Dodaj do ulubionych

czwartek 17.08.2017

Jesteś na:HOMELudzie sukcesu

 • Kate Moss twarzą kampanii polskiej marki modowej!

  Kate Moss twarzą kampanii polskiej marki modowej!

  Kate Moss jest laureatką prestiżowej nagrody przyznanej przez British Fashion Council za 14 kampanii reklamowych (m.in. Chanel, Burberry, Louis Vuitton, Agent Provocateur). Teraz związała się z jedną z najpopularniejszych polskich marek modowych - Reserved.

   

 • Monika Goździkalska pracuje w czasie wakacji!

  Monika Goździkalska pracuje w czasie wakacji!

  Nie tak dawno media często cytowały bezpośrednią wypowiedź Moniki Goździalskiej o tym, że ma parcie na szkło. Wypowiedź to szczera i dość zaskakująca, bowiem rodzimi celebryci zwykle głośno wypierają się tego faktu. Poza szczerością piękna prowadząca „ Kulinarny zawrot głowy” w Dzień Dobry Polsko ma jeszcze kilka atutów: znakomicie gotuje i jest pracowita.

   

 • Monika Goździalska - kucharka z parciem na szkło

  Monika Goździalska - kucharka z parciem na szkło

  Monika Goździalska, czyli „kucharka z parciem na szkło” jest konsekwentna w swoich działaniach, o których powiedziała ostatnio medialnie.

   

 • Terenowe safari na Mazowszu - Klaudia Podkalicka wystartuje w rajdzie Polskie Safari

  Terenowe safari na Mazowszu - Klaudia Podkalicka wystartuje w rajdzie Polskie Safari

  Już w najbliższą sobotę, 29 lipca w Przasnyszu rozpocznie się 37. Rajd Polskie Safari. Będzie to 4. runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, a także Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja 2017. Zawody odbędą się 30 lipca, na starcie nie zabraknie zawodniczki Total Teamu, Klaudii Podkalickiej.

   

 • Eliza Gwiazda pojechała na wakcje do...

  Eliza Gwiazda pojechała na wakcje do...

  Okres wakacji to czas odpoczynku. Również gwiazdy polskiego show biznesu postanawiają oderwać się choć na kilka dni od pracy i zrelaksować z dala od fleszy.

   

 • 50 skoków ze spadochronem w ciągu 1 dnia – po to, by pomóc potrzebującym

  50 skoków ze spadochronem w ciągu 1 dnia – po to, by pomóc potrzebującym

  21 czerwca 2017 roku Tomasz Kozłowski podjął się niesamowitego wyzwania. Postanowił 48 razy w ciągu 1 dnia skoczyć ze spadochronem, jednocześnie 48 razy pomagając potrzebującym.

   

 • Martyna Wojciechowska, Golcowie, Mela Koteluk i Anna Guzik pomagają budować Świetlikowo

  Martyna Wojciechowska, Golcowie, Mela Koteluk i Anna Guzik pomagają budować Świetlikowo

  Aż 14 gwiazd i zespołów muzycznych wzięło udział w akcji mającej na celu zebranie funduszy dla Świetlikowa – Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci w Tychach.

   

 • Nails Company partnerem nowego teledysku Michała Szpaka pt. „Tic Tac Clock”

  Nails Company partnerem nowego teledysku Michała Szpaka pt. „Tic Tac Clock”

  Najnowszy teledysk Michała Szpaka promujący utwór „Tic Tac Clock” jest już dostępny w sieci.  Zdjęcia do klipu powstawały m.in. w romantycznej Wenecji, przy współpracy partnerskiej marki lakierów hybrydowych Nails Company, której artysta jest ambasadorem.

   

 • James Cameron promuje Nową Zelandię

  James Cameron promuje Nową Zelandię

  Wiemy, że sequel Avatara zostanie nakręcony w Nowej Zelandii. Wspaniałe krajobrazy nie są znane każdemu. Dlatego też, reżyser James Cameron postanowił zaprezentować światu ten niezwykły kraj na filmie.

   

 • 30 lat De Mono w Forcie Sokolnickiego. Zobacz, jakie gwiazdy świętowały razem z zespołem!

  30 lat De Mono w Forcie Sokolnickiego. Zobacz, jakie gwiazdy świętowały razem z zespołem!

  30 lat na scenie! Kilkanaście płyt studyjnych i kompilacji! Kilka naprawdę dużych hitów! Miliony zagranych koncertów i setki wiernych fanów! I jak tu nie świętować?

   

 • Zaskakujące źródła inspiracji: Książki napisane w więzieniu

  Zaskakujące źródła inspiracji: Książki napisane w więzieniu

  Czasami trudne życiowe sytuacje, z którymi musimy się zmagać, otwierają nam oczy na sprawy, których wcześniej nie zauważaliśmy, lub nie chcieliśmy zauważyć.

   

 • To oni tworzą Brave Kids – niezwykły projekt niezwykłych dzieci

  To oni tworzą Brave Kids – niezwykły projekt niezwykłych dzieci

  Koordynatorzy, instruktorzy, wolontariusze i rodziny goszczące – to ludzie bez których program Brave Kids byłby niemożliwy. Magda, Ilona, Iza, Creo i Roman – są z różnych krajów i różnych zawodów, ale łączy ich pasja i wielkie serce. Dzięki temu dziecięcy artyści z całego świata mogą przeżyć w Polsce przygodę swojego życia.

   

 • 70. EDYCJA FESTIWALU FILMOWEGO W CANNES

  70. EDYCJA FESTIWALU FILMOWEGO W CANNES

  70 edycja Festiwalu Filmowego w Cannes to dla Renault już 34 rok z rzędu udziału w tym doniosłym międzynarodowym wydarzeniu. Renault zapowiada również przedłużenie współpracy partnerskiejz galą amfAR, organizowaną z okazji festiwalu i poświęconą walce z AIDS.

   

 • Elżbieta II całkiem niedawno świętowała swoje 90. urodziny

  Elżbieta II całkiem niedawno świętowała swoje 90. urodziny

  Jest najdłużej panującym monarchą w Wielkiej Brytanii i zdecydowanie warto bliżej przyjrzeć się jej postaci. Dorobiła się w tym czasie kilku ciekawych przywilejów, których niejeden z pewnością zazdrości.

   

 • Marta Żmuda Trzebiatowska w sesji Marcina Tyszki

  Marta Żmuda Trzebiatowska w sesji Marcina Tyszki

  Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca aktorskim talentem i urodą, słynie z niezwykłego wyczucia stylu, a każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie wzbudza niemałe zainteresowanie.

   

 • Philip Ellis zwycięża w obu wyścigach pucharu Audi Sport TT Cup

  Philip Ellis zwycięża w obu wyścigach pucharu Audi Sport TT Cup

  „Czternaścioro nowych uczestników, dwaj utytułowani kierowcy oraz dwaj goście, zadbali o maksymalne emocje podczas zmagań na torze” – mówi Chris Reinke, szef Audi Sport customer racing. „Zawodnicy biorący udział w wyścigach Pucharu w sezonie 2017, już dziś dostarczyli nam mnóstwo emocji.

   

 • Wielkanocne „Gotowanie z gwiazdami”

  Wielkanocne „Gotowanie z gwiazdami”

  Bogna Sworowska i Michał Wiśniewski gotują z niepełnosprawną młodzieżą

   

 • Wielkanoc u Stuhrów

  Wielkanoc u Stuhrów

  Stuhrowie najbliższe święta wielkanocne spędzą tradycyjnie, w rodzinnym gronie. Bardzo się z tego cieszą, bo rzadko mają ku temu okazję. Jak mówi Kasia Błażejewska-Stuhr: Cieszymy się, że wyjątkowo w tym roku wszyscy mamy wolne.

   

 • Pociąg do uśmiechu

  Pociąg do uśmiechu

  „Pociąg do uśmiechu” – Fundacja „Dr Clown” w pociągach PKP zachęca do życzliwości i wsparcia „Terapii śmiechem”

   

 • Wiosenna stylizacja Basi Kurdej-Szatan

  Wiosenna stylizacja Basi Kurdej-Szatan

  Komentarz stylistki: Niewątpliwie hitem sezonu wiosna/lato 2017 będzie intensywny oranż, który najlepiej prezentuje się w zestawieniach wieczorowych.

   

 • Dzień kobiet sukcesu!

  Dzień kobiet sukcesu!

  Żona Hollywood Eva D’Angelo niezwykle mądra kochająca ludzi, Magdalena Antosiewicz jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, piękna kobieta z własnym zdaniem, popularna projektantka Sara Zalewska oraz wszechstronnie utalentowana Mirka Nowinka propagatorka aktywności kobiet 50+, co je łączy?

   

Strona 1 z 9 1 2 3 4 ...

Dołącz do nas na facebooku

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.