Dodaj do ulubionych

piątek 18.10.2019

Jesteś na:HOMELudzie sukcesuSylwetki

 • 20 faktów o Melanii Trump, które pokazują, że jest inna niż poprzednie pierwsze damy USA

  20 faktów o Melanii Trump, które pokazują, że jest inna niż poprzednie pierwsze damy USA

  Pierwsza dama w maju 2018 r. zadebiutowała z inicjatywą skierowaną przeciw cyberprzemocy „Be Best”. Jej kampania była dla niektórych niezbyt zrozumiała, z uwagi na skłonność jej męża do obrażania przeciwników na Twitterze. Inni zaś wyśmiali ją za wydanie broszury edukacyjnej, która była niemal identyczna jak ta opublikowana przez administrację Obamy.

   

 • Richard Branson – jak osiągnął zawodowy sukces?

  Richard Branson – jak osiągnął zawodowy sukces?

  Mówiąc o biznesie i trudnościach związanych z prowadzeniem własnej firmy trudno nie wspomnieć o Richardzie Bransonie. Brytyjski biznesmen, który nie boi się wystąpień publicznych, interesuje się wszystkim, począwszy od samolotów, przez muzykę, a skończywszy na hotelach. Jaki jest jego klucz do sukcesu? Co zrobił, albo robi inaczej niż inni? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

   

 • Zaha Hadid – czy była najbardziej kontrowersyjną architektką na świecie?

  Zaha Hadid – czy była najbardziej kontrowersyjną architektką na świecie?

  Architektura jest z natury dosyć grząskim gruntem, czego najlepszym przykładem może być wieżowiec Shard – najwyższy budynek w Europie. Nigdy nie wiadomo, jaka będzie odpowiedź mieszkańca Londynu na pytanie o jego ocenę: dla jednych Shard jest ikoną, dla innych zakałą Londynu.

   

 • Szereg gwiazd na Onko-Olimpiadzie!

  Szereg gwiazd na Onko-Olimpiadzie!

  W niedzielę zakończyła się 6. edycja międzynarodowych Igrzysk Sportowych „Onko-Olimpiada”. Młodzi zawodnicy dotknięci chorobą nowotworową rywalizowali o medale w różnych dyscyplinach. Uczestników wspierał szereg gwiazd, m.in. Małgorzata Foremniak, Szymon Majewski, Daria Widawska czy Anna Korcz.

   

 • Donald Trump – ciekawostki

  Donald Trump – ciekawostki

  Kampania prezydencka w Stanach Zjednoczonych ma się w najlepsze, a jednym z głównych kandydatów na następcę Baracka Obamy jest Donald Trump. Koncentruje uwagę Amerykanów swoimi wizjami i wielkimi obietnicami, a media przechodzą z nienawiści do uwielbienia i na odwrót.

   

 • Deepa Khanna Sobti – finansistka, która stała się malarką i poetką

  Deepa Khanna Sobti – finansistka, która stała się malarką i poetką

  „Trudno jest wziąć coś w posiadanie i wytłumaczyć koleje życia, jako że wszystko rozgrywa się w taki tajemniczy sposób” – mówi artystka z Singapuru, Deepa Khanna Sobti.

   

 • Niesamowite projekty architektoniczne by Isay Weinfeld

  Niesamowite projekty architektoniczne by Isay Weinfeld

  Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny brazylijski architekt od czasów Oscara Niemeyera – Isay Weinfeld – projektuje prywatne domy, luksusowe hotele oraz meble już od 1973 roku, kiedy to rozpoczął praktykę.

   

 • David Bowie – człowiek, który spadł na Ziemię

  David Bowie – człowiek, który spadł na Ziemię

  David Bowie uchodzi za ikonę muzyki pop, która zmieniła mainstream i wpłynęła na sposób myślenia mas. Jako wszechstronny artysta utorował drogę wielu gatunkom muzycznym.

   

 • Aleksandra Szwed pracuje nad materiałem na płytę!

  Aleksandra Szwed pracuje nad materiałem na płytę!

  Mamy nagranie ze studia! Aleksandra Szwed nie zwalnia tempa. Dopiero co wydała wraz z zespołem Vintage Vegas singiel pt. „For once in my life”. Bez wytchnienia pracuje też na planie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

   

 • Wybierz Miss Nastolatek - która piękniejsza?!

  Wybierz Miss Nastolatek - która piękniejsza?!

  Do dnia 10.05.2016 można głosować za pomoca SMS na faworytkę w konkursie Wielkopolska Miss Internetu 2016.

   

 • Steve McCurry - fotografie

  Steve McCurry - fotografie

  Steve McCurry to jeden z najbardziej rozpoznawalnych fotoreporterów naszych czasów. Urodził się w 1950 r. w Filadelfii. Studiował na Uniwersytecie Stanowym Pensylwania specjalność operator obrazu.

   

 • Aleksandra Prykowska

  Aleksandra Prykowska

  Aleksandra Prykowska zadebiutowała w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami" oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi".

   

 • Dominik Jasiński

  Dominik Jasiński

  Dominik Jasiński prezentuje nowe spojrzenie na kobiecą wrażliwość i urok. Artysta pochodzi z Rzeszowa. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

   

 • Piotr Młodożeniec Kropka w kropkę

  Piotr Młodożeniec Kropka w kropkę

  Galeria Milano zaprasza na wystawę prac Piotra Młodożeńca pt. "Kropka w kropkę" w dniach 14.11 -2.12.2014r. Wernisaż odbędzie się w czwartek 13 listopada 2014 o godzinie 18.

   

 • Santiago Calatrava artysta architekt

  Santiago Calatrava artysta architekt

  Nowy Jork gości światowej sławy architekta Santiago Calatrava. Calatrava pochodzi z Hiszpanii, ale jego projekty architektoniczne zdobią wszystkie kontynenty. Obecnie trwa budowa, zaprojektowanego przez Santiago Calatravę, imponującego węzła komunikacyjnego, World Trade Center Transit Hub w Nowym Jorku. Inwestycja zostanie ukończona na wiosnę 2015 r.

   

 • Muzyka łagodzi obyczaje - wywiad z Alicją Węgorzewską

  Muzyka łagodzi obyczaje - wywiad z Alicją Węgorzewską

  Ludzie nierzadko nie dostrzegają terapeutycznego znaczenia muzyki na co dzień. Jest takie stare, popularne przysłowie: „muzyka łagodzi obyczaje”, które powinno stanowić absolutną podstawę w naszym życiu. Dlaczego jest w ludziach tyle agresji? Moim zdaniem dzieje się to z tego powodu, że muzyka nie towarzyszy społeczeństwu na co dzień, została zupełnie wykreślona z edukacji.

   

 • Giorgio Armani genialny projektant

  Giorgio Armani genialny projektant

  Giorgio Armani ur. 11 lipca 1934 r. w miejscowości Piacenza we Włoszech. Projektant mody, szczególnie znany z kolekcji odzieży męskiej. Firmę Armani założył w 1975, a w roku 2001 został uznany za najbardziej znanego projektanta Włoch. Jego firma miała w tym czasie 1,6 miliarda dolarów obrotu, a osobisty majątek został wyceniony na 5,3 mln. dolarów.

   

 • Zaha Hadid i architektoniczna kropla wody - Galeria Roca

  Zaha Hadid i architektoniczna kropla wody - Galeria Roca

  Jednym z najbardziej znanych w świecie architektury użytkowej będącej jednocześnie dziełem sztuki jest galeria zaprojektowana przez arabską projektantkę Zahę Hadid, która zajęła czwarte miejsce w rankingu najpotężniejszych kobiet pochodzenia arabskiego, przygotowanym przez pismo "Arabian Business".  Galeria, która powstała na zlecenie firmy Roca - producenta ceramiki łazienkowej, została zainspirowana przez kroplę...

   

 • TOMEK LIPIŃSKI & TILT

  TOMEK LIPIŃSKI & TILT

  W muzycznym dorobku Tomka Lipińskiego TILT jest zespołem, który ma najbogatszą historię i dyskografię. Grupa wydała w sumie 4 albumy, koncertowy album na DVD (Najmniejszy Koncert Świata) oraz kilka singli winylowych. TOMEK LIPIŃSKI & TILT pojawi się 22 listopada na scenie warszawskiej Progresji.

   

 • Vivienne Westwood

  Vivienne Westwood

  Vivienne Westwood zajęła się projektowaniem w 1971, razem ze swoim partnerem Malcolmem McLarenem, kiedy to London wyznaczał trendy w kulturze. Swoje pomysły i projekty prezentowali w Londynie, w sklepie pod adresem 430, Kings Road.

   

 • Ilona Felicjańska

  Ilona Felicjańska

  Jedna z najsłynniejszych polskich modelek. Swoją karierę zaczęła od udziału w konkursie Miss Polonia w 1993r., w którym zdobyła tytuł II wicemiss. W tym samym roku została finalistką konkursu Elite Model Look. Rok później zadebiutowała na wybiegu w kolekcji nieistniejącej już „Mody Polskiej” i podpisała umowę z renomowaną agencją mody Model Plus. W następnych latach brała udział, między innymi, w pokazach...

   

Strona 1 z 2 1 2

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.