Dodaj do ulubionych

czwartek 18.04.2024

Jesteś na:HOMEBiznesNieruchomości

Najczęściej czytane

 

W sprawach koloru jestem konstruktywistą

W sprawach koloru jestem konstruktywistą

Projektowanie można porównać pod kątem decyzji do bycia kierowcą rajdowym. Inwestor mówi chciałbym w lewo chciałbym w prawo i tak dalej, ale projektant prowadzi i on musi mieć dobrą prędkość, musi mieć szybkie decyzje i pod tym kątem projektowanie i, tak samo jak prowadzenie samochodu rajdowego, nie lubi demokracji – mówi profesor Jan Sikora, juror konkursu „Kolory, które budzą wnętrza" firmy Cerames.

 

 • Innowacyjny balkon dachowy „Cabrio”

  Innowacyjny balkon dachowy „Cabrio”

  Producent okien Velux oferuje rewelacyjny system okienny, który zapewnia dopływ większej ilości światła i powietrza do przestrzeni mieszkalnej oraz pozwala stworzyć na poddaszu niewielki balkon. System okienny nazwany „Cabrio” jest idealny do pokoi zlokalizowanych na poddaszu lub w każdym innym ciemnym pomieszczeniu usytuowanym bezpośrednio pod dwuspadowym dachem.

   

 • Energooszczędne rolety zaciemniające – zatrzymaj ciepło w pomieszczeniu!

  Energooszczędne rolety zaciemniające – zatrzymaj ciepło w pomieszczeniu!

  Okno dachowe jest ważnym źródłem światła w Twoim domu. Kluczem do zapewnienia idealnego klimatu we wnętrzach jest jednak kontrolowanie tych czynników. Jedną z metod kontroli temperatury na poddaszu jest odpowiedni dobór wyposażenia okien. Czy wiesz, że możesz wybrać model rolet, który zapewni izolację termiczną, a jednocześnie oszczędność energii cieplnej? Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając zaciemniające rolety...

   

 • Idealna temperatura w naszym domu? Teraz jest to możliwe z inteligentnym czujnikiem temperatury Fibaro

  Idealna temperatura w naszym domu? Teraz jest to możliwe z inteligentnym czujnikiem temperatury Fibaro

  Dla każdego z nas idealna temperatura w domu oznacza coś innego. Podczas gdy jedni wolą wieczory w bardzo ciepłych pomieszczeniach, inni komfortowo czują się w nieco niższej temperaturze. Wbrew pozorom ustawienie odpowiedniego stopnia ciepła nie jest takie proste – jedynie inteligentne urządzenia precyzyjnie poznające pomieszczenia, w których pracują, są w stanie ustawić idealne parametry temperatury, gwarantując nam nie...

   

 • Technologia, która ochroni Twój dom

  Technologia, która ochroni Twój dom

  Technologia zmienia świat. Smartfony o niesamowitym aparacie, telewizory 8K, czy zautomatyzowane samochody to dopiero początek. Pora odmienić nasz dom. Co będzie miał dom przyszłości, który sam broni się przed zagrożeniami? Będzie posiadał czujnik zalania, czujnik dymu i sterownik rolet.

   

 • Zalety i zastosowanie mini żurawi budowlanych

  Zalety i zastosowanie mini żurawi budowlanych

  W dzisiejszych czasach przeszklone budynki nie są już nowością. Montaż wielkogabarytowych szkieł ułatwiają kompaktowe mini żurawie. Jakie są ich zalety?

   

 • Rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja Beaux Arts w San Francisco została wystawiona na sprzedaż za 28 milionów dolarów i stała się w ten sposób najdroższym domem, który można aktualnie nabyć drogą kupna w tym kalifornijskim mieście. Jeżeli znajdzie się kupiec, to będzie to szósta najdroższa sprzedaż w historii San Francisco

   

 • Najdroższy i najpiękniejszy dom w Chinach

  Najdroższy i najpiękniejszy dom w Chinach

  Tradycyjna, chińska architektura, feng shui i konfucjańskie mądrości zaklęte w nowoczesnej willi. 32 sypialnie, 32 łazienki, ogród i do tego usytuowanie na prywatnej wyspie.

   

 • Luksus w irlandzkim wydaniu

  Luksus w irlandzkim wydaniu

  Posiadłość należąca do miliardera Sir Michaela Smurfita, wzniesiona w Irlandii w 1832 roku, leży na terenie The K Club, Spa and Country Club i można ją określić jako luksus w czystej postaci. Piękne, zadbane ogrody i wyjątkowy podjazd, przestronne i urządzone z królewskim przepychem wnętrza. Rezydencja jest dostępna do wynajęcia.

   

 • Wnętrze najdroższej rezydencji Ameryki tylko w Life and More

  Wnętrze najdroższej rezydencji Ameryki tylko w Life and More

  Na początku kwietnia media pisały o transakcji stulecia na amerykańskim rynku nieruchomości. Rosyjski inwestor Yuri Milner kupił dom w Dolinie Krzemowej za rekordową kwotę 100mln USD.U nas zdjęcia z wnętrza rezydencji. Jest na co popatrzeć.

   

 • Wyspy na sprzedaż.

  Wyspy na sprzedaż.

  Prywatna wyspa kojarzy się z luksusem i bogactwem dostępnym tylko nielicznym. O ile właścicielami wyspy z piaszczystą plażą palmami kokosowymi i zapierającym dech widokiem na morze, rzeczywiście mogą stać się tylko najbogatsi, to  niewielką wyspę  o powierzchni kilkuset metrów można kupić dysponując kwotą kilkunastu tysięcy dolarów.

   

 • Xanadu najnowocześniejszy dom Ameryki

  Xanadu najnowocześniejszy dom Ameryki

  Jak mieszkają wielcy naszego świata? Bardzo różnie. Jedni preferują przestronne apartamenty, inni pałacyki, ale najczęstszym wyborem jest własna farma czy też dom na wsi jak się to u nas nazywa. Taki dom posiada Bill Gates.Jest on jednak tylko pozornie podobny do innych domów. Dlaczego?

   

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.