Koty
Dodaj do ulubionych

wtorek 24.10.2017

Jesteś na:HOMEBiznes

 • Apartamenty Dakota – ikona Nowego Jorku

  Apartamenty Dakota – ikona Nowego Jorku

  Apartamenty Dakota należą do najbardziej charakterystycznych obiektów architektonicznych Nowego Jorku. Ich ciekawa historia i gotycki, specyficzny styl nadają im ikoniczny charakter.

   

 • 7 powodów, dla których powinniśmy wyjść z Facebooka

  7 powodów, dla których powinniśmy wyjść z Facebooka

  10 lat temu Facebook był po prostu atrakcyjną, nową platformą social media, która pomagała utrzymać kontakt z osobami, za którymi nie przepadaliśmy w szkole średniej.

   

 • Poznaj 5 skutecznych sposobów na oszczędzanie energii w Twoim domu

  Poznaj 5 skutecznych sposobów na oszczędzanie energii w Twoim domu

  Chyba nikt w obecnych czasach nie wyobraża sobie codziennych obowiązków domowych bez korzystania ze sprzętu AGD. Lodówka pracuje cały czas, z kuchenki elektrycznej lub gazowej korzystamy codziennie podczas przygotowywania posiłków, a do tego typu sprzętów należy dodać jeszcze pralkę, czajnik elektryczny czy ekspres do kawy. W jaki sposób można zmniejszyć zużycie prądu w domu?

   

 • Konkurs architektoniczny na projekt modernizacji toalet w Spodku

  Konkurs architektoniczny na projekt modernizacji toalet w Spodku

  Do 31 lipca br. architekci mogą składać wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy toalet publicznych w Spodku. Organizatorem konkursu, na zamówienie zarządcy obiektu – PTWP Event Center, jest Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Katowice.

   

 • 5 pomysłów skąd wziąć pieniądze na start firmy

  5 pomysłów skąd wziąć pieniądze na start firmy

  Odwieczny dylemat: jest pomysł, są chęci, tylko brakuje środków, żeby uruchomić działalność. Na szczęście dziś to nie jest powód, żeby rezygnować z marzeń o firmie! Oto kilka możliwości, które warto rozważyć, jeśli potrzebujesz pomocy na uruchomienie swojego biznesu. Wybierz jedną i działaj!

   

 • Google prawdę ci powie

  Google prawdę ci powie

  Podobno nie ma głupich pytań, jednak zdarzają się takie, których jednak głośno zadać nie wypada. Ale od czego jest Google? Cierpliwy i wszechwiedzący, jak to wyszukiwarka! Jakie pytania zadajemy, kiedy nikt nie widzi, co wstukujemy na klawiaturze? Agencja SEMTEC wybrała najdziwniejsze pytania ze słowem-kluczem „CZY” wpisywane w Google.

   

 • W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  Za każdym razem patrząc na swój garaż myślisz, że twoje auto zasługuje na coś lepszego? W Miami deweloperzy Louis Birdman i Jay Massirman chyba mieli podobne przemyślenia tworząc stylowy budynek AutoHouse obejmujący wyłącznie garaże dla pojazdów samochodowych.

   

 • Nastała era post-prywatności. Firmy wiedzą o nas więcej niż nasi bliscy?

  Nastała era post-prywatności. Firmy wiedzą o nas więcej niż nasi bliscy?

  Żyjemy w dobie post-prywatności. Defetyści biją na alarm przekonani, że najczarniejsze fantazje George'a Orwella na naszych oczach stają się rzeczywistością.

   

 • Znany bloger ma dość. Nie zostawił suchej nitki na branży reklamowej

  Znany bloger ma dość. Nie zostawił suchej nitki na branży reklamowej

  Przez całe lata unikałem Adblocka. Serio, nie używałem go. Pracowałem w branży reklamowej, chciałem wiedzieć co dzieje się w reklamie, dodatkowo poczuwałem się do tego, by je widzieć – napisał na Facebooku Michał Goo Górecki, by chwilę później dodać, że czara goryczy się przelała. Dalej jest już tylko lepiej. Mediom oberwało się za clickbaity i nachalne formaty reklamowe. W swojej frustracji znany bloger i zadeklarowany...

   

 • Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”!

  Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”!

  Jurorzy konkursu „Fasada Roku 2016” odkryli swoje karty, rozstrzygając tym samym tę edycję krajowych zmagań. Do wyścigu o prestiżowy tytuł i 10 000 zł stanęło blisko 200 elewacji z całej Polski, z których Kapituła wybrała 5 zwycięzców i przyznała 8 wyróżnień.

   

 • Jak wybrać sejf? Odpowiedz na 4 proste pytania i podejmij decyzję

  Jak wybrać sejf? Odpowiedz na 4 proste pytania i podejmij decyzję

  Wybór sejfu to decyzja na lata – warto więc dobrze ją przemyśleć. Rezygnacja z zabezpieczenia lub wybór nieodpowiedniej klasy sejfu może bowiem słono kosztować. Czym kierować się przy wyborze? Odpowiedz na 4 poniższe pytania i znajdź sejf na miarę swoich potrzeb.

   

 • Jaki faktoring wybrać? Postaw na najlepszy rodzaj faktoringu dla swojej firmy.

  Jaki faktoring wybrać? Postaw na najlepszy rodzaj faktoringu dla swojej firmy.

  Prowadzenie firmy to spore wyzwanie, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na usługi finansowe, które pomagają im w skutecznym prowadzeniu firmy.

   

 • Dla tych, którzy wciąż nie potrafią zarządzać czasem

  Dla tych, którzy wciąż nie potrafią zarządzać czasem

  Przeczytałeś już milion porad o tym jak zarządzać czasem, ale było to stratą czasu? Prowadzisz terminarz, masz priorytety, planujesz dni, ale wciąż czujesz, że nie robisz wszystkiego co trzeba. Dlaczego tak jest?

   

 • Planujesz zakup dachu? Zadbaj o jego funkcjonalność!

  Planujesz zakup dachu? Zadbaj o jego funkcjonalność!

  Budowa oraz remont domu to inwestycje wymagające precyzyjnego planowania, a konstrukcja dachowa jest niezbędną częścią tego procesu. Podczas montażu lub renowacji dachu, warto rozważyć zastosowanie akcesoriów, które sprawdzą się np. przy wizycie kominiarza i dekarza, montażu anteny lub gdy zależy nam na doświetleniu wnętrza.

   

 • Ułatwienia w transporcie do Holandii i Włoch

  Ułatwienia w transporcie do Holandii i Włoch

  Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców rozszerzyło usługę rozliczania płacy minimalnej w sektorze transportu dla kierowców jeżdżących na terytorium Holandii oraz Włoch.  Szacunkowa wartość rynku transportowego dla obu tych krajów wynosi ok. 62 miliony euro w skali roku.

   

 • Chcesz wypromować swój biznes? Zdobądź tytuł Firma Roku

  Chcesz wypromować swój biznes? Zdobądź tytuł Firma Roku

  Ruszył nabór do X edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Firma Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i są wzorem rzetelności.

   

 • Odpowiedzialność za pracowników, czyli wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy

  Odpowiedzialność za pracowników, czyli wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy

  Na każdym przedsiębiorcy spoczywa wielka odpowiedzialność nie tylko za losy swoje i swojej firmy, ale także za osoby mu podległe, które są przez niego zatrudniane. Bycie odpowiedzialnym za pracowników jest więc wielkim wyzwaniem, z którym właściciele firm muszą mierzyć się każdego dnia.

   

 • Czemu warto współpracować z ProSenior24?

  Czemu warto współpracować z ProSenior24?

  ProSenior24 to sprawdzona agencja pracy dla opiekunów osób starszych. Zajmujemy się organizowaniem wyjazdów do Niemiec, gdzie w obecnej chwili panuje wysokie zapotrzebowanie na pomoc dla tamtejszych seniorów.

   

 • Centrum światowej kultury w Arabii Saudyjskiej

  Centrum światowej kultury w Arabii Saudyjskiej

  Studio architektoniczne Snohetta prezentuje nowe zdjęcia Centrum Światowej Kultury Króla Abdulaziz. Budowa obiektu w Dhahran w Arabii Saudyjskiej właśnie dobiega końca. Budowa rozpoczęła się w 2008 r.

   

 • Jakość strony internetowej a jej wpływ na pozycjonowanie

  Tworząc stronę internetową oczekujemy, że czas i zaangażowanie poświęcone na jej uruchomienie zostanie nam wynagrodzone w postaci dużej ilości kliknięć i całej masy odwiedzających.

   

 • Dubaj zaprosi do nowego ośrodka wypoczynkowego

  Dubaj zaprosi do nowego ośrodka wypoczynkowego

  Nie jest łatwo dorównać pięknu widoków jakie oferuje Dubaj. Przypatrując się panoramie miasta, naszym oczom ukaże się przecież najwyższy budynek świata, hotel Burdż Chalifa, posiadający aż 154 piętra oraz Dubai Marina, czyli nowy dystrykt z różnymi, niebanalnymi architektonicznie budynkami. Do tych zadziwiających widoków dołączy wkrótce nowoczesny kompleks wypoczynkowy Meydan One.

   

Strona 1 z 10 1 2 3 4 ...

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.