Dodaj do ulubionych

środa 24.01.2018

Jesteś na:HOMEGreen Pages

Menu

 • 10 oryginalnych kuwet – zamaskowanych i stylowych

  10 oryginalnych kuwet – zamaskowanych i stylowych

  Z myślą o wszystkich miłośnikach kotów przedstawiamy 10 oryginalnych kocich kryjówek pełniących nie tylko funkcję kuwety.

   

 • Ogrodowa strefa wypoczynku. Jak ją urządzić?

  Ogrodowa strefa wypoczynku. Jak ją urządzić?

  Posiadanie ogrodu wiąże się z wieloma obowiązkami, ale również udogodnieniami. Jednym z nich jest strefa wypoczynku, która dobrze zaprojektowana może służyć nam i odwiedzającym nas gościom przez wiele lat. Istotny jest nie tylko dobór właściwego miejsca, ale również odpowiednich mebli, które muszą cechować się wysoką trwałością.

   

 • Wybierasz się na spacer czworonogiem? Postaw na oryginalne gadżety!

  Wybierasz się na spacer czworonogiem? Postaw na oryginalne gadżety!

  Zmień codzienne spacery z pupilem w prawdziwą przygodę. Zobacz, co warto kupić w tym sezonie!

   

 • Obora i tartak zamiast Puszczy Białowieskiej

  Obora i tartak zamiast Puszczy Białowieskiej

  W Puszczy Białowieskiej odbyło się dziś uroczyste sadzenie drzew w miejscu, gdzie jeszcze dwa miesiące temu rosły stare świerki i dęby. Spektakl ministra Szyszki stanowi preludium do zapowiadanej wycinki na 2/3 powierzchni ostatniego naturalnego lasu nizinnego Europy.

   

 • Aranżacja ogrodu zimowego

  Aranżacja ogrodu zimowego

  Odpowiednio przygotowany ogród zimowy może stać się prawdziwą wizytówką naszego domu, która będzie zachwycać odwiedzających nas gości. Wymaga on jednak sporych nakładów pracy oraz odpowiedniego podejścia.

   

 • Stop Drapaniu z Arturem Barcisiem

  Stop Drapaniu z Arturem Barcisiem

  ,,STOP DRAPANIU’’ – ruszyła ogólnopolska kampania społeczna, poruszająca problem uporczywego drapania u czworonogów.

   

 • Legowiska dla piesełów i piesów :)

  Legowiska dla piesełów i piesów :)

  Ostatnio przedstawialiśmy oryginalne propozycje na legowiska dla kotów, a tym razem przyjrzymy się pomysłom na legowisko dla psa.

   

 • Czy można połączyć modę i design w akcesoriach dla psów?

  Czy można połączyć modę i design w akcesoriach dla psów?

  Czy można połączyć modę i design w akcesoriach dla psów? Tak to możliwe. Marka delCane poszukując idealnego połączenia designu i mody stworzyła dwie kolekcje wyjątkowych akcesoriów dla psów i ich właścicieli. Każda z kolekcji jest przeznaczona dla najbardziej wymagających, choć różnych klientów.

   

 • 20 pomysłów na legowisko dla kota

  20 pomysłów na legowisko dla kota

  Zwierzaki są naszymi pupilkami i chcemy, żeby było im wygodnie i by czuły się szczęśliwie najmocniej, jak tylko się da. Jeśli żyjecie z kociakami w nowoczesnym domu, to będą one chciały przebywać z wami w salonie, sypialni, kuchni czy gdziekolwiek spędzacie czas.

   

 • KOSMETYKI DLA WEGETERIAN I WEGAN

  KOSMETYKI DLA WEGETERIAN I WEGAN

  Eco life to nowa filozofia życia! Dotyczy nie tylko tego, co podajemy na talerzu, ale również jak zarządzamy energią, czy oszczędzamy prąd i w końcu, jakich produktów używamy do pielęgnacji ciała oraz makijażu. I choć niektórzy, wegetarianizm czy weganizm cały czas kojarzą głównie z dietą, osób które poszukują kosmetyków z charakterystycznym symbolem „V” z roku na rok jest coraz więcej.

   

 • Helen Doron mówi: Bee or not to be

  Helen Doron mówi: Bee or not to be

  Pszczoły to prawdziwe królowe - nie tylko uli, ale całego ekosystemu. Niestety, od końca lat dziewięćdziesiątych ich liczba zmniejsza się w zastraszającym tempie. Tymczasem aż trzy czwarte naszego pożywienia uzależniona jest od aktywności owadów zapylających. Wymieranie pszczół to problem nas wszystkich, co uświadamia swoim uczniom Helen Doron English w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Bee or not to be”.

   

 • Zbiórka podpisów w obronie Puszczy Białowieskiej

  Zbiórka podpisów w obronie Puszczy Białowieskiej

  W przededniu decyzji ministra środowiska dotyczącej zwiększenia wycinki w Puszczy Białowieskiej Greenpeace Polska, Fundacja Greenmind, WWF Polska i Fundacja Dzika Polska rozpoczęły zbiórkę podpisów pod petycją na rzecz zapewnienia temu wyjątkowemu miejscu należytej ochrony.

   

 • Broń się przed kleszczami. Zawsze oglądaj skórę po aktywności na świeżym powietrzu

  Broń się przed kleszczami. Zawsze oglądaj skórę po aktywności na świeżym powietrzu

  Wraz z nadejściem wiosny, co roku powraca temat kleszczy i chorób przez nie przenoszonych. Jak się przed nimi chronić, co zrobić kiedy znajdziemy na skórze kleszcza i czy rzeczywiście choroby przenoszone przez kleszcze są groźne? Wokół tego tematu narosło wiele mitów, warto więc odsiać to co jest prawdą, od tego co nią nie jest

   

 • Piróg dał Wojewódzkiemu bałtyckiego morświna!

  Piróg dał Wojewódzkiemu bałtyckiego morświna!

  Michał Piróg postanowił przeprosić Kubę Wojewódzkiego i z okazji świąt podarować mu bardzo nietypowy prezent: zaadoptowanego specjalnie dla Kuby morświna, bałtyckiego kuzyna delfina. Dlaczego?

   

 • Niesamowite miejsca

  Niesamowite miejsca

  Trwają wakacje - oto garść zdjęć niesamowitych miejsc nadesłanych do serwisu pinterest.com

   

 • Stephen Webster w darze oceanom

  Stephen Webster w darze oceanom

  Stephen Webster, ulubiony jubiler takich gwiazd jak Madonna, Christina Aguilera, Kate Moss, Elton John, Mickey Rourke i Kate Beckinsale na prośbę organizacji Selfridges zaprojektował broszkę „Ocean”. To małe dzieło sztuki wykonane jest z tytanu, szfirow i diamentów.

   

 • Akita Inu - japoński arystokrata

  Akita Inu - japoński arystokrata

  Akita Inu to myśliwskie szpice japońskie, przeznaczone pierwotnie do polowania na dzikie zwierzęta szczególnie na dziki i niedźwiedzie. Rasa powstała na skutek wymieszania się psów dingo z północnymi szpicami. Psy podobne do akity istniały już około 5000 lat temu.

   

 • Sunswift IV

  Sunswift IV

  Studenci z Uniwersytetu New South Wales w Sydney skonstruowali najszybszy słoneczny pojazd świata: Sunswift IV.

   

 • Puszcza Białowieska

  Puszcza Białowieska

  Puszcza Białowieska wygląda bajkowo o każdej porze roku. Jest prawdziwie magicznym miejscem, a jednocześnie swoistym wehikułem czasu. Wchodząc do niego mamy możliwość przekonać się jak wyglądał las przed tysiącami lat, w czasach gdy jedyną aktywnością człowieka było zbieractwo i myślistwo.

   

 • Def86

  Def86

  :))

   

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.