

 • Relacje biznesowe z Niemcami –

  Relacje biznesowe z Niemcami –

  Niemieccy przedsiębiorcy są pozytywnie nastawieni do stanu rodzimej gospodarki, jak i wzrostu możliwości rozwoju dla własnych firm. Dostrzegają jednak negatywne aspekty swojego rynku, niemal trzy czwarte badanych wskazało brak pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu, jako największą przeszkodę w rozwoju biznesu, a co więcej nie przewiduje istotnych zmian na tym polu w ciągu najbliższych 12 miesięcy – wynika...

   

 • Lubartowska 20 – w duchu przedwojennej Pragi

  Lubartowska 20 – w duchu przedwojennej Pragi

  Stołeczna Praga Południe wzbogaci się o replikę małej kamienicy w stylu modernizmu lat 30. XX wieku.

   

 • Sprawdzone pomysły na zwiększenie jakości pracy w biurze

  Sprawdzone pomysły na zwiększenie jakości pracy w biurze

  Każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć, że na sukces całej firmy składa się nie tylko odpowiednie zarządzanie, ale też zaangażowanie pracowników. Zapewnienie im dobrych warunków może podnieść wydajność, co oczywiście przekłada się na lepsze wyniki.

   

 • Cztery sposoby na to, by klienci wracali do twojego e-sklepu

  Cztery sposoby na to, by klienci wracali do twojego e-sklepu

  Klient zrobił u ciebie zakupy? To świetnie. Pełen sukces to jednak dopiero zachęcenie go do ponownych odwiedzin. Oto cztery sposoby, które ułatwią to zadanie.

   

 • Oszczędzaj z 500 plus i odłóż na studia dziecka

  Oszczędzaj z 500 plus i odłóż na studia dziecka

  Za nami już gorący okres składania wniosków o 500 plus. Wszyscy zainteresowani, którzy nie zrobili tego do końca sierpnia, będą musieli poczekać na ich rozpatrzenie przez Gminę do końca listopada.

   

 • Konkurs Termo Organiki na amatorski film „Nakręć się na czarne kropki” rozstrzygnięty!

  Konkurs Termo Organiki na amatorski film „Nakręć się na czarne kropki” rozstrzygnięty!

  Ogólnopolski konkurs filmowy „Nakręć się na czarne kropki” organizowany przez Termo Organikę, producenta popularnego styropianu „Dalmatyńczyk”, został rozstrzygnięty. Nadesłane filmy oceniało jury, któremu przewodziła ambasadorka marki Termo Organika Omenaa Mensah, a laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne. Organizator konkursu nie stawiał żadnych ograniczeń, co do formy dzieła.

   

 • Długie terminy płatności nękają branżę budowlaną

  Długie terminy płatności nękają branżę budowlaną

  Długie terminy płatności nękają branżę budowlaną. Prawie ¾ firm z branży budowlanej ma problem z opóźnieniami w płatnościach za sprzedany towar lub świadczone usługi.

   

 • Ekspert kryptowalut TeleTrade opinie o nowych szczytach notowań Bitcoin

  Ekspert kryptowalut TeleTrade opinie o nowych szczytach notowań Bitcoin

  W tym artykule przybliżymy sytuacje na kryptowalutach oraz TeleTrade opinie o Bitcoinie.

   

 • Budynki warte miliony i ich twórcy

  Budynki warte miliony i ich twórcy

  Podczas poszukiwań idealnego domu wiele osób zwraca uwagę nie tylko na niezbędne wyposażenie, ale również na drobne szczegóły, które wyróżniają określony budynek na tle innych.

   

 • Obraz sprzedany na Instagramie - za 24 mln $!

  Obraz sprzedany na Instagramie - za 24 mln $!

  Możesz wykorzystać Instagrama, żeby opublikować zdjęcie zamówienia w Starbucksie, albo swojego lunchu. Niemniej social media mają znacznie większy potencjał, co znakomicie wykorzystał jeden z handlarzy obrazami.

   

 • Przedsiębiorco, czy jesteś gospodarczo odpowiedzialny?

  Przedsiębiorco, czy jesteś gospodarczo odpowiedzialny?

  Prawie 70% polskich przedsiębiorców z sektora MŚP nie otrzymuje płatności za wystawione faktury w terminie. Ponad 13% respondentów 14. fali badania Bibby MSP Index czeka na uregulowanie należności od 3 do 7 miesięcy. Problem tzw. zatorów płatniczych jest szczególnie dotkliwy dla  przedsiębiorców z sektora MŚP – to właśnie z myślą o nich ruszyła kampania „Płacę faktury – jestem gospodarczo odpowiedzialny”.

   

 • Jak (i dlaczego) stworzyć profesjonalny wizerunek?

  Jak (i dlaczego) stworzyć profesjonalny wizerunek?

  Współcześni doradcy zawodowi są zdania, że profesjonalny wygląd nadal ma duże znaczenie. Nie ma natomiast znaczenia w jakim środowisku pracy pracujesz – w formalnym, czy raczej nieformalnym. Sposób prezentowania siebie ma wpływ na to jak jesteś postrzegany.

   

 • 7 powodów, dla których powinniśmy wyjść z Facebooka

  7 powodów, dla których powinniśmy wyjść z Facebooka

  10 lat temu Facebook był po prostu atrakcyjną, nową platformą social media, która pomagała utrzymać kontakt z osobami, za którymi nie przepadaliśmy w szkole średniej.

   

 • Klerokrypt - recenzje o przełomowym produkcie w TeleTrade

  Klerokrypt - recenzje o przełomowym produkcie w TeleTrade

  Już prawie wszyscy wiedzą o istnieniu Bitcoina. Wiele osób w naszym kraju  zarobiło fortunę na handlu krytowalutami. Czym więc jest Bitcoin ?

   

 • Poznaj 5 skutecznych sposobów na oszczędzanie energii w Twoim domu

  Poznaj 5 skutecznych sposobów na oszczędzanie energii w Twoim domu

  Chyba nikt w obecnych czasach nie wyobraża sobie codziennych obowiązków domowych bez korzystania ze sprzętu AGD. Lodówka pracuje cały czas, z kuchenki elektrycznej lub gazowej korzystamy codziennie podczas przygotowywania posiłków, a do tego typu sprzętów należy dodać jeszcze pralkę, czajnik elektryczny czy ekspres do kawy. W jaki sposób można zmniejszyć zużycie prądu w domu?

   

 • Konkurs architektoniczny na projekt modernizacji toalet w Spodku

  Konkurs architektoniczny na projekt modernizacji toalet w Spodku

  Do 31 lipca br. architekci mogą składać wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy toalet publicznych w Spodku. Organizatorem konkursu, na zamówienie zarządcy obiektu – PTWP Event Center, jest Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Katowice.

   

 • Progi podatkowe - czym są i jaka jest ich wysokość?

  Progi podatkowe - czym są i jaka jest ich wysokość?

  Znajomość podstawowych zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu jest bardzo ważna i na pewno przydaje się na co dzień. Jedną z takich spraw jest kwestia progów podatkowych. Co warto na ten temat wiedzieć?

   

 • Kurs Excel - sposób na podniesienie kompetencji pracowników biurowych

  Kurs Excel - sposób na podniesienie kompetencji pracowników biurowych

  Excel jest jednym z głównych programów wchodzących w skład szerokiego pakietu biurowego. Coraz częściej wymaga się od pracowników umiejętności obsługi tego programu. Co więcej, wpisanie w CV informacji o biegłym posługiwaniu się Excelem może zadecydować o otrzymaniu wymarzonej posady tym bardziej, że z tego arkusza kalkulacyjnego korzysta coraz więcej branż.

   

 • 5 pomysłów skąd wziąć pieniądze na start firmy

  5 pomysłów skąd wziąć pieniądze na start firmy

  Odwieczny dylemat: jest pomysł, są chęci, tylko brakuje środków, żeby uruchomić działalność. Na szczęście dziś to nie jest powód, żeby rezygnować z marzeń o firmie! Oto kilka możliwości, które warto rozważyć, jeśli potrzebujesz pomocy na uruchomienie swojego biznesu. Wybierz jedną i działaj!

   

 • Google prawdę ci powie

  Google prawdę ci powie

  Podobno nie ma głupich pytań, jednak zdarzają się takie, których jednak głośno zadać nie wypada. Ale od czego jest Google? Cierpliwy i wszechwiedzący, jak to wyszukiwarka! Jakie pytania zadajemy, kiedy nikt nie widzi, co wstukujemy na klawiaturze? Agencja SEMTEC wybrała najdziwniejsze pytania ze słowem-kluczem „CZY” wpisywane w Google.

   

Strona 1 z 11 1 2 3 4 ...

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.