Dodaj do ulubionych

sobota 25.05.2024

Jesteś na:HOMEBiznes

 • Rewitalizacja zabytkowych kamienic w centrum Katowic

  Rewitalizacja zabytkowych kamienic w centrum Katowic

  Rewitalizacja jest procesem, który sprzyja rozwojowi miast i eliminuje wiele dotykających je problemów. Aktywizuje miejskie centra i chroni historyczne dziedzictwo. Niekiedy, jak choćby w przypadku katowickiego Kwartału Dworcowa, rola rewitalizacji w przestrzeni miejskiej wykracza dalece poza samo przywrócenie blasku zabytkowym budynkom.

   

 • Nowoczesna fasada w skandynawskim duchu

  Nowoczesna fasada w skandynawskim duchu

  Budownictwo skandynawskie, znane z minimalizmu, funkcjonalności i harmonii z naturą, jest symbolem nowoczesnego podejścia do projektowania. Architektura typowa dla tego regionu Europy wyróżnia się też prostotą – brak tu zbędnych ozdobników, które zastępują czyste linie i proste formy. W założenia budownictwa skandynawskiego doskonale wpisuje się najnowsza propozycja Aluprof – fasada słupowo-ryglowa o wysokiej izolacyjności...

   

 • Dlaczego warto wybrać darmowy program do e-deklaracji?

  Dlaczego warto wybrać darmowy program do e-deklaracji?

  Program do PIT e-deklaracje jest dedykowany dla każdego płatnika i podatnika. Z jego pomocą wygodnie rozliczysz PIT w ciągu kilku minut, a jeśli stwierdzisz, że w zeznaniu pominąłeś ulgę czy popełniłeś innego rodzaju błąd, równie szybko wyślesz korektę do urzędu skarbowego. Chcesz poznać zalety programu do PIT? Przeczytaj nasz artykuł!

   

 • Wektory 2023. Ewa Wernerowicz ze statuetką za osiągnięcia w dziedzinie biznesu.

  Wektory 2023. Ewa Wernerowicz ze statuetką za osiągnięcia w dziedzinie biznesu.

  Wektory to coroczne wyróżnienie przyznawane przez Pracodawców RP, największą i najstarszą organizację zrzeszającą pracodawców w Polsce. Nagradzane są wyjątkowe osoby i firmy, które mają istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki..

   

 • Inwestycja w sztabki srebra - czy to korzystny sposób na pomnażanie środków finansowych?

  Inwestycja w sztabki srebra - czy to korzystny sposób na pomnażanie środków finansowych?

  Niepewne czasy sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na zakup sztabki srebra, lokując w ten sposób środki finansowe. W przeciwieństwie do złota, kruszec ten jest nieco rzadziej wybierany, choć z miesiąca na miesiąc inwestowanie w ten sposób wyłącznie zyskuje na popularności. Czy rzeczywiście jest to opłacalne? Zachęcamy do poznania odpowiedzi w poniższym artykule.  

   

 • ♂️ Gadżety Fitness: Wzmacniaj swoją firmę w ruchu!

  ♂️ Gadżety Fitness: Wzmacniaj swoją firmę w ruchu!

  Dodaj Energię do Swojej Promocji z Gadżetami Fitness od GadzetyReklamowe.pl! ?

   

 • Domy z bali – realizacja marzeń o domu idealnym

  Domy z bali – realizacja marzeń o domu idealnym

  Słowo dom kojarzy się z poczuciem bezpieczeństwa, ciepłem, tradycją, realizacją marzeń o stabilizacji. I takie warunki spełniają budowle z bali, które wrosły w polski pejzaż już setki lat temu.

   

 • Jak Twoja firma może wykorzystać bluzy z nadrukiem?

  Jak Twoja firma może wykorzystać bluzy z nadrukiem?

  Wygodne, przyjemne w dotyku, gwarantujące komfort w czasie pracy i wypoczynku. Bluzy to jedne z najpopularniejszych ubrań - goszczą niemal w każdej szafie. Zdecydowana większość z nich to bluzy z nadrukiem. Wiele pożytku z takiej odzieży może mieć także Twoja firma. Jak je wykorzystać? Przekonaj się o ich atutach.

   

 • Hurtownia medyczna - odzież BHP

  Hurtownia medyczna - odzież BHP

  Hurtownia medyczna oferuje produkty dla szpitali, przychodni, klinik i gabinetów lekarskich. Z naszej oferty korzystają również osoby indywidualne, które oprócz wyrobów medycznych, chętnie zamawiają sprzęt rehabilitacyjny. W naszej hurtowni można zaopatrzyć się też w fartuchy i odzież ochronną.

   

 • Najważniejsze cechy dobrego abonamentu telefonicznego

  Najważniejsze cechy dobrego abonamentu telefonicznego

  Atrakcyjny abonament komórkowy powinien zapewnić Ci wystarczająco duży pakiet gigabajtów, łączność 5G i dobry zasięg, a przy tym nie kosztować fortuny. To jednak tylko część kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Zobacz, czym wyróżnia się naprawdę dobry abonament telefoniczny.  

   

 • VoIP - technologia przyszłości w komunikacji

  VoIP - technologia przyszłości w komunikacji

  Technologie umożliwiające tanie i efektywne rozmowy na odległość odgrywają coraz większą rolę. Jedną z najważniejszych i najbardziej obiecujących innowacji w tej dziedzinie jest technologia VoIP, czyli Voice over Internet Protocol. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu, czym jest VoIP i jakie korzyści niesie dla użytkowników na całym świecie.

   

 • Bezpieczny kredyt 2 procent – sposób finansowania zakupu nieruchomości

  Bezpieczny kredyt 2 procent – sposób finansowania zakupu nieruchomości

  Od 1 lipca 2023 roku osoby, które planują zakup własnego mieszkania lub domu mają nowe możliwości. W życie weszły bowiem przepisy ustawy o pomocy państwa w oszczędzaniu na cele mieszkaniowe.

   

 • Luksusowy dom w środku lasu

  Luksusowy dom w środku lasu

  Luksus ma wiele twarzy, dla jednych oznacza niewymuszoną elegancję i wysoką jakość, a dla innych komfortowy wypoczynek z dala od zgiełku miasta, w bliskim kontakcie z nieskalaną naturą. Jest synonimem lepszego życia, uosobieniem pragnień, marzeń i aspiracji. Te dwie definicje luksusu doskonale połączyły architektki z pracowni Tissu – Agnieszka Zaremba i Magdalena Kostrzewa-Świątek, tworząc szykowny i komfortowy projekt...

   

 • Kluczowe czynniki do rozważenia przy wyborze systemu ERP dla firmy

  Kluczowe czynniki do rozważenia przy wyborze systemu ERP dla firmy

  Systemy ERP to specjalistyczne oprogramowania, jakie wszechstronnie wspierają działalność firmy, oferując różnorodne funkcje i możliwości, których rola nie ogranicza się tylko do wsparcia operacyjnego. Systemy te zapewniają kompleksowe wsparcie w zarządzaniu i kontroli wszystkich procesów biznesowych, co przekłada się na zwiększenie wydajności pracy, automatyzację i optymalizację wielu czynności oraz usprawnienie komunikacji...

   

 • Architekt Ida Mikołajska zdradza jak wygląda proces realizacji projektu

  Architekt Ida Mikołajska zdradza jak wygląda proces realizacji projektu

  Tworzenie projektu i jego późniejsza realizacja to czasochłonne i żmudne zadanie, które często nie jest prostym procesem. Nawet jeśli posiadamy profesjonalnie wykonany projekt wnętrz na papierze, jego przeniesienie do rzeczywistości może wiązać się z wieloma nieoczekiwanymi kwestiami, z których niekoniecznie zdajemy sobie sprawę. Dlatego też warto zaufać profesjonalistom w tej dziedzinie.

   

 • Jak wybrać optymalny sprzęt biurowy: Przegląd monitorów i drukarek laserowych

  Jak wybrać optymalny sprzęt biurowy: Przegląd monitorów i drukarek laserowych

  Interesuje Cię wydajny sprzęt biurowy, który możesz zakupić w atrakcyjnej cenie? Na szczęście znalezienie takich urządzeń wcale nie musi być trudne. Zapoznaj się z naszym artykułem dowiedz się na co powinieneś zwracać uwagę przy wyborze. Przybliżymy Ci w nim też zalety monitorów i drukarek poleasingowych.

   

 • Zaufanie klientów - jak je zdobyć i utrzymać lojalnych nabywców w firmie?

  Zaufanie klientów - jak je zdobyć i utrzymać lojalnych nabywców w firmie?

  Zaufanie klientów to fundament, na którym buduje się przyszłość każdego przedsiębiorstwa. Jest to lustrzane odbicie naszych wysiłków, symbol oddania i efekt sprostania oczekiwaniom tych, którzy decydują o sukcesie naszej marki - naszych klientów. W zamian zaufanie przynosi lojalność, powtarzalność transakcji i prężnie rozprzestrzeniające się pozytywne opinie.

   

 • Jak wybrać odpowiednią instalację fotowoltaiczną dla twojego domu?

  Jak wybrać odpowiednią instalację fotowoltaiczną dla twojego domu?

  Pierwszym krokiem w doborze odpowiedniej instalacji fotowoltaicznej jest określenie swoich potrzeb energetycznych. Warto przeanalizować rachunki za energię elektryczną z ostatnich kilku miesięcy, aby poznać średnie zużycie prądu. Następnie należy uwzględnić wszelkie zmiany w domu, które mogą wpłynąć na zwiększenie lub zmniejszenie zapotrzebowania na energię, takie jak dodanie nowych urządzeń czy planowane prace modernizacyjne....

   

 • Przedsiębiorcy nie mają złudzeń

  Przedsiębiorcy nie mają złudzeń

  Trzy czwarte mikroprzedsiębiorców nie wierzy w szybką poprawę gospodarki. Co trzeci rozważa zawieszenie działalności lub jej zamknięcie.  

   

 • Czy kryptowaluty są piramidą finansową lub schematem Ponziego?

  Czy kryptowaluty są piramidą finansową lub schematem Ponziego?

  Inwestycja w kryptowaluty to obecnie prawdopodobnie jedna z najbardziej ryzykownych inwestycji. Kurs tych cyfrowych pieniędzy jest niestabilny, a sytuacja ekonomiczna na świecie jest niepewna.

   

 • Dom w Wirowie. Piękno tkwi w detalach

  Dom w Wirowie. Piękno tkwi w detalach

  Każdy dom jest opowieścią. Jeszcze zanim jej karty zapiszą mieszkańcy, jej wyraz stanowi forma architektoniczna budynku, kontekst przestrzenny, krajobraz czy otaczająca przyroda. Opowieść ta zaczyna się bowiem od miejsca, w którym dom ma stanąć. To ono powinno stać się kanwą projektu architektonicznego, przyczynkiem do budowania wspólnej historii przez kolejne lata.

   

Strona 1 z 19 1 2 3 4 ...

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.