Dodaj do ulubionych

poniedziałek 20.05.2019

Jesteś na:HOMEBiznesNieruchomości

 • W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  W Miami powstanie pierwszy na świecie budynek z luksusowymi garażami dla aut

  Za każdym razem patrząc na swój garaż myślisz, że twoje auto zasługuje na coś lepszego? W Miami deweloperzy Louis Birdman i Jay Massirman chyba mieli podobne przemyślenia tworząc stylowy budynek AutoHouse obejmujący wyłącznie garaże dla pojazdów samochodowych.

   

 • Audley House – najdroższa posiadłość do wynajęcia w Londynie

  Audley House – najdroższa posiadłość do wynajęcia w Londynie

  Audley House w ekskluzywnej dzielnicy Londynu, Mayfair, jest prawdopodobnie najdroższą w mieście rezydencją możliwą do wynajęcia. Miesiąc wynajmu kosztuje 65 tysięcy funtów miesięcznie, natomiast za rok trzeba zapłacić już 780 tysięcy.

   

 • Rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja Beaux Arts w San Francisco została wystawiona na sprzedaż za 28 milionów dolarów i stała się w ten sposób najdroższym domem, który można aktualnie nabyć drogą kupna w tym kalifornijskim mieście. Jeżeli znajdzie się kupiec, to będzie to szósta najdroższa sprzedaż w historii San Francisco

   

 • Luksusowa rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Luksusowa rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja Beaux Arts w San Francisco została wystawiona na sprzedaż za 28 milionów dolarów i stała się w ten sposób najdroższym domem, który można aktualnie nabyć drogą kupna w tym kalifornijskim mieście. Jeżeli znajdzie się kupiec, to będzie to szósta najdroższa sprzedaż w historii San Francisco.

   

 • Luksusowa rezydencja ... w kościele.

  Luksusowa rezydencja ... w kościele.

  Kościół jako luksusowa rezydencja? Dlaczego nie. Wystarczy trochę kreatywności oraz wyobraźni, a ciekawe architektonicznie wnętrze może stać się luksusowym lokalem mieszkalnym.

   

 • Dom Patio z prywatnym SPA

  Dom Patio z prywatnym SPA

  Nowoczesny dom w kształcie litery C to projekt warszawskiej pracowni architektonicznej 81 waw pl.  Wyróżnia go ażurowa elewacja pokryta bluszczem oraz wewnętrzne zielone patio.

   

 • Luksusowy wieżowiec w Londynie

  Luksusowy wieżowiec w Londynie

  Żyjemy w czasach, w których luksus i przepych wydają się nie mieć granic. A kiedy wielkie firmy, dysponujące wielkimi pieniędzmi i możliwościami nawiązują współpracę, wówczas mamy do czynienia z efektem synergii, który wprowadza w efekcie nową definicję słowa zamożność

   

 • Luksus w irlandzkim wydaniu

  Luksus w irlandzkim wydaniu

  Posiadłość należąca do miliardera Sir Michaela Smurfita, wzniesiona w Irlandii w 1832 roku, leży na terenie The K Club, Spa and Country Club i można ją określić jako luksus w czystej postaci. Piękne, zadbane ogrody i wyjątkowy podjazd, przestronne i urządzone z królewskim przepychem wnętrza. Rezydencja jest dostępna do wynajęcia.

   

 • Rezydencje Juul-Hansena na sprzedaż

  Rezydencje Juul-Hansena na sprzedaż

  Znany na świecie architekt Thomas Juul-Hansen zaprojektował rezydencje, które zostaną wybudowane w Miami najpóźniej w 2017 roku. Three Hundred Collins to pięciopiętrowa posiadłość w środku malowniczej okolicy.

   

 • Luksusowa rezydencja w USA - zaglądamy do środka!

  Luksusowa rezydencja w USA - zaglądamy do środka!

  Luksusowa  rezydencja wzorowana architektonicznie na stylu farancuskiego dworku powstaje na Florydzie. Jej cena wywoławcza to 139.000.000 dolarów, co czyni ją najdroższym domem notowanym na sprzedaż w USA. 

   

 • Lofty - nowoczesna tradycja.

  Lofty - nowoczesna tradycja.

  Przebudowa starych budynków to ostatnio bardzo modny trend na całym świecie, przygotowaliśmy dla Państwa mały przegląd w większości pozytywnych rezultatów tych prac.

   

 • Wnętrze najdroższej rezydencji Ameryki tylko w Life and More

  Wnętrze najdroższej rezydencji Ameryki tylko w Life and More

  Na początku kwietnia media pisały o transakcji stulecia na amerykańskim rynku nieruchomości. Rosyjski inwestor Yuri Milner kupił dom w Dolinie Krzemowej za rekordową kwotę 100mln USD.U nas zdjęcia z wnętrza rezydencji. Jest na co popatrzeć.

   

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.