Dodaj do ulubionych

czwartek 18.04.2024

Jesteś na:HOMEModa i styl

Najczęściej czytane

 

W sprawach koloru jestem konstruktywistą

W sprawach koloru jestem konstruktywistą

Projektowanie można porównać pod kątem decyzji do bycia kierowcą rajdowym. Inwestor mówi chciałbym w lewo chciałbym w prawo i tak dalej, ale projektant prowadzi i on musi mieć dobrą prędkość, musi mieć szybkie decyzje i pod tym kątem projektowanie i, tak samo jak prowadzenie samochodu rajdowego, nie lubi demokracji – mówi profesor Jan Sikora, juror konkursu „Kolory, które budzą wnętrza" firmy Cerames.

 

 • Szwedzki styl w modzie – a co to znaczy?

  Szwedzki styl w modzie – a co to znaczy?

  Jeśli myślimy o modzie, to na pierwszym miejscu wymieniamy Francję, Włochy, Wielką Brytanię, coraz częściej Japonię. To tam są stolice światowej mody. W ostatnich latach jednak coraz więcej osób zaczyna mówić o modzie szwedzkiej, a właściwie o szwedzkim stylu. Co się kryje pod tym określeniem i czy naprawdę światowa moda zaadoptuje do swej rodziny Szwecję?

   

 • Pokaz Mariusza Przybylskiego w scenerii chęcińskiego Zamku Królewskiego

  Pokaz Mariusza Przybylskiego w scenerii chęcińskiego Zamku Królewskiego

  W niezwykłej scenerii chęcińskiego Zamku Królewskiego, odbył się pokaz Mariusza Przybylskiego. Topowy projektant, tym samym otworzył XX edycję festiwalu OFF Fashion w Kielcach.

   

 • Project Fashion w kolejnej odsłonie

  Project Fashion w kolejnej odsłonie

  Wieczorem 14 października 2017 r. w Centrum Kultury Agora we Wrocławiu odbył się pokaz mody będący częścią wydarzenia Project Fashion. Zaprezentowano kolekcje trzech projektantów: Tomasza Armady, Judyty Rybki oraz Małgorzaty Popardy. Organizatorem eventu była Agencja Spot Management.

   

 • Pokaz kolekcji Barbary Piekut na obchody urodzin Mercure Kraków Stare Miasto

  Pokaz kolekcji Barbary Piekut na obchody urodzin Mercure Kraków Stare Miasto

  Wielkie nazwiska, dobrze znane twarze, ciekawy program artystyczny, typowo krakowskie przysmaki i lekcja historii w tle – 12. października Hotel Mercure Kraków Stare Miasto świętował swoje pierwsze urodziny. Na uroczystej gali, która odbyła się w czwartkowy wieczór, pojawiło się ponad 200 osób. Spotkanie poprowadziła Monika Zamachowska, popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

   

 • Adoria Fashion

  Adoria Fashion

  23 września 2017 w winnicy Adoria pod Wrocławiem odbył się wyjątkowy pokaz mody. W przemysłowej scenerii winnicy zorganizowano show, na którym goście mogli zobaczyć zarówno ubrania ze sklepów sieciowych, jak i unikatowe stroje przygotowane przez projektantów. Wszystko to w towarzystwie wysokiej jakości wina.

   

 • Pokaz Adoria Fashion

  Pokaz Adoria Fashion

  23 września  2017 w winnicy Adoria w podwrocławskich Zachowicach odbędzie się niecodzienny pokaz mody. Pomysłodawczynie projektu, Joanna Głowacka (Spot Management) i Aneta Ganc (Ganc Art. Studio), postanowiły połączyć ekskluzywne smaki wysokiej jakości wina i mody w jedno wydarzenie.

   

 • Fashion Day Zakopane

  Fashion Day Zakopane

  Zakopane 17 sierpnia zostało modową stolicą Polski – odbyło się tu długo wyczekiwane Fashion Day Zakopane.

   

 • Sylwia Romaniuk na 4 edycji Arab Fashion Week

  Sylwia Romaniuk na 4 edycji Arab Fashion Week

  W uksusowym Meyden Hotel & Grandstands Dubai była wypełniona do ostatniego miejsca. Zaproszeni goście: lokalne media ,styliści, przedstawiciele polskiego society, blogerki i influencerki oraz przedstawiciele biznesu zobaczyli 25 premierowych looków kolekcji stworzonej specjalnie na Arab Fashion Week.

   

 • Pierwsza edycja Project Fashion

  Pierwsza edycja Project Fashion

  8 kwietnia 2017 r. Ośrodek Działań Artystycznych Firlej we Wrocławiu stał się siedzibą mody – zorganizowano w nim warsztaty i wykłady związane z branżą fashion, które wieczorem zostały zwieńczone ekskluzywnym, zamkniętym pokazem mody. Organizatorem wydarzenia była Agencja Spot Management.

   

 • Pokaz dyplomowy MSKPU 2016

  Pokaz dyplomowy MSKPU 2016

  16 marca w Loft 44, siedemnastu studentów Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, zaprezentowało kolekcje dyplomowe.

   

 • Wiosna, wiosna, wiosna – Nessi na sezon wiosna/lato 2016

  Wiosna, wiosna, wiosna – Nessi na sezon wiosna/lato 2016

  Niewątpliwie długi czas smutnawej aury, która trochę jest jesienią, a trochę zimą, wzmógł w nas potrzebę świeżości, koloru i powiewu wiosny.

   

 • Święto mody w Katowicach

  Święto mody w Katowicach

  Ponad 30 pokazów mody można było obejrzeć w ramach ósmej edycji Silesia Fashion Day w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Impreza trwała od 24 do 26 września.

   

 • Święto mody w Katowicach

  Święto mody w Katowicach

  Pokazy wielkich marek modowych, ale także wschodzących gwiazd, stoiska z najnowszymi kolekcjami, konkurs dla młodych projektantów oraz występy Olivii Anny Livki i Tomasza Dolskiego. Od czwartku do soboty w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się trzydniowe święto mody w ramach ósmej edycji Silesia Fashion Day.

   

 • Po co komu perkusja na pokazie butów?

  Po co komu perkusja na pokazie butów?

  Wybieg długi na 15 m, nietypowy, bo z transeptem, a na środku perkusja. „O co chodzi?” zadawali sobie pytanie goście, licznie przybyli na medialną premierę/pokaz kolekcji butów na jesień 2015/zima 2016 „ Miejski szyk”, z udziałem Ewy Mielnickiej, Miss Polski 2014, ambasadorki marki Nessi.

   

 • Maja Sablewska zaprezentowała kolekcję na wiosnę lato 2015 marki Carinii

  Maja Sablewska zaprezentowała kolekcję na wiosnę lato 2015 marki Carinii

  Goście mieli okazję podziwiać bogactwo modeli sandałów, zarówno finezyjnych na wysokim obcasie, zapinanych wokół kostki albo wykonanych z „ lejących się” skór w kontrastowych kolorach, jak i tych najbardziej pożądanych w okresie urlopowym, na płaskim obcasie, wygodnych i lekkich, z ozdobami w postaci dżetów lub złotych i srebrnych klamerek.

   

 • W lipcu odbędzie się Fashion Week dla mężczyzn

  W lipcu odbędzie się Fashion Week dla mężczyzn

  Świetna wiadomość dla mężczyzn, którzy interesują się modą i najnowszymi trendami. Otóż panowie doczekają się własnego Fashion Week, na razie w Nowym Jorku. Już na początku lata, pomiędzy 13. a 16 lipca, prezentowane będą kolekcje na wiosnę 2016.

   

 • Viktor & Rolf ożywili obrazy van Gogh'a

  Viktor & Rolf ożywili obrazy van Gogh'a

  W Paryżu cyklicznie odbywa się Paris Couture Week, czyli tydzień poświęcony modzie spod znaku wykwintnego krawiectwa i ubrań szytych na szczególne zamówienie. Wśród projektantów, którzy pojawili się w ciągu ostatniego tygodnia wyróżniającymi postaciami okazali się panowie z duetu Viktor & Rolf.

   

 • Jakie buty noszą gwiazdy?

  Jakie buty noszą gwiazdy?

  W jakich butach chodzą Oliwier Janiak, Maja Sablewska i Natalia Siwiec? Okazuje się, że bardzo chętnie bywają na pokazach mało znanej, polskiej marki Carinii. Czy obuwie Carinii podbiło serca telewizyjnych gwiazd i gwiazdeczek?

   

 • Nessi przyciąga gwiazdy

  Nessi przyciąga gwiazdy

  Nessi działa jak magnes i przyciąga gwiazdy. Nie mamy na myśli potwora z Loch Ness, wszak on miał na imię Nessie. Chodzi o polską markę obuwniczą i popularność jaką cieszył się pokaz nowej kolekcji Nessi.

   

 • Kolekcja Vippi w Nowym Showroomie

  Kolekcja Vippi w Nowym Showroomie

  Na modowej mapie Warszawy pojawiło się ostatnio fantastyczne, nowe miejsce. Jest nim Nowy Showroom, w którym odbył się pokaz najnowszej kolekcji Vippi Design.

   

 • VII edycja Silesia Fashion Day już wkrótce. Po raz pierwszy dwudniowe wydarzenie!

  VII edycja Silesia Fashion Day już wkrótce. Po raz pierwszy dwudniowe wydarzenie!

  Najbliższa gala Silesia Fashion Day odbędzie się już 27 i 28 lutego w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Po raz pierwszy organizowane przez agencję JC Academy wydarzenie kulturalno-modowe zaprezentuje się w dwudniowej odsłonie. Ideą projektu jest łączenie kultury, sztuki i mody oraz promocja mody jako stylu życia w mieście.

   

Strona 1 z 2 1 2

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.