Dodaj do ulubionych

czwartek 17.08.2017

Jesteś na:HOMEMotoryzacja

 • Terenowe safari na Mazowszu - Klaudia Podkalicka wystartuje w rajdzie Polskie Safari

  Terenowe safari na Mazowszu - Klaudia Podkalicka wystartuje w rajdzie Polskie Safari

  Już w najbliższą sobotę, 29 lipca w Przasnyszu rozpocznie się 37. Rajd Polskie Safari. Będzie to 4. runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, a także Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja 2017. Zawody odbędą się 30 lipca, na starcie nie zabraknie zawodniczki Total Teamu, Klaudii Podkalickiej.

   

 • Honda pracuje nad autonomicznym motocyklem

  Honda pracuje nad autonomicznym motocyklem

  Honda zaprezentowała światu prototyp motocykla autonomicznego, czyli takiego, który może poruszać się samodzielnie, bez kontroli kierowcy.

   

 • 11 rzeczy, których nie wiesz o Rolls – Royce'ach

  11 rzeczy, których nie wiesz o Rolls – Royce'ach

  Rolls – Royce to jeden z wyznaczników wysokiego statusu społecznego od 1900 r. Po upływie stulecia wciąż nim pozostaje.

   

 • Ostatnie dni zgłoszeń do konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION

  Ostatnie dni zgłoszeń do konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION

  Jeszcze tylko przez kilka dni można zgłaszać się do konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION. Młodzi projektanci mają na to czas do 26 czerwca 2017 r. Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie wnętrza SUV-a Renault klasy wyższej, następnej generacji Koleosa. Projekty można wysyłać za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie http://renaultpassion.pl/2017/konkurs/.

   

 • Mercedes AMG GT Roadster

  Mercedes AMG GT Roadster

  Mercedes AMG GT Roadster pojawił się na targach motoryzacyjnych w Paryżu w październiku 2016. Zaskoczył tym, że jest to elegancki samochód przypominający coupe.

   

 • PRZEŁAMYWAĆ KONWENCJE. NIE ULEGAĆ MODZIE!

  PRZEŁAMYWAĆ KONWENCJE. NIE ULEGAĆ MODZIE!

  RADY KRYSTIANA KOWALSKIEGO DLA MŁODYCH PROJEKTANTÓW

   

 • W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  Za każdym razem patrząc na swój garaż myślisz, że twoje auto zasługuje na coś lepszego? W Miami deweloperzy Louis Birdman i Jay Massirman chyba mieli podobne przemyślenia tworząc stylowy budynek AutoHouse obejmujący wyłącznie garaże dla pojazdów samochodowych.

   

 • Doskonały start dla młodych projektantów – RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION

  Doskonały start dla młodych projektantów – RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION

  Jak zostać projektantem samochodów? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ale na pewno każdy młody rysownik musi najpierw zainteresować swoimi pracami szerszą publiczność. Konkursy takie jak RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION mogą pomóc aspirującym projektantom zaistnieć w świecie car designu, zmierzyć się z ciekawymi projektami i być może poznać osoby ważne dla przyszłej kariery.

   

 • Rzuć okiem na nowy rower inspirowany Lamborghini

  Rzuć okiem na nowy rower inspirowany Lamborghini

  Jest wiele osób, dla których jazda na rowerze to przyjemność. Entuzjazm wśród amatorów rowerów budzi estońska marka Velonia, która wprowadziła ostatnio na rynek nowy model-viks. Model został zainspirowany Lamborghini.

   

 • Morgan stworzył limitowaną wersję trójkołowych EV na sprzedaż w Selfridges

  Morgan stworzył limitowaną wersję trójkołowych EV na sprzedaż w Selfridges

  O ile zakup torebki z najnowszej kolekcji Lous Vitton, albo pięknej biżuterii Tiffany na Selfridges raczej nie dziwi, o tyle sprzedaż limitowanej edycji Morgan EV3 już tak. Producent luksusowych samochodów, Morgan (we współpracy z Selfridges) skonstruował 19 luksusowych pojazdów, które będą dostępne do nabycia w domu towarowym Selfridges przy Oxford Street, w centrum Londynu od końca listopada.

   

 • Rusza Mille Miglia!

  Rusza Mille Miglia!

  Rusza kolejna edycja kultowego rajdu Mille Miglia. Ponad 450 załóg, w klasycznych autach sportowych będzie rywalizowało na liczącej 1000 mil trasie Brescia – Rzym - Brescia.

   

 • 70. EDYCJA FESTIWALU FILMOWEGO W CANNES

  70. EDYCJA FESTIWALU FILMOWEGO W CANNES

  70 edycja Festiwalu Filmowego w Cannes to dla Renault już 34 rok z rzędu udziału w tym doniosłym międzynarodowym wydarzeniu. Renault zapowiada również przedłużenie współpracy partnerskiejz galą amfAR, organizowaną z okazji festiwalu i poświęconą walce z AIDS.

   

 • WSPÓLNY MIANOWNIK

  WSPÓLNY MIANOWNIK

  Wyjątkowe zadanie Renault dla młodych projektantów renaultpassion.pl Projektowanie wnętrza samochodu, który spełni oczekiwania klientów pochodzących z pięciu kontynentów to prawdziwe wyzwanie. Twórca musi wziąć pod uwagę różnorodne gusty nabywców auta i zaproponować uniwersalne rozwiązania. Takie właśnie zadanie postawiono przed uczestnikami konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION 2017. Mają oni zaprojektować...

   

 • MINI Countryman 2017

  MINI Countryman 2017

  Druga generacja MINI oczekiwana dość długo w końcu została zaprezentowana w Wielkiej Brytanii i już zyskała uznanie wśród entuzjastów przemysłu motoryzacyjnego.

   

 • RENAULT PARTNEREM TARGÓW WARSAW HOME 2017

  RENAULT PARTNEREM TARGÓW WARSAW HOME 2017

  Renault Polska zostało partnerem prestiżowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home, które odbędą się w dniach 6-8 października br. w PTAK Warsaw Expo.

   

 • Elektryczny McLaren P1 odtwarzający rymowanki

  Elektryczny McLaren P1 odtwarzający rymowanki

  Posiadanie McLaren P1 jest marzeniem entuzjastów aut i milionerów. Hybrydowy samochód jest dostępny w cenie ponad 1.000.000 $, a wszystkie z jego 375 egzemplarzy już zostały sprzedane.

   

 • Czy warto sprowadzić używany samochód luksusowy z zagranicy

  Czy warto sprowadzić używany samochód luksusowy z zagranicy

  Używanych aut luksusowych, które można kupić z drugiej ręki w Polsce jest jeszcze stosunkowo mało, a ich ceny przyprawiają o zawrót głowy. W kraju bez większych problemów kupimy już używane BMW, Audi czy Mercedesa, ale najpewniej po marki, takie jak: Ferrari, Lamborghini czy Bentley i tak trzeba pojechać za granicę. Sprawdzamy czy taki wyjazd się opłaca i jak się do niego przygotować.

   

 • Rozpoczyna się druga edycja konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN

  Rozpoczyna się druga edycja konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN

  Rozpoczyna się druga edycja konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION.W tym roku przed młodymi projektantami stoi jeszcze większe wyzwanie – zaprojektowanie wnętrza SUV-a Renault klasy wyższej, następnej generacji Koleosa. Nie będzie to więc abstrakcyjny samochód przyszłości, ale wnętrze, które mogłoby za kilka lat znaleźć się w produkcji.

   

 • IDEO proponuje koncept samosterującego samochodu

  IDEO proponuje koncept samosterującego samochodu

  IDEO – globalna firma projektowa – stworzyła koncept czterokołowego, samosterującego samochodu, z którego mogliby korzystać użytkownicy w różnym wieku na określonym obszarze (np. sąsiedzi).

   

 • Mercedes Benz wypuści na rynek pierwszego pick-upa

  Mercedes Benz wypuści na rynek pierwszego pick-upa

  Mercedes Benz ogłosił ostatnio, że nowy model będzie reprezentował X-Class. Niemiecki producent luksusowych samochodów ponownie zaoferuje auto dla szerszego grona odbiorców. Mercedes zakłada, że globalny popyt na pickup-y klasy średniej wzrośnie o ok. 40% do 2025 r. osiągając 2.8 mln jednostek na świecie.

   

 • Masz ochotę na szybką jazdę? Sprawdź najlepsze tory wyścigowe w Polsce

  Masz ochotę na szybką jazdę? Sprawdź najlepsze tory wyścigowe w Polsce

  Chcesz potrenować jazdę wyścigową i sprawdzić możliwości swojego pojazdu na torze? Jeszcze kilka lat temu było to dość trudne zadanie, ale obecnie w Polsce powstaje coraz więcej obiektów – można wynająć je nawet samodzielnie i w bezpiecznych warunkach poprawić swoje umiejętności prowadzenia auta.

   

Strona 1 z 11 1 2 3 4 ...

Dołącz do nas na facebooku

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.