Dodaj do ulubionych

środa 24.07.2024

Jesteś na:HOMEGreen Pages

Menu

 • Karma dla psa — jaką wybrać?

  Karma dla psa — jaką wybrać?

  Wybór odpowiedniej karmy dla psów stanowi jeden z najważniejszych aspektów opieki nad czworonogiem. Tylko dzięki optymalnie zbilansowanej diecie Twój pies będzie prawidłowo się rozwijał, a ochota na zabawę nigdy go nie opuści. Czasy, kiedy na sklepowych półkach były tylko dwa rodzaje karmy przeszły do lamusa. Teraz szeroki wybór pokarmu dla psów pozwala o niego zadbać w każdym aspekcie. W związku z tym pojawia się pytanie...

   

 • Gdzie oddać zużyte tonery- porady

  Gdzie oddać zużyte tonery- porady

  Tonery zużywane w drukarkach laserowych są powszechne zarówno w firmach, jak i w domach, gdzie korzystamy z tych urządzeń. Jednak ważne jest, abyśmy nie bagatelizowali problemu związanego z ich zużyciem. Odpowiednie zarządzanie tymi zużytymi tonerami ma kluczowe znaczenie, zarówno dla naszej przestrzeni, jak i dla środowiska naturalnego.

   

 • Morze Bałtyckie a zmiany klimatu

  Morze Bałtyckie a zmiany klimatu

  Bałtyk jest stosunkowo małym i płytkim morzem śródlądowym charakteryzującym się niewielką wymianą wód z oceanem. Jego powierzchnia wynosi nieco ponad 415 000 km2, a zlewisko, w którym oprócz Polski leżą Dania, Estonia, Finlandia, Niemcy, Łotwa, Litwa, Szwecja, Białoruś, Islandia, Norwegia i Rosja, obejmuje obszar 1,7 mln km2.

   

 • Jak wybrać odpowiednią instalację fotowoltaiczną dla twojego domu?

  Jak wybrać odpowiednią instalację fotowoltaiczną dla twojego domu?

  Pierwszym krokiem w doborze odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej jest określenie swoich potrzeb energetycznych. Warto przeanalizować rachunki za energię elektryczną z ostatnich kilku miesięcy, aby poznać średnie zużycie prądu. Następnie należy uwzględnić wszelkie zmiany w domu, które mogą wpłynąć na zwiększenie lub zmniejszenie zapotrzebowania na energię, takie jak dodanie nowych urządzeń czy planowane prace modernizacyjne....

   

 • 5 pomysłów na zarządzanie sprzętem IT w sposób zrównoważony

  5 pomysłów na zarządzanie sprzętem IT w sposób zrównoważony

  Według Statista sektor ICT jest odpowiedzialny za około 2-3% emisji CO2 na całym świecie. Jest to w przybliżeniu tyle co generuje transport lotniczy.

   

 • PRECOP 27. Poznaj cele, założenia i kluczowe tematy

  PRECOP 27. Poznaj cele, założenia i kluczowe tematy

  Już tylko tydzień pozostał do spotkania przedstawicieli różnych środowisk w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach na konferencji PRECOP 27. Wydarzenie zaplanowane na 18 i 19 października br. i organizowane przez United Nations Global Compact Network Poland oraz Grupę PTWP poprzedzi i przygotuje do Szczytu Klimatycznego w Egipcie (COP27).

   

 • O czym pamiętać przy żywieniu psa?

  O czym pamiętać przy żywieniu psa?

  Prawidłowe żywienie psa ma ogromny wpływ na jego zdrowie i samopoczucie. Bardzo ważne jest więc, aby wybierać karmę wysokiej jakości i dopasowaną do konkretnych potrzeb. O czym jeszcze należy pamiętać?

   

 • Przysmaki dla psów i szczeniąt – od kiedy podawać i jakie wybierać?

  Przysmaki dla psów i szczeniąt – od kiedy podawać i jakie wybierać?

  Odpowiednio dobrana karma pełnoporcjowa powinna być podstawą diety każdego czworonoga. Nie można jednak zapominać o przekąskach, które nie tylko są urozmaiceniem codziennego menu, ale mogą stanowić element pozytywnego szkolenia psów oraz pomagać w budowaniu więzi z pupilem. Funkcjonalne przysmaki dla psa mogą ponadto pomóc zadbać o dobrą kondycję psiaka i jego zdrowie. Jakie smakołyki dla psa będą najlepsze?

   

 • Koniecznie zastąp reklamówki, jednorazówki, worki foliowe tym produktem!

  Koniecznie zastąp reklamówki, jednorazówki, worki foliowe tym produktem!

  W dzisiejszych czasach wszędzie wokół nas widzimy plastikowe produkty. Zanieczyszczenie wzrasta wraz ze wzrostem naszego uzależnienia od plastiku.

   

 • Jak wybrać karmę dla psa? Na co zwracać uwagę?

  Jak wybrać karmę dla psa? Na co zwracać uwagę?

  Troska o zdrowie i odpowiednie odzywanie są spoczywa na jego właścicielu. Każdy, kto kocha swojego psa, powinien mieć na uwadze jego dobro.

   

 • Transporter dla kota – czym kierować się przy zakupie?

  Transporter dla kota – czym kierować się przy zakupie?

  Właściciele mruczków od czasu do czasu stają przed dylematem – w jaki sposób bezpiecznie i wygodnie przetransportować swojego kota do weterynarza. Co zrobić z pupilem, gdy zbliża się urlop? Jeśli chcesz, aby kot towarzyszył ci podczas wyjazdu, dobrym wyjściem jest zainwestowanie w komfortowy transporter dla niego. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, aby dokonać dobrego wyboru.

   

 • Wegańskie samochody

  Wegańskie samochody

  Samochody wegańskie to przyszłość przemysłu motoryzacyjnego, a te luksusowe mają dryf jak żadne inne. Wegańskie życie, choć trzeba przyznać, że jest surowe, zagościło w każdym domu. Początkowo ograniczało się tylko do żywności, ale wkrótce katapultowało również do innych branż.

   

 • Nowa inwestycja premium w Gdańsku

  Nowa inwestycja premium w Gdańsku

  ALLCON zapowiada starania o międzynarodowy, ekologiczny certyfikat BREEAM dla inwestycji na poziomie very good.

   

 • Zobacz Xuhui Runway Park

  Zobacz Xuhui Runway Park

  80-letnie lotnisko w Szanghaju zostało przekształcone w oszałamiający park o długości 1830 metrów. Szanghajskie lotnisko ma szanse konkurować w zawodach odzyskiwania ekologicznej, zielonej przestrzeni z industrialnych obiektów. Wszystko to za przyczyną przekształcenia lotniska Longhua zbudowanego w 1948 roku  w Szanghaju w Xuhui Runway Park.

   

 • Przytulanie krów staje się najnowszym światowym trendem zdrowotnym

  Przytulanie krów staje się najnowszym światowym trendem zdrowotnym

  Czy wiesz, że przytulanie pomaga zmniejszyć stres w ciągu dnia i zwiększa poziom ogólnego zadowolenia?

   

 • Zielona planeta tonie w śmieciach – 7 najbardziej zanieczyszczonych miejsc na świecie

  Zielona planeta tonie w śmieciach – 7 najbardziej zanieczyszczonych miejsc na świecie

  Problem zanieczyszczeń powietrza, gleby i wód dotyczy bez wyjątku każdego kontynentu. Niemniej niektóre miejsca są szczególnie zanieczyszczone – do tego stopnia, że stwarzają zagrożenie dla mieszkańców.

   

 • "Na ratunek" -rozmowy Marcina Dorocińskiego z ludźmi ratującymi zwierzęta i przyrodę

  "Na ratunek" -rozmowy Marcina Dorocińskiego z ludźmi ratującymi zwierzęta i przyrodę

  „Jesteśmy dziećmi naszej planety, a nie jej właścicielami” – to motto, które przyświeca bohaterom książki Marcina Dorocińskiego.

   

 • Biohumus - dlaczego warto go stosować?

  Biohumus - dlaczego warto go stosować?

  Biohumus jest to nawóz, który zyskuje coraz większe uznanie zarówno wśród amatorów, jak i osób zajmujących się zawodowo uprawą roślin. Przyczyn popularności należy szukać w większej świadomości ekologicznej użytkowników i w wysokiej jakości nawozu. Biohumus jest wermikompostem. Oznacza to, że powstaje z materii organicznej wydalanej przez dżdżownice kalifornijskie. Proces produkcji jest prosty, pierścienice żywią...

   

 • Furminator – jak działa i jak wybrać najlepszy?

  Furminator – jak działa i jak wybrać najlepszy?

  Furminator jest urządzeniem służącym do wyczesywania martwego podszerstka u kotów i psów. Można go dostać w prawie każdym sklepie zoologicznym i w sklepach internetowych.

   

 • Studio Schicketanz zaprojektowało przytulne domki dla psów z zielonym dachem

  Studio Schicketanz zaprojektowało przytulne domki dla psów z zielonym dachem

  Chcąc udowodnić, że koncept zielonego budownictwa sprawdza się także w mniejszej skali, dostosowanej do potrzeb domowych pupili, Studio Shicketanz zaprojektowało domki dla psów, które są czymś więcej niż tylko schronieniem.

   

 • Cat Camp zaprojektowała miniaturowe namioty dla kotów

  Cat Camp zaprojektowała miniaturowe namioty dla kotów

  Australijska spółka Cat Camp postanowiła rozpocząć produkcję miniaturowych namiotów dla kotów. Celem spółki było zaprojektowanie namiotów dostosowanych do potrzeb kotów i ich rozmiarów, ale posiadających te same cechy i wygląd, co namioty o standardowym rozmiarze, wyglądające tak jak normalne namioty spotykane na kempingu i konstruowane w taki sam sposób.

   

Strona 1 z 3 1 2 3

cookie

 

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.

 

Newsletter