Dodaj do ulubionych

sobota 24.06.2017

Jesteś na:HOMEDesign

 • 10 unikatowych karafek do wina reprezentujących współczesne wzornictwo

  10 unikatowych karafek do wina reprezentujących współczesne wzornictwo

  Karafki do wina pełnią dwie funkcje – oddzielają wszelki osad czyniąc trunek klarownym, a także pozwalają mu „oddychać”.

   

 • Piaggio przedstawia transportującego bagaż droida, który pójdzie za tobą wszędzie

  Piaggio przedstawia transportującego bagaż droida, który pójdzie za tobą wszędzie

  Spółka Piaggio oprócz skuterów Vespa zrobiła swój pierwszy krok w kierunku autonomicznego przewozu konstruując osobistego robota, który przeniesie bagaż lub innego rodzaju ekwipunek za Ciebie, dokąd tylko zechcesz.

   

 • PRZEŁAMYWAĆ KONWENCJE. NIE ULEGAĆ MODZIE!

  PRZEŁAMYWAĆ KONWENCJE. NIE ULEGAĆ MODZIE!

  RADY KRYSTIANA KOWALSKIEGO DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW

   

 • Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”!

  Rozdano tytuły „Fasada Roku 2016”!

  Jurorzy konkursu „Fasada Roku 2016” odkryli swoje karty, rozstrzygając tym samym tę edycję krajowych zmagań. Do wyścigu o prestiżowy tytuł i 10 000 zł stanęło blisko 200 elewacji z całej Polski, z których Kapituła wybrała 5 zwycięzców i przyznała 8 wyróżnień.

   

 • Nowe centrum naukowe w Kairze

  Nowe centrum naukowe w Kairze

  Londyńskie studio architektoniczne Weston Williamson wygrało konkurs na zaprojektowanie nowego głównego centrum nauki w Kairze, co jest dużym wyróżnieniem, patrząc na konkurencję. Weston Williamson zostało wybrane kosztem Zaha Hadid Architects czy malezyjskiej firmy Ngiom Partnership. Teraz Anglicy mają za zadanie zaprojektować naukowe miasteczko o powierzchni 125 tys. metrów kwadratowych.

   

 • 3 najbardziej oryginalne fototapety do łazienki

  3 najbardziej oryginalne fototapety do łazienki

  Powiedzmy sobie szczerze: jeśli chodzi o dekoracje wszelkiego rodzaju, łazienka jest trudnym do urządzenia wnętrzem. Panująca tutaj zawsze wysoka wilgotność i podwyższona temperatura, by nie wspomnieć o realnym zagrożeniu zachlapaniem, sprawiają, że wiele rodzajów ozdób po prostu nie ma tu racji bytu.

   

 • Aukcja klasyków designu - kupując design wesprzesz schronisko!

  Aukcja klasyków designu - kupując design wesprzesz schronisko!

  Targi Rzeczy Ładnych i portal Patyna.pl zapraszają do strefy vintage i na aukcję klasyków, która odbędzie się w weekend 22-23 kwietnia w budynku Ethos na Placu Trzech Krzyży. Część dochodu z aukcji zostanie przeznaczona na Schronisko dla zwierząt w Korabiewicach.

   

 • Mosty na rzece Orwell w Ipswich

  Mosty na rzece Orwell w Ipswich

  Foster + Partrners wygrali konkurs – ich projekt mostów przebiegających nad rzeką Orwell zostanie zrealizowany. Mosty będą obejmować ścieżkę rowerową, chodnik dla pieszych i drogę dla pojazdów.

   

 • Niebanalne i modernistyczne stoliki TV

  Niebanalne i modernistyczne stoliki TV

  Nowoczesne pomysły na zaaranżowanie wnętrza salonu są bardzo zróżnicowane i wyjątkowe. Ich nieodłącznym elementem są stoliki i szafki na telewizory.

   

 • Kaplica Bosjes w winnicy Western Cape

  Kaplica Bosjes w winnicy Western Cape

  Brytyjska firma architektoniczna Steyn Studio ukończyła budowę Kaplicy Bosjes znajdującą się w winnicach Bosjes Farm, w Western Cape w Południowej Afryce.

   

 • Drewniane drzwi dodają współczesnym domom charakteru

  Drewniane drzwi dodają współczesnym domom charakteru

  Drewniane drzwi to ozdoba każdego domu. Minimalistyczny, prosty wygląd z kilkoma liniami i niewielką ilością ozdób można uzyskać wykorzystując drewno.

   

 • Fotel Quetzal odzwierciedla industrialny design

  Fotel Quetzal odzwierciedla industrialny design

  Projektant Marc Venot współpracował z agencją specjalizującą się w komponowaniu perfum. W 2012 r. otworzył własne studio, aby skoncentrować się na projektowaniu mebli dla takich firm, jak między innymi Normann Copenhagen, Thonet, czy też Ligne Roset.

   

 • Dywan El_Masnad Lounge zaprojektowany przez Sanę Alabdulwahed

  Dywan El_Masnad Lounge zaprojektowany przez Sanę Alabdulwahed

  Dywan do siedzenia El_Masnad został zainspirowany obyczajami arabskimi – w Arabii Saudyjskiej zwykło się siadać na podłodze w salonie. Projekt przekształca podłogę w miejsce odpoczynku, nawiązując do kultury arabskiej.

   

 • Tri Sgabello zaprojektowany przez Ascanio Zocchi

  Tri Sgabello zaprojektowany przez Ascanio Zocchi

  Sgabello (rodzaj stołka) został zainspirowany serem i jego przechowywaniem przez górali zajmujących się wypasaniem owiec. Przechowywanie sera w cedrowym drzewie należy do najstarszych technik konserwacji.

   

 • Z czego wynika cena listew i cokołów przypodłogowych z MDF?

  Z czego wynika cena listew i cokołów przypodłogowych z MDF?

  Listwy z MDF są przeważnie nieco tańsze od drewnianych i jako takie zyskują sobie coraz większą popularność. Z czego właściwie wynika ich cena?

   

 • Meble Holy Ghost zaprojektowane przez YI Chen & Muchen Zhang

  Meble Holy Ghost zaprojektowane przez YI Chen & Muchen Zhang

  Jak wygląda Duch Święty? Nikt tego nie wie. Niemniej możesz czuć go cały czas. Za każdym razem, gdy się go wspomina mówi się o nim jako o bycie związanym  inteligencją i siłą mentalną. W chrześcijaństwie, Duch Święty jest utożsamiany z miłością.

   

 • Wazon Peacock by Steve Lee

  Wazon Peacock by Steve Lee

  Wazon pozwala zaprezentować wysublimowane kompozycje florystyczne. Peacock został zainspirowany kształtem, promieniście rozłożonego pawiego ogona, przedstawiającego piękne, unikalne wzory z centralnym, osiowym punktem.

   

 • Stół Y Table zaprojektowany przez Reda Amalou Design

  Stół Y Table zaprojektowany przez Reda Amalou Design

  Stół Y Table charakteryzuje się formą nawiązującą do modernistycznej architektury pochodzącej z połowy XX wieku, która kładła nacisk na względy funkcjonalne i użyteczność. Posługiwano się wówczas olbrzymimi formami, czego najlepszym przykładem jest choćby katedra Brazylijczyka Oscara Niemeyera. Kierując się podobnymi założeniami, Reda Amalou zaprojektowała stół Y jako kompleksową, strukturalną kompozycję o...

   

 • Architekci pokazali wizualizację kościoła w Kopenhadze

  Architekci pokazali wizualizację kościoła w Kopenhadze

  The Vertical Church jest firmą mającą londyńskie korzenie, prowadzoną przez innowacyjnych architektów (tzw. architects of inventions, AI).

   

 • Wielofunkcyjna sofa Trio Bench zaprojektowana przez Yazana Hijazina

  Wielofunkcyjna sofa Trio Bench zaprojektowana przez Yazana Hijazina

  Wielofunkcyjna sofa Trio powstała z myślą o mniej przestronnych wnętrzach – klientka miała z tym problem, bo z jednej strony chciała zapewnić miejsca siedzące dla czterech osób, a z drugiej potrzebowała miejsca do relaksu po długim i zmęczonym dniu na siedzeniu podobnym do szezlonga.

   

 • Info Table Meeting zaprojektowany przez Edoardo Carlino

  Info Table Meeting zaprojektowany przez Edoardo Carlino

  Projekt Info Table Meeting pełni funkcję stołu konferencyjnego. Spotkania biznesowe w przestrzeni charakteryzującej się różnokolorowym oświetleniem i umeblowaniem w nowoczesnym stylu są bardziej przyjemne i przebiegają w miłej atmosferze.

   

Strona 1 z 11 1 2 3 4 ...

Dołącz do nas na facebooku

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.