Dodaj do ulubionych

czwartek 18.04.2024

Jesteś na:HOMELudzie sukcesu

Najczęściej czytane

 

W sprawach koloru jestem konstruktywistą

W sprawach koloru jestem konstruktywistą

Projektowanie można porównać pod kątem decyzji do bycia kierowcą rajdowym. Inwestor mówi chciałbym w lewo chciałbym w prawo i tak dalej, ale projektant prowadzi i on musi mieć dobrą prędkość, musi mieć szybkie decyzje i pod tym kątem projektowanie i, tak samo jak prowadzenie samochodu rajdowego, nie lubi demokracji – mówi profesor Jan Sikora, juror konkursu „Kolory, które budzą wnętrza" firmy Cerames.

 

 • Rosja w cieniu Nawalnego

  Rosja w cieniu Nawalnego

  Aleksiej Nawalny był uwięziony w jednym z najsurowszych więzień w Rosji, „kolonii karnej” 100 kilometrów na północny wschód od Moskwy. Tymczasem, opozycja wobec Putina próbuje się odbudować po fali aresztowań w ostatnich tygodniach. Wśród 10 000 zatrzymanych w całym kraju jest młoda Anastasia Pantchenko z Krasnodaru w południowej Rosji.

   

 • Kenzo – historia japońskiego tygrysa

  Kenzo – historia japońskiego tygrysa

  Właściwie każda topowa marka, która utrzymuje się na rynku dziesiątki lat, ma w swojej historii wyjątkowy moment, niespodziewany przełom, które czynią z niewielkiej firmy światowego potentata. Podobnie było z firmą Kenzo, która wkroczyła na paryskie salony w latach siedemdziesiątych.

   

 • Helena Rubinstein – kobieta, która wyprzedziła swój czas

  Helena Rubinstein – kobieta, która wyprzedziła swój czas

  „Madame” – tak do niej mówił pierwszy mąż Edward Titus, wszyscy współpracownicy i wielbiciele. W niektórych momentach musiało ją to bardzo bawić, zwłaszcza wtedy, kiedy Helena Rubinstein przypominała sobie swoje biedne dzieciństwo i ciężką pracę w sklepie ojca handlującego jajami i naftą.

   

 • Kariera Zhong Huijuan

  Kariera Zhong Huijuan

  Zanim Zhong Huijuan została założycielką farmaceutycznego konglomeratu i gigantem finansowym o wartości aktywów ponad 18,9 miliarda dolarów, była skromną nauczycielką chemii.

   

 • Projekty Lewandowskich

  Projekty Lewandowskich

  Państwo Anna i Robert Lewandowscy stanowią nietuzinkowy i niezwykle utalentowany duet. Oboje na swoim koncie mają szereg sukcesów oraz projektów, które ciągle zaskakują opinię publiczną. Bardzo często wykorzystują swoją sławę i pieniądze, aby realizować akcje służące innym. Które projekty były najciekawsze i najbardziej spektakularne?

   

 • Julia Roberts- niezwykły talent i uroda

  Julia Roberts- niezwykły talent i uroda

  Jedna z najbardziej charakterystycznych aktorek współczesnego kina. Znana głównie z ról w megaprodukcjach takich jak „Pretty Woman”, „Raport Pelikana”, „Erin Brokovich”, „Uciekająca panna młoda” i wiele innych. Jak wygląda życiorys tej rozchwytywanej aktorki?

   

 • Czy ecommerce to sposób na sukces dla młodych?

  Czy ecommerce to sposób na sukces dla młodych?

  Najtrudniej było zarobić pierwszy milion - wspomina Paweł Wojnicz. Dziś, jako jeden z najmłodszych polskich milionerów dzieli się z innymi sposobem na sukces.

   

 • Apple Martin - wschodząca gwiazda

  Apple Martin - wschodząca gwiazda

  Apple Martin to córka nagrodzonej Oskarem aktorki Gwyneth Paltrow i gwiazdy rocka Chrisa Martina.

   

 • Od Brunei do Danii – oto 7 najzdolniejszych książąt na świecie

  Od Brunei do Danii – oto 7 najzdolniejszych książąt na świecie

  Królewskie rody również miewają kłopoty wychowawcze. Książętom zdarza się niesubordynacja i przygody szeroko komentowane przez opinię publiczną,

   

 • Richard Branson – jak osiągnął zawodowy sukces?

  Richard Branson – jak osiągnął zawodowy sukces?

  Mówiąc o biznesie i trudnościach związanych z prowadzeniem własnej firmy trudno nie wspomnieć o Richardzie Bransonie. Brytyjski biznesmen, który nie boi się wystąpień publicznych, interesuje się wszystkim, począwszy od samolotów, przez muzykę, a skończywszy na hotelach. Jaki jest jego klucz do sukcesu? Co zrobił, albo robi inaczej niż inni? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

   

 • Zaha Hadid – czy była najbardziej kontrowersyjną architektką na świecie?

  Zaha Hadid – czy była najbardziej kontrowersyjną architektką na świecie?

  Architektura jest z natury dosyć grząskim gruntem, czego najlepszym przykładem może być wieżowiec Shard – najwyższy budynek w Europie. Nigdy nie wiadomo, jaka będzie odpowiedź mieszkańca Londynu na pytanie o jego ocenę: dla jednych Shard jest ikoną, dla innych zakałą Londynu.

   

 • Szereg gwiazd na Onko-Olimpiadzie!

  Szereg gwiazd na Onko-Olimpiadzie!

  W niedzielę zakończyła się 6. edycja międzynarodowych Igrzysk Sportowych „Onko-Olimpiada”. Młodzi zawodnicy dotknięci chorobą nowotworową rywalizowali o medale w różnych dyscyplinach. Uczestników wspierał szereg gwiazd, m.in. Małgorzata Foremniak, Szymon Majewski, Daria Widawska czy Anna Korcz.

   

 • Deepa Khanna Sobti – finansistka, która stała się malarką i poetką

  Deepa Khanna Sobti – finansistka, która stała się malarką i poetką

  „Trudno jest wziąć coś w posiadanie i wytłumaczyć koleje życia, jako że wszystko rozgrywa się w taki tajemniczy sposób” – mówi artystka z Singapuru, Deepa Khanna Sobti.

   

 • Niesamowite projekty architektoniczne by Isay Weinfeld

  Niesamowite projekty architektoniczne by Isay Weinfeld

  Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny brazylijski architekt od czasów Oscara Niemeyera – Isay Weinfeld – projektuje prywatne domy, luksusowe hotele oraz meble już od 1973 roku, kiedy to rozpoczął praktykę.

   

 • David Bowie – człowiek, który spadł na Ziemię

  David Bowie – człowiek, który spadł na Ziemię

  David Bowie uchodzi za ikonę muzyki pop, która zmieniła mainstream i wpłynęła na sposób myślenia mas. Jako wszechstronny artysta utorował drogę wielu gatunkom muzycznym.

   

 • Aleksandra Szwed pracuje nad materiałem na płytę!

  Aleksandra Szwed pracuje nad materiałem na płytę!

  Mamy nagranie ze studia! Aleksandra Szwed nie zwalnia tempa. Dopiero co wydała wraz z zespołem Vintage Vegas singiel pt. „For once in my life”. Bez wytchnienia pracuje też na planie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

   

 • Wybierz Miss Nastolatek - która piękniejsza?!

  Wybierz Miss Nastolatek - która piękniejsza?!

  Do dnia 10.05.2016 można głosować za pomoca SMS na faworytkę w konkursie Wielkopolska Miss Internetu 2016.

   

 • Steve McCurry - fotografie

  Steve McCurry - fotografie

  Steve McCurry to jeden z najbardziej rozpoznawalnych fotoreporterów naszych czasów. Urodził się w 1950 r. w Filadelfii. Studiował na Uniwersytecie Stanowym Pensylwania specjalność operator obrazu.

   

 • Aleksandra Prykowska

  Aleksandra Prykowska

  Aleksandra Prykowska zadebiutowała w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami" oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi".

   

 • Dominik Jasiński

  Dominik Jasiński

  Dominik Jasiński prezentuje nowe spojrzenie na kobiecą wrażliwość i urok. Artysta pochodzi z Rzeszowa. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

   

 • Piotr Młodożeniec Kropka w kropkę

  Piotr Młodożeniec Kropka w kropkę

  Galeria Milano zaprasza na wystawę prac Piotra Młodożeńca pt. "Kropka w kropkę" w dniach 14.11 -2.12.2014r. Wernisaż odbędzie się w czwartek 13 listopada 2014 o godzinie 18.

   

Strona 1 z 2 1 2

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.