Dodaj do ulubionych

czwartek 17.08.2017

Jesteś na:HOMEGreen Pages

Menu

 • 10 oryginalnych kuwet – zamaskowanych i stylowych

  10 oryginalnych kuwet – zamaskowanych i stylowych

  Z myślą o wszystkich miłośnikach kotów przedstawiamy 10 oryginalnych kocich kryjówek pełniących nie tylko funkcję kuwety.

   

 • Wybierasz się na spacer czworonogiem? Postaw na oryginalne gadżety!

  Wybierasz się na spacer czworonogiem? Postaw na oryginalne gadżety!

  Zmień codzienne spacery z pupilem w prawdziwą przygodę. Zobacz, co warto kupić w tym sezonie!

   

 • Obora i tartak zamiast Puszczy Białowieskiej

  Obora i tartak zamiast Puszczy Białowieskiej

  W Puszczy Białowieskiej odbyło się dziś uroczyste sadzenie drzew w miejscu, gdzie jeszcze dwa miesiące temu rosły stare świerki i dęby. Spektakl ministra Szyszki stanowi preludium do zapowiadanej wycinki na 2/3 powierzchni ostatniego naturalnego lasu nizinnego Europy.

   

 • Stop Drapaniu z Arturem Barcisiem

  Stop Drapaniu z Arturem Barcisiem

  ,,STOP DRAPANIU’’ – ruszyła ogólnopolska kampania społeczna, poruszająca problem uporczywego drapania u czworonogów.

   

 • Legowiska dla piesełów i piesów :)

  Legowiska dla piesełów i piesów :)

  Ostatnio przedstawialiśmy oryginalne propozycje na legowiska dla kotów, a tym razem przyjrzymy się pomysłom na legowisko dla psa.

   

 • Czy można połączyć modę i design w akcesoriach dla psów?

  Czy można połączyć modę i design w akcesoriach dla psów?

  Czy można połączyć modę i design w akcesoriach dla psów? Tak to możliwe. Marka delCane poszukując idealnego połączenia designu i mody stworzyła dwie kolekcje wyjątkowych akcesoriów dla psów i ich właścicieli. Każda z kolekcji jest przeznaczona dla najbardziej wymagających, choć różnych klientów.

   

 • 20 pomysłów na legowisko dla kota

  20 pomysłów na legowisko dla kota

  Zwierzaki są naszymi pupilkami i chcemy, żeby było im wygodnie i by czuły się szczęśliwie najmocniej, jak tylko się da. Jeśli żyjecie z kociakami w nowoczesnym domu, to będą one chciały przebywać z wami w salonie, sypialni, kuchni czy gdziekolwiek spędzacie czas.

   

 • KOSMETYKI DLA WEGETERIAN I WEGAN

  KOSMETYKI DLA WEGETERIAN I WEGAN

  Eco life to nowa filozofia życia! Dotyczy nie tylko tego, co podajemy na talerzu, ale również jak zarządzamy energią, czy oszczędzamy prąd i w końcu, jakich produktów używamy do pielęgnacji ciała oraz makijażu. I choć niektórzy, wegetarianizm czy weganizm cały czas kojarzą głównie z dietą, osób które poszukują kosmetyków z charakterystycznym symbolem „V” z roku na rok jest coraz więcej.

   

 • Helen Doron mówi: Bee or not to be

  Helen Doron mówi: Bee or not to be

  Pszczoły to prawdziwe królowe - nie tylko uli, ale całego ekosystemu. Niestety, od końca lat dziewięćdziesiątych ich liczba zmniejsza się w zastraszającym tempie. Tymczasem aż trzy czwarte naszego pożywienia uzależniona jest od aktywności owadów zapylających. Wymieranie pszczół to problem nas wszystkich, co uświadamia swoim uczniom Helen Doron English w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Bee or not to be”.

   

 • Zbiórka podpisów w obronie Puszczy Białowieskiej

  Zbiórka podpisów w obronie Puszczy Białowieskiej

  W przededniu decyzji ministra środowiska dotyczącej zwiększenia wycinki w Puszczy Białowieskiej Greenpeace Polska, Fundacja Greenmind, WWF Polska i Fundacja Dzika Polska rozpoczęły zbiórkę podpisów pod petycją na rzecz zapewnienia temu wyjątkowemu miejscu należytej ochrony.

   

 • Broń się przed kleszczami. Zawsze oglądaj skórę po aktywności na świeżym powietrzu

  Broń się przed kleszczami. Zawsze oglądaj skórę po aktywności na świeżym powietrzu

  Wraz z nadejściem wiosny, co roku powraca temat kleszczy i chorób przez nie przenoszonych. Jak się przed nimi chronić, co zrobić kiedy znajdziemy na skórze kleszcza i czy rzeczywiście choroby przenoszone przez kleszcze są groźne? Wokół tego tematu narosło wiele mitów, warto więc odsiać to co jest prawdą, od tego co nią nie jest

   

 • Piróg dał Wojewódzkiemu bałtyckiego morświna!

  Piróg dał Wojewódzkiemu bałtyckiego morświna!

  Michał Piróg postanowił przeprosić Kubę Wojewódzkiego i z okazji świąt podarować mu bardzo nietypowy prezent: zaadoptowanego specjalnie dla Kuby morświna, bałtyckiego kuzyna delfina. Dlaczego?

   

 • Niesamowite miejsca

  Niesamowite miejsca

  Trwają wakacje - oto garść zdjęć niesamowitych miejsc nadesłanych do serwisu pinterest.com

   

 • Stephen Webster w darze oceanom

  Stephen Webster w darze oceanom

  Stephen Webster, ulubiony jubiler takich gwiazd jak Madonna, Christina Aguilera, Kate Moss, Elton John, Mickey Rourke i Kate Beckinsale na prośbę organizacji Selfridges zaprojektował broszkę „Ocean”. To małe dzieło sztuki wykonane jest z tytanu, szfirow i diamentów.

   

 • Akita Inu - japoński arystokrata

  Akita Inu - japoński arystokrata

  Akita Inu to myśliwskie szpice japońskie, przeznaczone pierwotnie do polowania na dzikie zwierzęta szczególnie na dziki i niedźwiedzie. Rasa powstała na skutek wymieszania się psów dingo z północnymi szpicami. Psy podobne do akity istniały już około 5000 lat temu.

   

 • Sunswift IV

  Sunswift IV

  Studenci z Uniwersytetu New South Wales w Sydney skonstruowali najszybszy słoneczny pojazd świata: Sunswift IV.

   

 • Puszcza Białowieska

  Puszcza Białowieska

  Puszcza Białowieska wygląda bajkowo o każdej porze roku. Jest prawdziwie magicznym miejscem, a jednocześnie swoistym wehikułem czasu. Wchodząc do niego mamy możliwość przekonać się jak wyglądał las przed tysiącami lat, w czasach gdy jedyną aktywnością człowieka było zbieractwo i myślistwo.

   

 • Def86

  Def86

  :))

   

Dołącz do nas na facebooku

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.