Dodaj do ulubionych

sobota 24.06.2017

Jesteś na:HOMELudzie sukcesu

 • Nails Company partnerem nowego teledysku Michała Szpaka pt. „Tic Tac Clock”

  Nails Company partnerem nowego teledysku Michała Szpaka pt. „Tic Tac Clock”

  Najnowszy teledysk Michała Szpaka promujący utwór „Tic Tac Clock” jest już dostępny w sieci.  Zdjęcia do klipu powstawały m.in. w romantycznej Wenecji, przy współpracy partnerskiej marki lakierów hybrydowych Nails Company, której artysta jest ambasadorem.

   

 • James Cameron promuje Nową Zelandię

  James Cameron promuje Nową Zelandię

  Wiemy, że sequel Avatara zostanie nakręcony w Nowej Zelandii. Wspaniałe krajobrazy nie są znane każdemu. Dlatego też, reżyser James Cameron postanowił zaprezentować światu ten niezwykły kraj na filmie.

   

 • 30 lat De Mono w Forcie Sokolnickiego. Zobacz, jakie gwiazdy świętowały razem z zespołem!

  30 lat De Mono w Forcie Sokolnickiego. Zobacz, jakie gwiazdy świętowały razem z zespołem!

  30 lat na scenie! Kilkanaście płyt studyjnych i kompilacji! Kilka naprawdę dużych hitów! Miliony zagranych koncertów i setki wiernych fanów! I jak tu nie świętować?

   

 • Zaskakujące źródła inspiracji: Książki napisane w więzieniu

  Zaskakujące źródła inspiracji: Książki napisane w więzieniu

  Czasami trudne życiowe sytuacje, z którymi musimy się zmagać, otwierają nam oczy na sprawy, których wcześniej nie zauważaliśmy, lub nie chcieliśmy zauważyć.

   

 • To oni tworzą Brave Kids – niezwykły projekt niezwykłych dzieci

  To oni tworzą Brave Kids – niezwykły projekt niezwykłych dzieci

  Koordynatorzy, instruktorzy, wolontariusze i rodziny goszczące – to ludzie bez których program Brave Kids byłby niemożliwy. Magda, Ilona, Iza, Creo i Roman – są z różnych krajów i różnych zawodów, ale łączy ich pasja i wielkie serce. Dzięki temu dziecięcy artyści z całego świata mogą przeżyć w Polsce przygodę swojego życia.

   

 • Znany bloger ma dość. Nie zostawił suchej nitki na branży reklamowej

  Znany bloger ma dość. Nie zostawił suchej nitki na branży reklamowej

  Przez całe lata unikałem Adblocka. Serio, nie używałem go. Pracowałem w branży reklamowej, chciałem wiedzieć co dzieje się w reklamie, dodatkowo poczuwałem się do tego, by je widzieć – napisał na Facebooku Michał Goo Górecki, by chwilę później dodać, że czara goryczy się przelała. Dalej jest już tylko lepiej. Mediom oberwało się za clickbaity i nachalne formaty reklamowe. W swojej frustracji znany bloger i zadeklarowany...

   

 • 70. EDYCJA FESTIWALU FILMOWEGO W CANNES

  70. EDYCJA FESTIWALU FILMOWEGO W CANNES

  70 edycja Festiwalu Filmowego w Cannes to dla Renault już 34 rok z rzędu udziału w tym doniosłym międzynarodowym wydarzeniu. Renault zapowiada również przedłużenie współpracy partnerskiejz galą amfAR, organizowaną z okazji festiwalu i poświęconą walce z AIDS.

   

 • Elżbieta II całkiem niedawno świętowała swoje 90. urodziny

  Elżbieta II całkiem niedawno świętowała swoje 90. urodziny

  Jest najdłużej panującym monarchą w Wielkiej Brytanii i zdecydowanie warto bliżej przyjrzeć się jej postaci. Dorobiła się w tym czasie kilku ciekawych przywilejów, których niejeden z pewnością zazdrości.

   

 • Marta Żmuda Trzebiatowska w sesji Marcina Tyszki

  Marta Żmuda Trzebiatowska w sesji Marcina Tyszki

  Marta Żmuda Trzebiatowska zachwyca aktorskim talentem i urodą, słynie z niezwykłego wyczucia stylu, a każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie wzbudza niemałe zainteresowanie.

   

 • Philip Ellis zwycięża w obu wyścigach pucharu Audi Sport TT Cup

  Philip Ellis zwycięża w obu wyścigach pucharu Audi Sport TT Cup

  „Czternaścioro nowych uczestników, dwaj utytułowani kierowcy oraz dwaj goście, zadbali o maksymalne emocje podczas zmagań na torze” – mówi Chris Reinke, szef Audi Sport customer racing. „Zawodnicy biorący udział w wyścigach Pucharu w sezonie 2017, już dziś dostarczyli nam mnóstwo emocji.

   

 • Wielkanocne „Gotowanie z gwiazdami”

  Wielkanocne „Gotowanie z gwiazdami”

  Bogna Sworowska i Michał Wiśniewski gotują z niepełnosprawną młodzieżą

   

 • Wielkanoc u Stuhrów

  Wielkanoc u Stuhrów

  Stuhrowie najbliższe święta wielkanocne spędzą tradycyjnie, w rodzinnym gronie. Bardzo się z tego cieszą, bo rzadko mają ku temu okazję. Jak mówi Kasia Błażejewska-Stuhr: Cieszymy się, że wyjątkowo w tym roku wszyscy mamy wolne.

   

 • Pociąg do uśmiechu

  Pociąg do uśmiechu

  „Pociąg do uśmiechu” – Fundacja „Dr Clown” w pociągach PKP zachęca do życzliwości i wsparcia „Terapii śmiechem”

   

 • Wiosenna stylizacja Basi Kurdej-Szatan

  Wiosenna stylizacja Basi Kurdej-Szatan

  Komentarz stylistki: Niewątpliwie hitem sezonu wiosna/lato 2017 będzie intensywny oranż, który najlepiej prezentuje się w zestawieniach wieczorowych.

   

 • Dzień kobiet sukcesu!

  Dzień kobiet sukcesu!

  Żona Hollywood Eva D’Angelo niezwykle mądra kochająca ludzi, Magdalena Antosiewicz jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, piękna kobieta z własnym zdaniem, popularna projektantka Sara Zalewska oraz wszechstronnie utalentowana Mirka Nowinka propagatorka aktywności kobiet 50+, co je łączy?

   

 • Barbara Kurdej-Szatan i Jarosław Boberek – pokazują, że śmiech leczy

  Barbara Kurdej-Szatan i Jarosław Boberek – pokazują, że śmiech leczy

  Znana z promiennego uśmiechu gwiazda wystąpiła w niezwykłym spocie. Barbara Kurdej-Szatan przekonuje, że uśmiech leczy i sięga po niecodzienne lekarstwa – miedzy innymi po witaminę… HAHA. Uderzeniową dawkę śmiechu zapewnił w filmie gwiazdor polskiego dubbingu Jarosław Boberek. Spot jest elementem kampanii zachęcającej do przekazania 1% podatku Fundacji „Dr Clown”, która realizuje program „Terapii śmiechem” w...

   

 • Omenaa Mensah pomalowała dom dla matek z małymi dziećmi

  Omenaa Mensah pomalowała dom dla matek z małymi dziećmi

  Omenaa Mensah wspólnie z pracownikami Termo Organiki pomalowała pomieszczenia krakowskiego ośrodka dla małych dzieci, któremu od ponad dekady pomaga największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń. To kolejna wspólna akcja prospołeczna lidera rynku ociepleń i jego ambasadorki.

   

 • Sprawiedliwość na końcu świata czyli „Prawniczka w Afganistanie”

  Sprawiedliwość na końcu świata czyli „Prawniczka w Afganistanie”

  Kimberley Motley to amerykańska prawniczka, która od 2008 roku pracuje w kabulskich sądach. Jest jedynym adwokatem z zagranicy, posiadającym pozwolenie na pracę w afgańskim wymiarze sprawiedliwości.

   

 • Energooszczędne budynki w zgodzie z siłami natury

  Energooszczędne budynki w zgodzie z siłami natury

  Do 6 lutego można zgłaszać projekty do XI  edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego pod hasłem „Energooszczędne budynki w zgodzie z siłami natury” oraz Forum Architektury pod hasłem: „Człowiek, Architektura, Środowisko – Wiedza i inspiracje!”. Pomysłodawcą tegorocznej edycji jest dr arch. inż. Romuald Loegler.

   

 • Pierce Brosnan spotkał się z polskimi fanami !

  Pierce Brosnan spotkał się z polskimi fanami !

  To, że Pierce Brosnan przyjedzie do Wrocławia, wiadomo było już od jakiegoś czasu. 10 grudnia podczas Gali Europejskich Nagród Filmowych organizowanej w ramach Europejskiej Stolicy Kultury aktor odebrał statuetkę za całokształt swojej twórczości. Wcześniej jednak spotkał się z polskimi fanami! Pierce Brosnan znany przede wszystkim z kultowej roli Jamesa Bonda, zobaczy się z fanami jeszcze przed ceremonią wręcz

   

 • Najlepiej zarabiający aktorzy w 2016 r. wg Forbes

  Najlepiej zarabiający aktorzy w 2016 r. wg Forbes

  W czołówce najlepiej zarabiających aktorów w 2016 r. - według Forbes – znaleźli się między innymi Johnny Depp i Tom Cruise.

   

Strona 1 z 9 1 2 3 4 ...

Dołącz do nas na facebooku

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.