Dodaj do ulubionych

poniedziałek 20.05.2019

Jesteś na:HOMEBiznesNieruchomości

 • Rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja Beaux Arts w San Francisco została wystawiona na sprzedaż za 28 milionów dolarów i stała się w ten sposób najdroższym domem, który można aktualnie nabyć drogą kupna w tym kalifornijskim mieście. Jeżeli znajdzie się kupiec, to będzie to szósta najdroższa sprzedaż w historii San Francisco

   

 • Najdroższy i najpiękniejszy dom w Chinach

  Najdroższy i najpiękniejszy dom w Chinach

  Tradycyjna, chińska architektura, feng shui i konfucjańskie mądrości zaklęte w nowoczesnej willi. 32 sypialnie, 32 łazienki, ogród i do tego usytuowanie na prywatnej wyspie.

   

 • Luksus w irlandzkim wydaniu

  Luksus w irlandzkim wydaniu

  Posiadłość należąca do miliardera Sir Michaela Smurfita, wzniesiona w Irlandii w 1832 roku, leży na terenie The K Club, Spa and Country Club i można ją określić jako luksus w czystej postaci. Piękne, zadbane ogrody i wyjątkowy podjazd, przestronne i urządzone z królewskim przepychem wnętrza. Rezydencja jest dostępna do wynajęcia.

   

 • Wnętrze najdroższej rezydencji Ameryki tylko w Life and More

  Wnętrze najdroższej rezydencji Ameryki tylko w Life and More

  Na początku kwietnia media pisały o transakcji stulecia na amerykańskim rynku nieruchomości. Rosyjski inwestor Yuri Milner kupił dom w Dolinie Krzemowej za rekordową kwotę 100mln USD.U nas zdjęcia z wnętrza rezydencji. Jest na co popatrzeć.

   

 • Wyspy na sprzedaż.

  Wyspy na sprzedaż.

  Prywatna wyspa kojarzy się z luksusem i bogactwem dostępnym tylko nielicznym. O ile właścicielami wyspy z piaszczystą plażą palmami kokosowymi i zapierającym dech widokiem na morze, rzeczywiście mogą stać się tylko najbogatsi, to  niewielką wyspę  o powierzchni kilkuset metrów można kupić dysponując kwotą kilkunastu tysięcy dolarów.

   

 • Xanadu najnowocześniejszy dom Ameryki

  Xanadu najnowocześniejszy dom Ameryki

  Jak mieszkają wielcy naszego świata? Bardzo różnie. Jedni preferują przestronne apartamenty, inni pałacyki, ale najczęstszym wyborem jest własna farma czy też dom na wsi jak się to u nas nazywa. Taki dom posiada Bill Gates.Jest on jednak tylko pozornie podobny do innych domów. Dlaczego?

   

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.