Dodaj do ulubionych

piątek 03.02.2023

Jesteś na:HOMEBiznes

 • Jak uciec przed inflacją? W co inwestować, żeby nie stracić?

  Jak uciec przed inflacją? W co inwestować, żeby nie stracić?

  Inflacja jest problemem, który nie omija nikogo. Uderza zarówno w małe i większe przedsiębiorstwa, jak i zwykłych obywateli. Dotyka ludzi ze wszystkich klas – najbogatszych, należących do klasy średniej, a także najuboższych. Malejąca wartość złotówki sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się, jak uchronić się przed inflacją i przynajmniej częściowo ocalić wartość swoich oszczędności. Jakie inwestycje warto...

   

 • Od kiedy można składać PIT 37 za 2022?

  Od kiedy można składać PIT 37 za 2022?

  Z niecierpliwością czekasz na dzień, od którego będzie można rozliczać się za rok 2022? Liczysz na to, że przysługuje ci zwrot i już teraz chciałbyś wiedzieć, jaka będzie jego wysokość?

   

 • Jak kupić i zrewitalizować zabytkową nieruchomość? – instrukcja krok po kroku

  Jak kupić i zrewitalizować zabytkową nieruchomość? – instrukcja krok po kroku

  Wg najnowszych danych w Polsce mamy obecnie niemal 80 tysięcy zabytkowych nieruchomości. Dawne dworki czy kamienice to obiekty, które znakomicie nadają się na przystosowanie inwestycyjne i przekształcenie ich w stylowe pensjonaty, restauracje czy innego typu lokale usługowe.

   

 • ECLIPSE PROJECT

  ECLIPSE PROJECT

  ECLIPSE PROJECT — to wyjątkowe połączenie form i faktur, kształtów i zarysów, gdzie główną rolę odgrywa cień. Na to, jak widzimy i odbieramy bryłę ECLIPSE PROJECT duży wpływ ma cień. Leśne otoczenie tego domu powoduje, że to właśnie cień tworzy wzory na fasadzie i czasem wprowadza nasze oko w błąd, ale wszystko zostało zaaranżowane z pełną świadomością przez Marcina Tomaszewskiego z REFORM Architekt.

   

 • Dogecoin – żart czy fenomen na rynku kryptowalut?

  Dogecoin – żart czy fenomen na rynku kryptowalut?

  Dogecoin to jedna z najsłynniejszych kryptowalut. Jednak popularność zdobyła nie dzięki niesamowitym zastosowaniom czy wyjątkowej wizji rozwoju przyszłości. Swoje pięć minut zawdzięcza nikomu innemu jak wizjonerowi, przedsiębiorcy i filantropowi Elonowi Muskowi.

   

 • Firmowe spotkania wigilijne - obowiązek czy przyjemność?

  Firmowe spotkania wigilijne - obowiązek czy przyjemność?

  Trwa sezon na firmowe Wigilie. Jak pokazują badania (np. Pracuj.pl) blisko połowa pracodawców organizuje co roku świąteczne spotkanie przy tradycyjnych potrawach. Jak podejść do tematu? Czy firmy chcą, czy muszą robić takie spotkania? Czy pracodawcy, którzy nie zaplanują takiego wydarzenia, są narażeni na ostracyzm?

   

 • Najpopularniejsze wskaźniki analizy technicznej

  Najpopularniejsze wskaźniki analizy technicznej

  Inwestowanie na rynkach finansowych wymaga odpowiedniej wiedzy, która pozwala na dokonywanie udanych inwestycji. Analiza techniczna umożliwia przewidzenie ruchu cen na wykresie na podstawie formacji cenowych powstałych w przeszłości.

   

 • Z jakich wskaźników warto korzystać, inwestując długoterminowo?

  Z jakich wskaźników warto korzystać, inwestując długoterminowo?

  Inwestując długoterminowo w kryptowaluty, warto posiadać umiejętność przeprowadzania analizy on-chain. Dane on-chain monitorują wszystkie ruchy kryptowalut w czasie rzeczywistym, które każdy zainteresowany może zobaczyć dzięki transakcjom widocznym w blockchainie. Dzięki temu, że są one niejako relacjonowane na żywo, nie jest to wróżenie przyszłości czy analiza wsteczna.

   

 • Dlaczego Terra Luna upadła?

  Dlaczego Terra Luna upadła?

  Rynek kryptowalut przeżywa w 2022 roku zdecydowanie trudny czas. Wiele z tych cyfrowych aktywów zaliczyło dołki, które nie były notowane nawet od kilku lat.

   

 • Agencja SEO - jaką wybrać w 2023?

  Agencja SEO - jaką wybrać w 2023?

  Każdego dnia miliony osób odwiedzają internet w poszukiwaniu treści, a także usług i produktów. Mechanik samochodowy, jedzenie z dostawą czy kawiarnia. Wszystko to jesteśmy w stanie znaleźć w zaledwie kilka sekund, dzięki wyszukiwarce internetowej. To doskonała wiadomość również z perspektywy osób prowadzących własny biznes. Zaledwie jedno kliknięcie dzieli nas od możliwości pozyskania klienta. Aby tak się jednak...

   

 • Jakich błędów nie popełniać, inwestując w kryptowaluty?

  Jakich błędów nie popełniać, inwestując w kryptowaluty?

  Inwestycje w kryptowaluty zyskują w środowisku biznesowym na popularności. Dzięki nim można zarówno łatwo zarobić naprawdę duże pieniądze, jak i szybko pozbyć się całego kapitału. Szansa na błyskawiczne wzbogacenie się przyciąga do rynku kryptowalut wielu ludzi. Niestety znaczna ich część zostaje jedynie dawcami kapitału. Przed inwestycją nie zdobywają oni wiedzy o danym aktywie i popełniają proste błędy. Tymczasem...

   

 • Czym jest analiza techniczna i fundamentalna?

  Czym jest analiza techniczna i fundamentalna?

  Jedno z popularnych angielskich powiedzeń głosi: „first learn then remove L”. Jego tłumaczenie na język polski jest bardzo wymowne: „najpierw się uczysz, a potem zarabiasz”. Miejscem, w którym te słowa sprawdzają się zdecydowanie najlepiej jest giełda. Chcąc zainwestować jakąkolwiek sumę pieniędzy, należy najpierw zadbać o odpowiednią wiedzę. Każdy inwestor musi zatem zdawać sobie sprawę, czym jest analiza techniczna...

   

 • Poznaj sposób na ochronę oszczędności przed inflacją

  Poznaj sposób na ochronę oszczędności przed inflacją

  Inflacja we wrześniu 2022 r. wyniosła w Polsce 17,2%. To najwyższy wskaźnik od początku lutego 1997 r. Sytuacja ta sprawia, że wartość kapitału maleje w zastraszającym tempie. Wielu ludziom grozi utrata oszczędności życia. Jest jednak sposób, aby je ochronić.

   

 • Pięć gwiazdek dla Atrium Oliva

  Pięć gwiazdek dla Atrium Oliva

  Atrium Oliva, realizowana w Trójmieście inwestycja z segmentu premium, po raz kolejny zdobyła międzynarodowe wyróżnienie. Tym razem jest to FIVE STAR w prestiżowym konkursie European Property Awards. Oznacza to, że projekt dewelopera ALLCON został najlepszą inwestycją w Europie w swojej kategorii (Residential Development 20+ Units Poland).

   

 • W co inwestuje Warren Buffett?

  W co inwestuje Warren Buffett?

  Warren Buffett to bez wątpienia najsłynniejszy inwestor na świecie. Jego majątek wyceniany jest na około 97 miliardów dolarów. Od wielu lat regularnie pojawia się na liście najbogatszych ludzi globu według magazynu Forbes, a w 2008 roku zajął w tym rankingu pierwszą pozycję.

   

 • Spożywka online z InPost Fresh – jak działa aplikacja?

  Spożywka online z InPost Fresh – jak działa aplikacja?

  Rosnące zainteresowanie zakupami spożywczymi online dostrzega coraz więcej firm. Jedną z nich jest InPost, który oferuje swoim klientom specjalną aplikację. Za jej pomocą mogą kupić niezbędne artykuły spożywcze z dostawą do domu. Jak korzystać z usług InPost Fresh?

   

 • Analiza projektu Chainlink

  Analiza projektu Chainlink

  Złota zasada rynków finansowych brzmi: „Inwestuj tylko w to, co rozumiesz”. Nie da się ukryć, że aby coś w pełni zrozumieć należy przeprowadzić szczegółową analizę tego zagadnienia. Projekt Chainlink to obecnie jeden z najpopularniejszych projektów kryptowalutowych na świecie. Niestety wiele osób inwestuje w tego typu przedsięwzięcia, bazując na opiniach innych osób, nie zaś na swojej wiedzy i doświadczeniu. Tymczasem...

   

 • Co warto wiedzieć o handlu towarami na giełdzie?

  Co warto wiedzieć o handlu towarami na giełdzie?

  Każdy chciałby mieć jak najszybszy zwrot z inwestycji i to z dużą nawiązką. Jak wiadomo, sporo można zarobić na giełdzie, ale wiąże się to też z dużym ryzykiem stracenia całego zainwestowanego kapitału.

   

 • Kryptowaluty – czym są?

  Kryptowaluty – czym są?

  Kryptowaluty to pojęcie, z którym zetknęło się wiele osób. Nic dziwnego - coraz częściej można spotkać billboardy reklamujące te internetowe aktywa. Wciąż jednak niewiele osób wie, czym dokładnie one są i jaki jest ich potencjał. Kryptowaluta to elektroniczny środek płatniczy, który nie istnieje w świecie rzeczywistym. Oparty jest na kryptografii. Mianem tym określa się zarówno Bitcoina, jak i altcoiny, czyli monety...

   

 • Czy technologia pomaga palaczom tytoniu pokonać nałóg?

  Czy technologia pomaga palaczom tytoniu pokonać nałóg?

  Rozwój technologii powinien z założenia służyć człowiekowi. Ułatwiać codzienne życie, sprawiać, że będzie ono prostsze i bardziej komfortowe. Rozwiązywać problemy, które wcześniej wydawały się niemożliwe do rozwiązania. Czy nowe technologie mogą ułatwić walkę z uzależnieniem od tytoniu? Nałóg to trudny temat. Łatwo jest uzależnić się od rzeczy sprawiających przyjemność, zaś rezygnacja z nich jest dużo...

   

 • Rodzinna przystań. Dom nad rzeką.

  Rodzinna przystań. Dom nad rzeką.

  Wnętrze budynku mieszkalnego kupionego na rynku wtórnym uległo prawdziwej metamorfozie. Dzięki architektce Mai Dembowskiej, z zimnego i surowego, stało się ciepłe i przytulne, idealnie dopasowane do potrzeb dużej rodziny.

   

Strona 1 z 18 1 2 3 4 ...

Newsletter

Nothing Else Matters

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.