Dodaj do ulubionych

środa 24.07.2024

Jesteś na:HOMEBiznesNieruchomości

 • Pięć gwiazdek dla Atrium Oliva

  Pięć gwiazdek dla Atrium Oliva

  Atrium Oliva, realizowana w Trójmieście inwestycja z segmentu premium, po raz kolejny zdobyła międzynarodowe wyróżnienie. Tym razem jest to FIVE STAR w prestiżowym konkursie European Property Awards. Oznacza to, że projekt dewelopera ALLCON został najlepszą inwestycją w Europie w swojej kategorii (Residential Development 20+ Units Poland).

   

 • Czy fliperzy naprawdę kreują ceny na rynku nieruchomości?

  Czy fliperzy naprawdę kreują ceny na rynku nieruchomości?

  Ceny mieszkań rosną w zawrotnym tempie i wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez jakiś czas nie wyhamują. Coraz częściej słyszy się, że to fliperzy napędzają wzrost cen i pompują bańkę na rynku nieruchomości. Ile w tym prawdy?

   

 • Elegancki apartament w kolorze burzowego błękitu

  Elegancki apartament w kolorze burzowego błękitu

  Remont ponad stumetrowego apartamentu wymagał od jego właścicielki ogromnej cierpliwości. Po pierwszej nieudanej próbie, postanowiła zwrócić się o pomoc do zaufanej pracowni. Zdecydowała się na powierzenie tego trudnego zadania architekt Annie Koszeli, która bez wahania podjęła wyzwanie.

   

 • Nowa inwestycja premium w Gdańsku

  Nowa inwestycja premium w Gdańsku

  ALLCON zapowiada starania o międzynarodowy, ekologiczny certyfikat BREEAM dla inwestycji na poziomie very good.

   

 • Francuska elegancja na warszawskiej Ochocie

  Francuska elegancja na warszawskiej Ochocie

  Apartament w starej kamienicy na warszawskiej Ochocie krył w sobie wiele tajemnic. Darzony ogromnym sentymentem, wymagał jednak remontu, aby odzyskać dawny blask. Po odważnej metamorfozie mieszkanie odzyskało świetność, zachowując swój wyjątkowy charakter.

   

 • Apartament Park Lane w sercu Warszawy

  Apartament Park Lane w sercu Warszawy

  Łazienki Królewskie to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Wielu warszawiaków przychodzi tu, aby wyciszyć się po ciężkim dniu, odetchnąć świeżym powietrzem i zachwycić malowniczym krajobrazem. Nieliczni szczęściarze mogą mieć ten piękny kompleks pałacowo-ogrodowy na wyciągnięcie ręki, bezpośrednio za oknem swojego domu.

   

 • Osiedle Botanica Jelitkowo zdobyło tytuł Award Winner

  Osiedle Botanica Jelitkowo zdobyło tytuł Award Winner

  Trójmiejska inwestycja Invest Komfort triumfuje w międzynarodowym konkursie European Property Awards. Osiedle Botanica Jelitkowo zdobyło tytuł Award Winner.

   

 • Muxin Studio zaprojektowało apartament w niekonwencjonalnym stylu

  Muxin Studio zaprojektowało apartament w niekonwencjonalnym stylu

  Muxin Studio zaprojektowało unikatowy apartament w niekonwencjonalnym stylu, zlokalizowany w Xuhui District w Szanghaju, w Chinach. Właściciel tego apartamentu jest bardzo aktywną, wielozadaniową osobą, co znalazło odzwierciedlenie w wystroju wnętrza.

   

 • Massive Penthouse w budynku Vdara

  Massive Penthouse w budynku Vdara

  Vdara jest ikonicznym budynkiem wznoszącym się w centrum Las Vegas. Obiekt należy do znaków rozpoznawczych tego miasta i znajduje się rzut beretem od Las Vegas Strip.

   

 • Innowacyjny balkon dachowy „Cabrio”

  Innowacyjny balkon dachowy „Cabrio”

  Producent okien Velux oferuje rewelacyjny system okienny, który zapewnia dopływ większej ilości światła i powietrza do przestrzeni mieszkalnej oraz pozwala stworzyć na poddaszu niewielki balkon. System okienny nazwany „Cabrio” jest idealny do pokoi zlokalizowanych na poddaszu lub w każdym innym ciemnym pomieszczeniu usytuowanym bezpośrednio pod dwuspadowym dachem.

   

 • Idealna temperatura w naszym domu? Teraz jest to możliwe z inteligentnym czujnikiem temperatury Fibaro

  Idealna temperatura w naszym domu? Teraz jest to możliwe z inteligentnym czujnikiem temperatury Fibaro

  Dla każdego z nas idealna temperatura w domu oznacza coś innego. Podczas gdy jedni wolą wieczory w bardzo ciepłych pomieszczeniach, inni komfortowo czują się w nieco niższej temperaturze. Wbrew pozorom ustawienie odpowiedniego stopnia ciepła nie jest takie proste – jedynie inteligentne urządzenia precyzyjnie poznające pomieszczenia, w których pracują, są w stanie ustawić idealne parametry temperatury, gwarantując nam nie...

   

 • Apartamenty Dakota – ikona Nowego Jorku

  Apartamenty Dakota – ikona Nowego Jorku

  Apartamenty Dakota należą do najbardziej charakterystycznych obiektów architektonicznych Nowego Jorku. Ich ciekawa historia i gotycki, specyficzny styl nadają im ikoniczny charakter.

   

 • Luksus na wyciągnięcie ręki - ekskluzywne apartamenty w Warszawie

  Luksus na wyciągnięcie ręki - ekskluzywne apartamenty w Warszawie

  Warszawskie Łazienki Królewskie są jedną z najważniejszych atrakcji stolicy. Ta letnia rezydencja króla Stanisława Augusta pozwala na odpoczynek w ciszy i spokoju. Można obserwować tu przyrodę i obcować ze sztuką, bowiem w Pałacu na Wyspie znajduje się Królewska Galeria Obrazów, zaś w Starej Oranżerii zorganizowano Królewską Galerię Rzeźby. Król doskonale wiedział, że taka lokalizacja zapewni mu wypoczynek w pięknych...

   

 • Luksusowa rezydencja ... w kościele.

  Luksusowa rezydencja ... w kościele.

  Kościół jako luksusowa rezydencja? Dlaczego nie. Wystarczy trochę kreatywności oraz wyobraźni, a ciekawe architektonicznie wnętrze może stać się luksusowym lokalem mieszkalnym.

   

 • Rekordowa cena za Penthouse w Miami

  Rekordowa cena za Penthouse w Miami

  Rynek nieruchomości w Miami przeżywa kolejny rozkwit. Dobiega końca budowa kompleksu condo hoteli Faena i większość apartamentów została już sprzedana.

   

 • Luksusowy wieżowiec w Londynie

  Luksusowy wieżowiec w Londynie

  Żyjemy w czasach, w których luksus i przepych wydają się nie mieć granic. A kiedy wielkie firmy, dysponujące wielkimi pieniędzmi i możliwościami nawiązują współpracę, wówczas mamy do czynienia z efektem synergii, który wprowadza w efekcie nową definicję słowa zamożność

   

 • Futurystyczny budynek w Miami

  Futurystyczny budynek w Miami

  Miami może za jakiś czas stać się światową stolicą ultra nowoczesnej architektury. Już teraz w tym jednym z najchętniej odwiedzanych miast Stanów Zjednoczonych znajduje się kilka niesamowitych budowli, a być może wkrótce powstanie kolejna, bijąca całą resztę na głowę.

   

 • Dlaczego luksusowe apartamenty cieszą się coraz większą popularnością?

  Dlaczego luksusowe apartamenty cieszą się coraz większą popularnością?

  Do życia w ekskluzywnej przestrzeni nie wystarczy sam apartament. W Polsce jest ich wiele, lecz tylko niektóre spełniają kryteria mieszkań zaliczanych do najwyższej klasy. Na pojęcie luksusu składa się wiele czynników, których próżno szukać w większości ofert mieszkaniowych deweloperów i agencji.

   

 • Mieszkania dla najbardziej zamożnych

  Mieszkania dla najbardziej zamożnych

  Rynek apartamentów luksusowych w Polsce stale się rozwija. Rośnie liczba osób zamożnych, co będzie przekładać się na zainteresowanie lokalami z najwyższej półki. Jakie zatem mieszkania wybierają najbogatsi?

   

 • Wnętrze domu Lacasy

  Wnętrze domu Lacasy

  Jamie Lacasa, jest hiszpańskim projektantem i architektem wnętrz. Kilka lat temu założył butik projektowy „Scooter & Jimmy's Scooter”, specjalizujący się w projektowaniu ubrań i mebli. Jego nazwisko, jest bardzo rozpoznawalne wśród hiszpańskich projektantów.

   

 • Ekskluzywne apartamenty w Hiszpanii

  Ekskluzywne apartamenty w Hiszpanii

  Malownicza, na wskroś hiszpańska, położona na Costa del Sol, nieduża (62 tyś. mieszkańców) miejscowość Estepona przyciąga licznymi atrakcjami turystycznymi.

   

Strona 1 z 2 1 2

cookie

 

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.

 

Newsletter