Dodaj do ulubionych

sobota 15.06.2024

Jesteś na:HOMEBiznesNieruchomości

 • Nice wspiera budowę szpitala dziecięcego w Ugandzie

  Nice wspiera budowę szpitala dziecięcego w Ugandzie

  Nice wspiera włoską organizację pozarządową Emergency w Ugandzie przekazując 85 silników rurowych w celu zautomatyzowania rolet zewnętrznych nowego Centrum Chirurgii Dziecięcej w Entebbe.

   

 • Sprawdź promocje na zestaw sterowania roletami SUPLA firmy Zamel

  Sprawdź promocje na zestaw sterowania roletami SUPLA firmy Zamel

  Automatyzacja obejmuje coraz więcej dziedzin, wkracza też do naszych domów i mieszkań. Nawet prosty programator czasowy sterujący oświetleniem akwarium to już jeden z jej elementów. Właściciele domów natomiast coraz częściej decydują się na systemy automatycznego sterowania położeniem rolet, bramą, oświetleniem i ogrzewaniem.

   

 • Idealna temperatura w naszym domu? Teraz jest to możliwe z inteligentnym czujnikiem temperatury Fibaro

  Idealna temperatura w naszym domu? Teraz jest to możliwe z inteligentnym czujnikiem temperatury Fibaro

  Dla każdego z nas idealna temperatura w domu oznacza coś innego. Podczas gdy jedni wolą wieczory w bardzo ciepłych pomieszczeniach, inni komfortowo czują się w nieco niższej temperaturze. Wbrew pozorom ustawienie odpowiedniego stopnia ciepła nie jest takie proste – jedynie inteligentne urządzenia precyzyjnie poznające pomieszczenia, w których pracują, są w stanie ustawić idealne parametry temperatury, gwarantując nam nie...

   

 • Inteligentne sterowanie oświetleniem: nowy wymiar komfortu

  Inteligentne sterowanie oświetleniem: nowy wymiar komfortu

  Często obserwujesz, jak Twoi domownicy zapominają zgasić światło, gdy wychodzą z pokoju czy kuchni? Zdarza Ci się ułożyć wygodnie w łóżku, by przypomnieć sobie, że lampa znajdująca się na drugim końcu sypialni nie jest wyłączona? Takich problemów nie mają osoby, które zainwestowały w inteligentne sterowanie oświetleniem i uczyniły swój dom bardziej „smart”. Zobacz, na czym polega to rozwiązanie i dlaczego...

   

 • To nie fikcja! Inteligentne domy przyszłości są bliżej niż myślisz!

  To nie fikcja! Inteligentne domy przyszłości są bliżej niż myślisz!

  Coś, co jeszcze niedawno mogliśmy oglądać jedynie w filmach S-F, jest dziś na wyciągnięcie ręki. Mowa oczywiście o domach wyposażonych w inteligentne systemy sterujące każdym procesem, jaki zachodzi wewnątrz ich murów.

   

 • Xanadu najnowocześniejszy dom Ameryki

  Xanadu najnowocześniejszy dom Ameryki

  Jak mieszkają wielcy naszego świata? Bardzo różnie. Jedni preferują przestronne apartamenty, inni pałacyki, ale najczęstszym wyborem jest własna farma czy też dom na wsi jak się to u nas nazywa. Taki dom posiada Bill Gates.Jest on jednak tylko pozornie podobny do innych domów. Dlaczego?

   

 • Czy inteligentny dom pozwala zaoszczędzić?

  Czy inteligentny dom pozwala zaoszczędzić?

  Energooszczędność w dzisiejszych czasach nabiera na znaczeniu, zwłaszcza że ceny energii elektrycznej wciąż wzrastają. Nowoczesne budownictwo zakłada więc wykorzystywanie systemów energooszczędnych, które ograniczają rachunki za prąd. Czy inteligentny dom będzie jednocześnie domem oszczędnym w eksploatacji?

   

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.