Dodaj do ulubionych

czwartek 26.11.2020

Jesteś na:HOMEBiznes

 • Apartament Park Lane w sercu Warszawy

  Apartament Park Lane w sercu Warszawy

  Łazienki Królewskie to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Wielu warszawiaków przychodzi tu, aby wyciszyć się po ciężkim dniu, odetchnąć świeżym powietrzem i zachwycić malowniczym krajobrazem. Nieliczni szczęściarze mogą mieć ten piękny kompleks pałacowo-ogrodowy na wyciągnięcie ręki, bezpośrednio za oknem swojego domu.

   

 • #DomZSerca dla 16-osobowej rodziny

  #DomZSerca dla 16-osobowej rodziny

  Budimex połączył siły razem z innymi firmami w Polsce, aby wybudować, wyposażyć i przekazać dom szesnastoosobowej, potrzebującej rodzinie pani Magdy z Radomska. Gest serca.

   

 • Podatek od wzbogacenia – czy za sukces wciąż musimy dodatkowo płacić?

  Podatek od wzbogacenia – czy za sukces wciąż musimy dodatkowo płacić?

  Kupujesz używany samochód? Pamiętaj, że cena, na którą umówiłeś się ze sprzedawcą nie zawsze jest całkowitym kosztem zakupu auta. Bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał zapłacić tzw. podatek od wzbogacenia się i zakupić ubezpieczenie OC. Zobacz, kiedy możesz spodziewać się dodatkowych wydatków.

   

 • Jaki potencjał widzą inwestorzy nad Wisłą?

  Jaki potencjał widzą inwestorzy nad Wisłą?

  Jak wynika z raportu Why Invest in Poland opracowanego przez Walter Herz, PAIH i People, Polska pozostaje atrakcyjną lokalizacją dla inwestorów.

   

 • Osiedle Botanica Jelitkowo zdobyło tytuł Award Winner

  Osiedle Botanica Jelitkowo zdobyło tytuł Award Winner

  Trójmiejska inwestycja Invest Komfort triumfuje w międzynarodowym konkursie European Property Awards. Osiedle Botanica Jelitkowo zdobyło tytuł Award Winner.

   

 • GPW przekaże dochód z obrotów akcjami Allegro na walkę z COVID-19

  GPW przekaże dochód z obrotów akcjami Allegro na walkę z COVID-19

  Zarząd GPW zdecydował o przekazaniu całego dochodu Giełdy z tytułu obrotu akcjami Allegro w dniu debiutu tej spółki (12 października br.) na walkę z koronawirusem. Wysokość darowizny wyniesie 680 tys. zł. Decyzję tę zatwierdziła Rada Giełdy.

   

 • Jak wybrać kredyt mieszkaniowy?

  Jak wybrać kredyt mieszkaniowy?

  Kredyty hipoteczne to jedna z najważniejszych decyzji w życiu większości ludzi. Ten popularny sposób finansowania zakupu nieruchomości wymaga jednak spełnienia określonych przez bank warunków. Dowiedz się jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny dla siebie.

   

 • Jak otrzymać kredyt hipoteczny?

  Jak otrzymać kredyt hipoteczny?

  Któż nie marzy o własnym mieszkaniu albo domu. Jak pokazują badania, własne mieszkanie plasuje się na najwyższym podium potrzeb Polaków. Na szczęście minęły czasy, kiedy latami musieliśmy czekać na własne M, a nawet wpłata całości wkładu nie gwarantowała nam własnego lokum. Obecnie możemy kupić mieszkanie o jakim marzymy.

   

 • Giełda Papierów Wartościowych - szansa na duże pieniądze

  Giełda Papierów Wartościowych - szansa na duże pieniądze

  Pierwsza giełda została otwarta w 1531 roku w Antwerpii. To tam, w specjalnie do tego przystosowanym budynku, zawierano transakcje handlowe. Natomiast pierwsze akcje wyemitowano w 1606 roku, kiedy podzielono majątek Holenderskiej Kampanii Wschodnioindyjskiej. Najbardziej znana i spektakularna Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych zainicjowała swoją działalność na Wall Street pod koniec osiemnastego wieku.

   

 • Kredyt a pożyczka. Rodzaje kredytów.

  Kredyt a pożyczka. Rodzaje kredytów.

  Żyjemy w czasach, które kuszą nas różnymi dobrami. Samochody, własne mieszkanie, dom pod miastem, atrakcyjny zagraniczny wyjazd, wysokiej klasy sprzęt muzyczny, najnowszy model laptopa – to wszystko chcemy mieć.

   

 • Historia pieniądza - jak to się zaczęło

  Historia pieniądza - jak to się zaczęło

  Pieniądz nie narodził się wraz z człowiekiem. Potrzeba płacenia, wymiany pojawiła się wtedy, kiedy zaczęła na rynku występować nadprodukcja.

   

 • Gender Gap – czym właściwie jest i jak wpływa na gospodarkę?

  Gender Gap – czym właściwie jest i jak wpływa na gospodarkę?

  Wiele kobiet dostrzega różnicę między wynagrodzeniem swoich kolegów z pracy, na analogicznych stanowiskach, a pensją, która po miesiącu pracy wpływa na ich rachunek. Ta różnica to jedna z form Gender Gap, która zdaniem ekspertów ma większy wpływ na gospodarkę niż sądzono.      

   

 • Inwestycje w dobie koronawirusa

  Inwestycje w dobie koronawirusa

  Pandemia wywołała poważny wstrząs na rynkach finansowych. Coraz więcej inwestorów i osób, które rozpoczynają przygodę z inwestowaniem pieniędzy zadaje sobie pytanie, w co warto zainwestować, kiedy świat ugina się pod ciężarem epidemii.

   

 • Inwestycje XXI wieku – w jakie aktywa najczęściej lokujemy kapitał

  Inwestycje XXI wieku – w jakie aktywa najczęściej lokujemy kapitał

  Zmieniająca się sytuacja gospodarcza determinuje zmiany na rynku finansowym. Inwestorzy nadal mają do wyboru różne inwestycje wysokiego i niskiego ryzyka, jednak niektóre instrumenty finansowe i aktywa cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

   

 • Jak znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

  Jak znaleźć dobry kredyt gotówkowy?

  Polacy coraz częściej i chętniej sięgają po kredyty gotówkowe oferowane zarówno przez banki, jak i sektor pozabankowy. Dodatkowe pieniądze pozwalają spełniać marzenia, a także stają się ratunkiem w każdej sytuacji. Najczęściej więc po zastrzyk gotówki sięgamy przy planowaniu urlopu czy też remontu, przy organizacji ważnej rodzinnej uroczystości oraz przed dużymi zakupami. Banki prześcigają się więc w oferowaniu...

   

 • 10 sposobów na poprawę bezpieczeństwa finansowego

  10 sposobów na poprawę bezpieczeństwa finansowego

  Bezpieczeństwo finansowe jest dla wielu osób abstrakcyjnym pojęciem, pomimo tego, że ma ono znaczący wpływ na komfort życia. Jeżeli domowy budżet z trudem się dopina, a nieprzewidziany wydatek powoduje, że musisz skorzystać z kredytu konsumenckiego, poniższe metody pozwolą na poprawę sytuacji.

   

 • Terminal płatniczy w czasach epidemii. Jak otrzymać darmowe urządzenie?

  Terminal płatniczy w czasach epidemii. Jak otrzymać darmowe urządzenie?

  Polska Bezgotówkowa to program, w ramach którego przedsiębiorcy otrzymują darmowe terminale płatnicze. Płatności bezgotówkowe są szczególnie wskazane w czasach epidemii, gdy – jak obecnie – toczy się walka przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Jak dostać darmowe urządzenie w ramach programu?

   

 • Włoski dom wyrzeźbiony światłem

  Włoski dom wyrzeźbiony światłem

  Na 100-metrowej powierzchni Casa Melagrana świetlne formy zabierają nas w emocjonalną i zmysłową podróż, w której światło przybiera formę prawdziwej sztuki.

   

 • Czy warto ubezpieczyć dziecko?

  Czy warto ubezpieczyć dziecko?

  Dzieci są ciekawe świata i często nie słuchają rodziców, bo chcą odkrywać go po swojemu. Powiedzenie „najwięcej wypadków zdarza się w domu” niestety jest prawdziwe. Nawet upadek na dywan czy potknięcie się na ostatnim schodku może przynieść przykre konsekwencje. Dla każdego rodzica zdrowie i bezpieczeństwo dziecka są najważniejsze. Dlatego każdy powinien rozważyć dodatkowe ubezpieczenie dziecka. Obecnie można...

   

 • Nowoczesność nawiązująca do natury, czyli ogrzewanie na podczerwień dla naszych domów

  Nowoczesność nawiązująca do natury, czyli ogrzewanie na podczerwień dla naszych domów

  Od wieków badacze i uczeni powtarzają, że to, co najlepsze dostajemy wprost od natury. Podobnie jest również w przypadku ogrzewania do naszych domów. I nie mamy wcale na myśli powrotu do czasów, gdy jedynym źródłem ciepła był ogień. Wprost przeciwnie, proponujemy zapatrzyć się w gwiazdy. Obecnie wielką popularnością i coraz większym zaufaniem wśród klientów, szukających skutecznych i energooszczędnych rozwiązań...

   

 • Nowe Plany w Orange Flex – sprawdź, co się zmieniło!

  Nowe Plany w Orange Flex – sprawdź, co się zmieniło!

  Orange Flex to oferta, która została wprowadzona na rynek przez jednego z wiodących operatorów sieci komórkowych na początku maja. Od samego początku wzbudzała spore zainteresowanie wśród klientów, jednak na przestrzeni ostatnich miesięcy wprowadzono zmiany, które sprawiły, że nie można przejść obok niej obojętnie.

   

Strona 1 z 16 1 2 3 4 ...

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.