Dodaj do ulubionych

piątek 21.02.2020

Jesteś na:HOMEBiznes

  • Włoski dom wyrzeźbiony światłem

    Włoski dom wyrzeźbiony światłem

    Na 100-metrowej powierzchni Casa Melagrana świetlne formy zabierają nas w emocjonalną i zmysłową podróż, w której światło przybiera formę prawdziwej sztuki.

     

  • Nowoczesność nawiązująca do natury, czyli ogrzewanie na podczerwień dla naszych domów

    Nowoczesność nawiązująca do natury, czyli ogrzewanie na podczerwień dla naszych domów

    Od wieków badacze i uczeni powtarzają, że to, co najlepsze dostajemy wprost od natury. Podobnie jest również w przypadku ogrzewania do naszych domów. I nie mamy wcale na myśli powrotu do czasów, gdy jedynym źródłem ciepła był ogień. Wprost przeciwnie, proponujemy zapatrzyć się w gwiazdy. Obecnie wielką popularnością i coraz większym zaufaniem wśród klientów, szukających skutecznych i energooszczędnych rozwiązań...

     

  • Hiszpańska rezydencja „CR7” warta 1,6 mln $ - z kinem i basenem

    Hiszpańska rezydencja „CR7” warta 1,6 mln $ - z kinem i basenem

    Cristiano Ronaldo całkiem niedawno zafundował sobie wakacyjną rezydencję z czterema sypialniami w Marbelli – to jedna z najbardziej luksusowych nieruchomości, jakie w ostatnim czasie przykuły uwagę mediów.

     

  • Muxin Studio zaprojektowało apartament w niekonwencjonalnym stylu

    Muxin Studio zaprojektowało apartament w niekonwencjonalnym stylu

    Muxin Studio zaprojektowało unikatowy apartament w niekonwencjonalnym stylu, zlokalizowany w Xuhui District w Szanghaju, w Chinach. Właściciel tego apartamentu jest bardzo aktywną, wielozadaniową osobą, co znalazło odzwierciedlenie w wystroju wnętrza.

     

  • Sprawdź promocje na zestaw sterowania roletami SUPLA firmy Zamel

    Sprawdź promocje na zestaw sterowania roletami SUPLA firmy Zamel

    Automatyzacja obejmuje coraz więcej dziedzin, wkracza też do naszych domów i mieszkań. Nawet prosty programator czasowy sterujący oświetleniem akwarium to już jeden z jej elementów. Właściciele domów natomiast coraz częściej decydują się na systemy automatycznego sterowania położeniem rolet, bramą, oświetleniem i ogrzewaniem.

     

  • Massive Penthouse w budynku Vdara

    Massive Penthouse w budynku Vdara

    Vdara jest ikonicznym budynkiem wznoszącym się w centrum Las Vegas. Obiekt należy do znaków rozpoznawczych tego miasta i znajduje się rzut beretem od Las Vegas Strip.

     

  • Innowacyjny balkon dachowy „Cabrio”

    Innowacyjny balkon dachowy „Cabrio”

    Producent okien Velux oferuje rewelacyjny system okienny, który zapewnia dopływ większej ilości światła i powietrza do przestrzeni mieszkalnej oraz pozwala stworzyć na poddaszu niewielki balkon. System okienny nazwany „Cabrio” jest idealny do pokoi zlokalizowanych na poddaszu lub w każdym innym ciemnym pomieszczeniu usytuowanym bezpośrednio pod dwuspadowym dachem.

     

  • Energooszczędne rolety zaciemniające – zatrzymaj ciepło w pomieszczeniu!

    Energooszczędne rolety zaciemniające – zatrzymaj ciepło w pomieszczeniu!

    Okno dachowe jest ważnym źródłem światła w Twoim domu. Kluczem do zapewnienia idealnego klimatu we wnętrzach jest jednak kontrolowanie tych czynników. Jedną z metod kontroli temperatury na poddaszu jest odpowiedni dobór wyposażenia okien. Czy wiesz, że możesz wybrać model rolet, który zapewni izolację termiczną, a jednocześnie oszczędność energii cieplnej? Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając zaciemniające rolety...

     

  • Idealna temperatura w naszym domu? Teraz jest to możliwe z inteligentnym czujnikiem temperatury Fibaro

    Idealna temperatura w naszym domu? Teraz jest to możliwe z inteligentnym czujnikiem temperatury Fibaro

    Dla każdego z nas idealna temperatura w domu oznacza coś innego. Podczas gdy jedni wolą wieczory w bardzo ciepłych pomieszczeniach, inni komfortowo czują się w nieco niższej temperaturze. Wbrew pozorom ustawienie odpowiedniego stopnia ciepła nie jest takie proste – jedynie inteligentne urządzenia precyzyjnie poznające pomieszczenia, w których pracują, są w stanie ustawić idealne parametry temperatury, gwarantując nam nie...

     

  • Technologia, która ochroni Twój dom

    Technologia, która ochroni Twój dom

    Technologia zmienia świat. Smartfony o niesamowitym aparacie, telewizory 8K, czy zautomatyzowane samochody to dopiero początek. Pora odmienić nasz dom. Co będzie miał dom przyszłości, który sam broni się przed zagrożeniami? Będzie posiadał czujnik zalania, czujnik dymu i sterownik rolet.

     

  • Moon Hoon zaprojektował wieżowiec zainspirowany… wiadrami

    Moon Hoon zaprojektował wieżowiec zainspirowany… wiadrami

    Koreański architekt Moon Hoon właśnie zakończył realizację projektów w historycznym centrum stolicy Korei Południowej – Seulu, zleconą mu przez zarząd spółki zajmującej się produkcją oleju sezamowego. Budowla znajduje się w otoczeniu zróżnicowanej zabudowy miasta, w okolicy rynku Dongdaemun – miejsca, które zostało zaprojektowane przez Zaha Hadid jako „DDP cultural multiplex”.

     

  • W Warszawie rośnie najwięcej wież w Europie

    W Warszawie rośnie najwięcej wież w Europie

    Biurowe wieże, które utworzą w Warszawie nowy hub biurowy są najtrudniejszymi z dotychczasowych realizacji deweloperów

     

  • Craftworks zmienił londyńską kaplicę w Chapel House

    Craftworks zmienił londyńską kaplicę w Chapel House

    Biuro architektoniczne Craftworks przekształciło opuszczoną kaplicę, aby stworzyć nowy dom gościnny dla rodzin w Grove Park. Niewielka kaplica była częścią wiktoriańskiego klasztoru żeńskiego, który w 2014 r. został już przekształcony przez to samo biuro architektoniczne. Zespół projektantów podjął wyzwanie stworzenia obiektu obejmującego wszystkie niezbędne przestrzenie wymagane w przypadku domu gościnnego, dostosowując...

     

  • Shenzen Tower – unikatowa wieża ikoną chińskiego miasta

    Shenzen Tower – unikatowa wieża ikoną chińskiego miasta

    Biuro architektoniczne BKL zaprezentowało swój projekt nowego budynku – wieżowca – wznoszącego się na wysokość 642 metrów, w chińskim mieście Shenzhen.

     

  • Inteligentne sterowanie oświetleniem: nowy wymiar komfortu

    Inteligentne sterowanie oświetleniem: nowy wymiar komfortu

    Często obserwujesz, jak Twoi domownicy zapominają zgasić światło, gdy wychodzą z pokoju czy kuchni? Zdarza Ci się ułożyć wygodnie w łóżku, by przypomnieć sobie, że lampa znajdująca się na drugim końcu sypialni nie jest wyłączona? Takich problemów nie mają osoby, które zainwestowały w inteligentne sterowanie oświetleniem i uczyniły swój dom bardziej „smart”. Zobacz, na czym polega to rozwiązanie i dlaczego...

     

  • Planter Box House

    Planter Box House

    Planter Box House zaprojektowany przez malezyjskie studio projektowe FORMZERO wyraża ideę samowystarczalnego trybu życia, poprzez umożliwienie uprawy warzyw, ziół i innych roślin, nawet wśród miejskiego zgiełku, w formie wertykalnego ogrodu.

     

  • Miedź w architekturze ‒ otwarte seminarium w Łodzi

    Miedź w architekturze ‒ otwarte seminarium w Łodzi

    „Miedź w architekturze”, to tytuł otwartego seminarium, które odbędzie się 18 października 2018 r. w Łodzi. Podczas spotkania, prowadzonego przez uznanych architektów, zostaną zaprezentowane różnorodne formy i nowoczesne zastosowania w budownictwie metalu, który towarzyszy ludzkości od tysięcy lat. Organizatorem wydarzenia jest Europejski Instytut Miedzi. Udział jest bezpłatny, liczba miejsce jednak ograniczona.

     

  • Łódzki biurowiec Imagine z pierwszymi najemcami

    Łódzki biurowiec Imagine z pierwszymi najemcami

    Bluerank, łódzka firma działająca w branży technologicznej, została pierwszym najemcą przestrzeni biurowych Imagine, wynajmując 2043 m kw. powierzchni na okres 7 lat.

     

  • European Property Awards dla Osiedla Okrzei w Sopocie

    European Property Awards dla Osiedla Okrzei w Sopocie

    Inwestycja OKRZEI Sopot została doceniona przez jury konkursu International Property Award w kategorii Residential Development for Poland. Międzynarodowa komisja, złożona z 70-ciu wybitnych specjalistów branży architektonicznej, przyznała Okrzei tytuł Award Winner. To już czwarte wyróżnienie European Property Awards w historii trójmiejskiej spółki Invest Komfort

     

  • Specustawa mieszkaniowa, czyli Lex Deweloper – nowe rozwiązania i zagrożenia

    Specustawa mieszkaniowa, czyli Lex Deweloper – nowe rozwiązania i zagrożenia

    W połowie sierpnia wejdą w życie przepisy specustawy mieszkaniowej zwanej przez opozycję Lex Deweloper. Nadrzędnym celem nowych rozwiązań jest obniżenie cen nieruchomości oraz zwiększenie ich dostępności.

     

  • Przed wybraniem projektu domu - o czym pamiętać?

    Przed wybraniem projektu domu - o czym pamiętać?

    Każdy, mniejszy czy większy, w stylu nowoczesnym czy tradycyjny dom, zaczyna się od projektu. To ważniejsze niż może początkowo się wydawać. Warto więc wiedzieć, na co zwracać uwagę, by był on przygotowany należycie, z uwzględnieniem najważniejszych zasad.c

     

Strona 1 z 5 1 2 3 4 ...

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.