Dodaj do ulubionych

poniedziałek 20.05.2019

Jesteś na:HOMEBiznesNieruchomości

 • Łódzki biurowiec Imagine z pierwszymi najemcami

  Łódzki biurowiec Imagine z pierwszymi najemcami

  Bluerank, łódzka firma działająca w branży technologicznej, została pierwszym najemcą przestrzeni biurowych Imagine, wynajmując 2043 m kw. powierzchni na okres 7 lat.

   

 • Walka z hałasem w biurze

  Walka z hałasem w biurze

  Hałas w pomieszczeniach biurowych to jeden z najbardziej uciążliwych czynników w środowisku pracy. Jak możemy z nim skutecznie walczyć?

   

 • W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  Za każdym razem patrząc na swój garaż myślisz, że twoje auto zasługuje na coś lepszego? W Miami deweloperzy Louis Birdman i Jay Massirman chyba mieli podobne przemyślenia tworząc stylowy budynek AutoHouse obejmujący wyłącznie garaże dla pojazdów samochodowych.

   

 • Trzy szklane wieże w Brooklynie

  Trzy szklane wieże w Brooklynie

  Architektoniczna firma ODA New York, rozpoczęła budowę trzech szklanych, futurystycznych wież w Brooklynie. Konstrukcja ma być gotowa w 2018 roku, a jej nazwa 420 Kent odnosi się do miejsca, w którym się znajdzie.

   

 • Tour Triangle - nowa szklana piramida w Paryżu

  Tour Triangle - nowa szklana piramida w Paryżu

  Wygląda na to, że Paryż zwariował na punkcie piramid. W stolicy Francji rusza budowa kolejnej trójkątno-kształtnej konstrukcji, która za kilkanaście lat może stać się kolejnym punktem rozpoznawczym kraju.

   

 • Futurystyczny budynek w Miami

  Futurystyczny budynek w Miami

  Miami może za jakiś czas stać się światową stolicą ultra nowoczesnej architektury. Już teraz w tym jednym z najchętniej odwiedzanych miast Stanów Zjednoczonych znajduje się kilka niesamowitych budowli, a być może wkrótce powstanie kolejna, bijąca całą resztę na głowę.

   

 • Ogniste wieże Baku

  Architekci z każdym pociągnięciem kreski, wymyślają coraz bardziej intrygujące formy budynków. Jeżeli będzie tak nadal, świat za kilkadziesiąt lat stanie się nie do poznania. Będzie przypominał jeden wielki statek kosmiczny, dobrze zaprojektowany, cieszący oko każdego człowieka. W Baku – stolicy Azerbejdżanu powstaje kompleks, który do wcześniej wspomnianego statku kosmicznego, będzie pasował wyśmienicie.

   

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.