Dodaj do ulubionych

sobota 10.06.2023

Jesteś na:HOMELudzie sukcesu

 • Barry Zekelman: kanadyjski miliarder i jego luksusowy superjacht

  Barry Zekelman: kanadyjski miliarder i jego luksusowy superjacht

  Barry Zekelman, kanadyjski miliarder i lider w przemyśle rur stalowych, znany jest nie tylko ze swojego sukcesu biznesowego, ale także ze swojej pasji do luksusowych superjachtów. Jeden z jego najnowszych nabytków, superjacht o nazwie "Człowiek ze stali", wart 150 milionów dolarów, zapewnia niezapomniane doznania podczas śródziemnomorskich wakacji.

   

 • Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022 w Morskim Centrum Nauki w Szczecinie

  Gala Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022 w Morskim Centrum Nauki w Szczecinie

  Zapraszamy na uroczystość rozstrzygnięcia naszego dorocznego plebiscytu architektonicznego – Galę Plebiscytu Polska Architektura XXL 2022. Odbędzie się ona 6 czerwca 2023 roku o godz. 17:00 w nowym budynku Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie. Tego dnia zostaną wręczone nagrody w głosowaniu internatów, poznamy wyniki głosowania jury oraz zwycięzcę Grand Prix, a także swoją premierę będzie miała książka pt. "Teorie i...

   

 • Najlepszy hotel świata wg ACD AWARDS 2022

  Najlepszy hotel świata wg ACD AWARDS 2022

  Krakowska Kamienica pod Wawelem projektu BXB studio zwycięzcą międzynarodowego konkursu ACD AWARDS 2022 w kategorii Hotelarstwo – Hospitality (Concept)

   

 • Plebiscyt Polska Architektura XXL 2022 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku

  Plebiscyt Polska Architektura XXL 2022 – internauci wybrali najlepsze realizacje minionego roku

  Zakończyło się głosowanie internautów piętnastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała swoich faworytów z puli ponad 60 realizacji zgłoszonych w trzech kategoriach: kubatura, wnętrza i krajobraz. Zwycięzców głosowania jury oraz zdobywcę nagrody Grand Prix 2022 poznamy na uroczystej Gali, która odbędzie się 6 czerwca 2023 w nowo otwartym budynku Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie.

   

 • A' Design Awards & Competition - zgłoś swój projekt!

  A' Design Awards & Competition - zgłoś swój projekt!

  Zarejestruj swój projekt w najbardziej prestiżowym konkursie dla projektantów: A' Design Awards & Competition. Możesz to zrobić na stronie https://competition.adesignaward.com/registration.php

   

 • Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2022 - czekamy na zgłoszenia realizacji

  Startuje Plebiscyt Polska Architektura XXL 2022 - czekamy na zgłoszenia realizacji

  Grupa Sztuka Architektury zaprasza do udziału w XV edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL, którego celem jest zarówno wspólne architektoniczne podsumowanie minionego roku, wyróżnienie pracowni i projektów, jak i zwrócenie uwagi na mniej oczywiste postaci i realizacje, które tworzą współczesny ruch architektoniczny w Polsce. Propozycje można zgłaszać w trzech kategoriach: kubatura, wnętrza i krajobraz. Na zgłoszenia czekamy...

   

 • DENI CLER – spotkanie z gwiazdami i prezentacja kolekcji DENI CLER SPORT

  DENI CLER – spotkanie z gwiazdami i prezentacja kolekcji DENI CLER SPORT

  27 października w warszawskim salonie marki DENI CLER odbyła się prezentacja nowej linii DENI CLER SPORT, która wychodząc naprzeciw trendom i zapotrzebowaniu na wysokiej jakości sportowe ubrania, oferuje swym klientom artykuły łączące ponadczasowość i sportowy styl.

   

 • Muzyka to jest jedno z narzędzi, które pomaga ludziom pokonywać blokady

  Muzyka to jest jedno z narzędzi, które pomaga ludziom pokonywać blokady

  W ramach 30. Festiwalu Mozartowskiego Edyta Herbuś i Tomasz Barański w Parku Saskim w Warszawie prowadzą zajęcia taneczne w rytm muzyki W.A. Mozarta.

   

 • Hotele J.W. Construction prowadzą akcję dożywiania rodzin

  Hotele J.W. Construction prowadzą akcję dożywiania rodzin

  Od roku branża hotelarska i gastronomiczna działają w bardzo ograniczonym zakresie lub nie działają w ogóle. Ten sam los dotyka hoteli należących do J.W. Construction Holding S.A.. Ich właściciel, Józef Wojciechowski, nie zdecydował się na zamknięcie obiektów, ani też na zwolnienie pracowników. Aby nie czekać bezczynnie na zniesienie przez rząd ograniczeń, podjął akcję "Darmowy obiad dla biednych rodzin”, by nieść...

   

 • Kariera Zhong Huijuan

  Kariera Zhong Huijuan

  Zanim Zhong Huijuan została założycielką farmaceutycznego konglomeratu i gigantem finansowym o wartości aktywów ponad 18,9 miliarda dolarów, była skromną nauczycielką chemii.

   

 • 12 luksusowych hoteli będących własnością celebrytów

  12 luksusowych hoteli będących własnością celebrytów

  Powodów by zazdrościć celebrytom ich pozycji i możliwości, jest wiele. Można zazdeościć światowego stylu życia jaki prowadzą, częstych podróży, dużych pieniędzy, które mają do dyspozycji, designerskich strojów i królewskiego życia. Celebryci podczas podróży zwykle zatrzymują się w apartamentach prezydenckich najlepszych hoteli na całym świecie.

   

 • Elon Musk i Bill Gates toczą zaciekłą wojnę na słowa

  Elon Musk i Bill Gates toczą zaciekłą wojnę na słowa

  Światu technologii od zawsze towarzyszyły głośne afery i spory personalne pomiędzy znanymi nazwiskami w tym środowisku. Jak możemy zapomnieć o bardzo intensywnym sporze między Steve//'em Jobsem i Billem Gatesem, który rozpoczął się w latach osiemdziesiątych.

   

 • 10 rzeczy, które królowa Anglii zawsze zabiera do swojego bagażu

  10 rzeczy, które królowa Anglii zawsze zabiera do swojego bagażu

  Królowa Elżbieta jest prawdopodobnie najczęściej podróżującą monarchinią w historii świata. Od swojej koronacji w 1953 roku odwiedziła ponad 120 krajów. Bez czego się nie rusza ze swojej rezydencji?  Reader’s Digest zrobił zestawienie 10 rzeczy, które królowa zawsze zabiera ze sobą podczas swoich zagranicznych wojaży. Zajrzyjmy do jej bagażu, jego zawartość może nas bardzo zaskoczyć.

   

 • Projekty Lewandowskich

  Projekty Lewandowskich

  Państwo Anna i Robert Lewandowscy stanowią nietuzinkowy i niezwykle utalentowany duet. Oboje na swoim koncie mają szereg sukcesów oraz projektów, które ciągle zaskakują opinię publiczną. Bardzo często wykorzystują swoją sławę i pieniądze, aby realizować akcje służące innym. Które projekty były najciekawsze i najbardziej spektakularne?

   

 • Znane kobiety i ich inicjatywy

  Znane kobiety i ich inicjatywy

  Wiele sławnych i lubianych postaci ze świata mediów i showbiznesu pomaga potrzebującym. Jedni wolą wspierać anonimowo, przekazując datki na dany cel, inni sami są pomysłodawcami i organizatorami akcji. Jakie inicjatywy powstały i rozwinęły się dzięki znanym kobietom?

   

 • Julia Roberts- niezwykły talent i uroda

  Julia Roberts- niezwykły talent i uroda

  Jedna z najbardziej charakterystycznych aktorek współczesnego kina. Znana głównie z ról w megaprodukcjach takich jak „Pretty Woman”, „Raport Pelikana”, „Erin Brokovich”, „Uciekająca panna młoda” i wiele innych. Jak wygląda życiorys tej rozchwytywanej aktorki?

   

 • Czy ecommerce to sposób na sukces dla młodych?

  Czy ecommerce to sposób na sukces dla młodych?

  Najtrudniej było zarobić pierwszy milion - wspomina Paweł Wojnicz. Dziś, jako jeden z najmłodszych polskich milionerów dzieli się z innymi sposobem na sukces.

   

 • Apple Martin - wschodząca gwiazda

  Apple Martin - wschodząca gwiazda

  Apple Martin to córka nagrodzonej Oskarem aktorki Gwyneth Paltrow i gwiazdy rocka Chrisa Martina.

   

 • Nowe atelier Paprocki & Brzozowski

  Nowe atelier Paprocki & Brzozowski

  To miejsce przez wielu uważane jest za tętniące życiem serce Warszawy. Pełne oryginalnych kawiarni, popularnych galerii i niezwykłej, modernistycznej architektury. Powiśle – bo o nim mowa – właśnie zyskało jeszcze jeden powód, aby otrzymać miano najmodniejszej warszawskiej dzielnicy. Do słynnego już kompleksu Elektrownia Powiśle swoje atelier przenieśli czołowi polscy projektanci, czyli duet Paprocki & Brzozowski. Partnerem...

   

 • Od Brunei do Danii – oto 7 najzdolniejszych książąt na świecie

  Od Brunei do Danii – oto 7 najzdolniejszych książąt na świecie

  Królewskie rody również miewają kłopoty wychowawcze. Książętom zdarza się niesubordynacja i przygody szeroko komentowane przez opinię publiczną,

   

 • Hiszpańska rezydencja „CR7” warta 1,6 mln $ - z kinem i basenem

  Hiszpańska rezydencja „CR7” warta 1,6 mln $ - z kinem i basenem

  Cristiano Ronaldo całkiem niedawno zafundował sobie wakacyjną rezydencję z czterema sypialniami w Marbelli – to jedna z najbardziej luksusowych nieruchomości, jakie w ostatnim czasie przykuły uwagę mediów.

   

Strona 1 z 12 1 2 3 4 ...

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.