Dodaj do ulubionych

sobota 25.05.2024

Jesteś na:HOMEDesignSzkło i porcelana

 • Kąpiel nowej generacji

  Kąpiel nowej generacji

  Na targach w Szanghaju pokazano naszpikowaną elektroniką wannę w budzącej zachwyt obudowie. Wanna jest odzwierciedleniem komfortu, luksusu i piękna w łazience.

   

 • Taras na lata: drewno, płytki czy jednak kompozytowe deski tarasowe?

  Taras na lata: drewno, płytki czy jednak kompozytowe deski tarasowe?

  Coraz częściej tarasy ogrodowe pokryte są deskami kompozytowymi. Taka powierzchnia nie wymaga częstej renowacji i malowania, jest więc gwarancją trwałości i zadowolenia na wiele lat. Kompozytowe deski tarasowe to nie tylko wygoda, to również znakomite połączenie cech drewna z najlepszymi cechami PCV.

   

 • Szambo betonowe a oczyszczalnia przydomowa

  Szambo betonowe a oczyszczalnia przydomowa

  Chcąc postawić dom na terenie, na którym na próżno szukać kanalizacji, trzeba liczyć się z koniecznością wyboru odpowiedniej metody odprowadzania ścieków. W takiej sytuacji istnieją dwa najpopularniejsze sposoby, które znane są od lat, a są to: zakup szamba lub montaż przydomowej oczyszczalni ścieków.

   

 • Prysznic z oświetleniem LED

  Prysznic z oświetleniem LED

  Coraz większa liczba producentów zdaje sobie sprawę z rosnącej świadomości społecznej oraz wzrastającej troski o środowisko naturalne, co w konsekwencji często potrafi generować także oszczędności dla konsumentów. Półki w centrach handlowych czy sklepy internetowe zapełniane są towarami z przedrostkami eko- czy dopiskiem ‘energooszczędne’.

   

 • Prysznic oszczędzający nawet 70% wody

  Prysznic oszczędzający nawet 70% wody

  Deficyt wody na świecie i zagrożenie jej wyczerpania to temat coraz częściej pojawiający się w nagłówkach gazet. Już teraz znajdziemy setki poradników ze wskazówkami w jaki sposób oszczędzać wodę, ale są firmy, które idą o krok dalej – tworzą urządzenia ograniczające ten problem.

   

 • Ultranowoczesne krany

  Ultranowoczesne krany

  Rozwijająca się nieustannie technologia pozwala na życie w coraz bardziej zautomatyzowanym świecie. Pasjonaci wcielania nowinek technicznych do swojej codzienności z pewnością powinni przyjrzeć się bliżej kranowi Nomos F4101, wyprodukowanemu przez firmę Fima Carlo Frattini.

   

 • Wanny będące ozdobą każdej łazienki

  Wanny będące ozdobą każdej łazienki

  Wielu twierdzi, że samotność jest nudna, a pustka smutna. Inaczej jest w przypadku producenta wanien – KHIS. Twórcy projektów zatrudnieni w londyńskim oddziale firmy celują w wywołanie poruszenia przez wyjątkowe produkty, nawet jeśli pozornie nie zawierają one niczego w środku.

   

 • Skały naturalne w projektach Stone Forest

  Skały naturalne w projektach Stone Forest

  Stone Forest oferuje wyposażenie do kuchni i łazienek, oraz meble ogrodowe, produkowane jedynie z naturalnych materiałów, jak kamień, brąz, bambus, miedź, żelazo i twarde drewna.

   

 • Drewniana wanna w kształcie łódki

  Drewniana wanna w kształcie łódki

  Drewniana wanna Salish Sea, nazwa od wód łączących wybrzeże Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie ze stanem Washington w północozachodniej części Stanów Zjednoczonych, jest najnowszym dziełem mistrza, rzemieślnika Setha Rollanda.

   

 • Basen z widokiem - top 10 na świecie

  Basen z widokiem - top 10 na świecie

  Baseny stały się podstawowym wyposażeniem każdego droższego hotelu. Są jednak takie miejsca, w których z pozoru zwykły basen wręcz zachwyca dzięki wyjątkowemu efektowi zlewania się z linią horyzontu. TripAdvisor podpowiada kilka dostępnych do wynajęcia rezydencji, w których ta technologia prezentuje się najlepiej.

   

 • Kabiny prysznicowe – na co zwrócić uwagę?

  Kabiny prysznicowe – na co zwrócić uwagę?

  Gdy zbliża się remont łazienki, jego planowanie trzeba zacząć od wyboru nowej kabiny prysznicowej. W pomieszczeniu o małym metrażu zastąpi ona wannę i pozwoli odzyskać trochę przestrzeni, natomiast w mieszkaniu dużym prysznic i wanna będą się doskonale uzupełniać. Na co zwrócić uwagę, by wybrać odpowiednią kabinę prysznicową?

   

 • Prysznic w pozycji horyzontalnej

  Jednym z niewielu miejsc, w których mamy chwilkę dla siebie jest prysznic. Lśniące krople deszczu w tych małych kabinach sprawiają, że nasze zmęczone mięśnie są odświeżone i znowu pełne energii.

   

 • Całoroczny basen ogrodowy w Polsce?

  Całoroczny basen ogrodowy w Polsce?

  Zdawać by się mogło, że w naszych warunkach klimatycznych budowa basenu w ogrodzie nie ma sensu. W najlepszym wypadku moglibyśmy z niego korzystać przez dwa letnie miesiące, w najgorszym, podczas deszczowego i chmurnego lata, wcale.

   

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.