Dodaj do ulubionych

wtorek 23.01.2018

Jesteś na:HOMEDesign

 • Nowoczesne stoły do jadalni – sprawdzamy aktualne tendencje

  Nowoczesne stoły do jadalni – sprawdzamy aktualne tendencje

  Stół w jadalni jako jeden z głównych elementów jej wyposażenia ma ogromny wpływ na estetykę i styl wnętrza. Mówi on również wiele o twojej rodzinie, wybranym stylu dekoracji wnętrz i twojej osobowości. Jeżeli szukasz stołu do jadalni w nowoczesnym stylu dobrze prezentującym się z obecną aranżacją wnętrza poniższe propozycje mogą Cię zainteresować.

   

 • Sofa: królowa każdego salonu

  Sofa: królowa każdego salonu

  Trudno wyobrazić sobie nowoczesny salon bez sofy. To niekwestionowana królowa każdego pokoju dziennego, najważniejszy akcent wyznaczający charakter całej aranżacji, a także miejsce, w którym spotyka się cała rodzina. Warto poświęcić na jej wybór nieco więcej czasu, aby cieszyć się idealną sofą w swoim salonie.

   

 • Designerska ławka z betonu i drewna

  Designerska ławka z betonu i drewna

  Zespół studentów pod kierunkiem kolegi Tianzhu Zhang opracował projekt ławki wykonanej z betonu i drewna. Do wykonania projektu wykorzystali zautomatyzowane metody, z których korzysta współczesny przemysł.

   

 • Meble z pomponików – nowy trend w aranżacji wnętrz

  Meble z pomponików – nowy trend w aranżacji wnętrz

  Spółka MYK przygotowała kilka nowych mebli z pomponików, obok których nie można przejść obojętnie.

   

 • Wyjątkowe krzesła odmieniające design wnętrz

  Wyjątkowe krzesła odmieniające design wnętrz

  Niezwykły, wręcz ekstrawagancki design przedstawionych niżej krzeseł nadaje im niezwykłą moc – mogą one zmieniać wygląd całego pokoju. Niektóre jednak wtapiają się w kompozycję elementów wnętrza podkreślając jej charakter.

   

 • Niebanalne i modernistyczne stoliki TV

  Niebanalne i modernistyczne stoliki TV

  Nowoczesne pomysły na zaaranżowanie wnętrza salonu są bardzo zróżnicowane i wyjątkowe. Ich nieodłącznym elementem są stoliki i szafki na telewizory.

   

 • Fotel Quetzal odzwierciedla industrialny design

  Fotel Quetzal odzwierciedla industrialny design

  Projektant Marc Venot współpracował z agencją specjalizującą się w komponowaniu perfum. W 2012 r. otworzył własne studio, aby skoncentrować się na projektowaniu mebli dla takich firm, jak między innymi Normann Copenhagen, Thonet, czy też Ligne Roset.

   

 • Tri Sgabello zaprojektowany przez Ascanio Zocchi

  Tri Sgabello zaprojektowany przez Ascanio Zocchi

  Sgabello (rodzaj stołka) został zainspirowany serem i jego przechowywaniem przez górali zajmujących się wypasaniem owiec. Przechowywanie sera w cedrowym drzewie należy do najstarszych technik konserwacji.

   

 • Po czym poznać dobry materac?

  Po czym poznać dobry materac?

  Każdy wie, że dobrze mieć dobry materac. Ale już o wiele mniej osób potrafi wymienić jego najważniejsze cechy.

   

 • Meble Holy Ghost zaprojektowane przez YI Chen & Muchen Zhang

  Meble Holy Ghost zaprojektowane przez YI Chen & Muchen Zhang

  Jak wygląda Duch Święty? Nikt tego nie wie. Niemniej możesz czuć go cały czas. Za każdym razem, gdy się go wspomina mówi się o nim jako o bycie związanym  inteligencją i siłą mentalną. W chrześcijaństwie, Duch Święty jest utożsamiany z miłością.

   

 • Stół Y Table zaprojektowany przez Reda Amalou Design

  Stół Y Table zaprojektowany przez Reda Amalou Design

  Stół Y Table charakteryzuje się formą nawiązującą do modernistycznej architektury pochodzącej z połowy XX wieku, która kładła nacisk na względy funkcjonalne i użyteczność. Posługiwano się wówczas olbrzymimi formami, czego najlepszym przykładem jest choćby katedra Brazylijczyka Oscara Niemeyera. Kierując się podobnymi założeniami, Reda Amalou zaprojektowała stół Y jako kompleksową, strukturalną kompozycję o...

   

 • Wielofunkcyjna sofa Trio Bench zaprojektowana przez Yazana Hijazina

  Wielofunkcyjna sofa Trio Bench zaprojektowana przez Yazana Hijazina

  Wielofunkcyjna sofa Trio powstała z myślą o mniej przestronnych wnętrzach – klientka miała z tym problem, bo z jednej strony chciała zapewnić miejsca siedzące dla czterech osób, a z drugiej potrzebowała miejsca do relaksu po długim i zmęczonym dniu na siedzeniu podobnym do szezlonga.

   

 • Info Table Meeting zaprojektowany przez Edoardo Carlino

  Info Table Meeting zaprojektowany przez Edoardo Carlino

  Projekt Info Table Meeting pełni funkcję stołu konferencyjnego. Spotkania biznesowe w przestrzeni charakteryzującej się różnokolorowym oświetleniem i umeblowaniem w nowoczesnym stylu są bardziej przyjemne i przebiegają w miłej atmosferze.

   

 • Wyszukany stolik ze szkła i drewna inspirowany głębią oceanu

  Wyszukany stolik ze szkła i drewna inspirowany głębią oceanu

  Brytyjski projektant  Christopher Duffy pokrył rzeźbione szkło, Perspexem i drewnem, aby stworzyć stolik do kawy – Abyss, który nawiązuje do jego wrażeń z nurkowania w oceanie.

   

 • Meble ogrodowe by Roberti Rattan

  Meble ogrodowe by Roberti Rattan

  Ogród zimowy pozwala cieszyć się urokami lata w porze zimy. Wszystkim, którzy myślą o funkcjonalnym tarasie w przyszłym roku i tym, co mają zimową oranżerię polecamy dziś niezwykłe meble ogrodowe.

   

 • Niezwykłe ławki i ławeczki

  Niezwykłe ławki i ławeczki

  Ławki i ławeczki w mieszkaniach mogą stanowić jedne z najbardziej funkcjonalnych mebli. Są idealnym uzupełnieniem krzeseł czy tapczanów. Można na nich usiąść, wyciągnąć nogi czy położyć torby.

   

 • Aderito Alcarpe – artystyczne meble

  Aderito Alcarpe – artystyczne meble

  Aderito Alcarpe urodził się w Angoli i przeprowadził z rodzicami do Portugalii, kiedy miał dwa lata. Aktualnie mieszka w Vila Nova de Gaia, niedaleko Porto.

   

 • Roberto Cavalli Home – luksusowe wyposażenie domu

  Roberto Cavalli Home – luksusowe wyposażenie domu

  Roberto Cavalli, włoski projektant mody, słynie z ekstrawagancji, którą od lat przekłada na swoje projekty. Nie chodzi tutaj tylko o odzież. Włoch jest bardzo wszechstronny oraz kreatywny i wypuścił na rynek także takie produkty jak perfumy, czekolady, wódka. 

   

 • Futurystyczne łóżko z wbudowanym telewizorem

  Futurystyczne łóżko z wbudowanym telewizorem

  Człowiek średnio przesypia 1/3 swojego życia i dlatego też łóżka są nieodłącznym elementem praktycznie każdego domu czy mieszkania. Warto zatem zadbać, aby komfort spania był jak największy i dawał sporo możliwości.

   

 • Wystawa futurystycznych mebli projektu Pierre Paulina

  Wystawa futurystycznych mebli projektu Pierre Paulina

  W zeszłym roku w Miami na Florydzie odbyła się wystawa mebli zatytułowana „Playing with Shapes”, co w przełożeniu na polski może znaczyć „Zabawa kształtami”.

   

 • Biurko ze skrzydła Boeinga

  Biurko ze skrzydła Boeinga

  Miłośnicy samolotów z pewnością zachwyceni są możliwością posiadania mebli bardzo blisko związanych z latającymi maszynami.

   

Strona 1 z 3 1 2 3

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.