Dodaj do ulubionych

poniedziałek 20.05.2019

Jesteś na:HOMEBiznesNieruchomości

 • Do kupienia ekskluzywna willa na Cyprze

  Do kupienia ekskluzywna willa na Cyprze

  Nad samym morzem w bardzo atrakcyjnym zakątku wyspy (East Beach) położona jest najbardziej nowoczesna willa na Cyprze. Dom został zaprojektowany przez najlepszych miejscowych architektów, którzy mogli popuścić wodze fantazji, ponieważ inwestor nie ograniczał ich finansowo.

   

 • Piękny dom na wzgórzach Los Anegeles

  Piękny dom na wzgórzach Los Anegeles

  Grupa architektów z Belzberg Architects zaprojektowała nowy dom na wzgórzu w Los Angeles, który zachwyca przede wszystkim cudownymi, rzeźbionymi w drewnie schodami, prowadzącymi do głównej części mieszkalnej budynku.

   

 • Rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja Beaux Arts w San Francisco została wystawiona na sprzedaż za 28 milionów dolarów i stała się w ten sposób najdroższym domem, który można aktualnie nabyć drogą kupna w tym kalifornijskim mieście. Jeżeli znajdzie się kupiec, to będzie to szósta najdroższa sprzedaż w historii San Francisco

   

 • Najdroższy i najpiękniejszy dom w Chinach

  Najdroższy i najpiękniejszy dom w Chinach

  Tradycyjna, chińska architektura, feng shui i konfucjańskie mądrości zaklęte w nowoczesnej willi. 32 sypialnie, 32 łazienki, ogród i do tego usytuowanie na prywatnej wyspie.

   

 • Luksusowa rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Luksusowa rezydencja za 28 mln dolarów w San Francisco

  Rezydencja Beaux Arts w San Francisco została wystawiona na sprzedaż za 28 milionów dolarów i stała się w ten sposób najdroższym domem, który można aktualnie nabyć drogą kupna w tym kalifornijskim mieście. Jeżeli znajdzie się kupiec, to będzie to szósta najdroższa sprzedaż w historii San Francisco.

   

 • 81.waw.pl z nagrodą Residential Architect of the Year 2015

  81.waw.pl z nagrodą Residential Architect of the Year 2015

  Warszawska pracownia 81.waw.pl zdobyła nagrodę w kategorii Residential Architect of the Year 2015 Poland, w międzynarodowym konkursie magazynu Build.

   

 • Luksusowa posiadłość na wyspie Parrot Cay

  Luksusowa posiadłość na wyspie Parrot Cay

  Luksusowa willa na prywatnej wyspie, a wokół same światowej sławy gwiazdy oraz ludzie sukcesu? To całkiem realna perspektywa dla posiadaczy kilkudziesięciu milionów dolarów.

   

 • Dom Patio z prywatnym SPA

  Dom Patio z prywatnym SPA

  Nowoczesny dom w kształcie litery C to projekt warszawskiej pracowni architektonicznej 81 waw pl.  Wyróżnia go ażurowa elewacja pokryta bluszczem oraz wewnętrzne zielone patio.

   

 • Futurystyczny budynek w Miami

  Futurystyczny budynek w Miami

  Miami może za jakiś czas stać się światową stolicą ultra nowoczesnej architektury. Już teraz w tym jednym z najchętniej odwiedzanych miast Stanów Zjednoczonych znajduje się kilka niesamowitych budowli, a być może wkrótce powstanie kolejna, bijąca całą resztę na głowę.

   

 • Luksusowa rezydencja w USA - zaglądamy do środka!

  Luksusowa rezydencja w USA - zaglądamy do środka!

  Luksusowa  rezydencja wzorowana architektonicznie na stylu farancuskiego dworku powstaje na Florydzie. Jej cena wywoławcza to 139.000.000 dolarów, co czyni ją najdroższym domem notowanym na sprzedaż w USA. 

   

 • Spędź noc u Versace

  Spędź noc u Versace

  Któż z nas nie chciałby spotkać osobiście wielkiej postaci świata mody, Gianniego Versace? Niestety przedwczesna śmierć kreatora mody, który został zastrzelony latem 1997 przez Andrew Cunanana, skutecznie uniemożliwiła realizację tego marzenia. Jednak dla wielbicieli Versace mamy dobrą wiadomość, pojawiła się możliwość niemal bezpośredniego obcowania z legendą utalentowanego projektanta.

   

 • Taras z płytkami na wysoki połysk?

  Taras z płytkami na wysoki połysk?

  Z tarasu zaczynamy korzystać wczesną wiosną, a przy odpowiedniej pogodzie może nam on służyć nawet do późnej jesieni. Jednak jeśli chcemy, aby przetrwał w dobrym stanie kilka długich sezonów, powinniśmy zadbać o jego właściwe, staranne wykonanie oraz zabezpieczenie. W przeciwnym razie trzeba się liczyć z częstymi i uciążliwymi naprawami. Czego unikać i o czym pamiętać?

   

 • Nowa rezydencja Britney Spears.

  Nowa rezydencja Britney Spears.

  Piosenkarka, która obecnie mieszka na wzgórzu w ekskluzywnej dzielnicy Calabasas w Los Angeles w willi wartej 8,9 miliona dolarów dokonała zakupu nowego domu w Hidden Hills zaledwie kilka mil na południe od jej obecnej lokalizacji za 20.000.000 dolarów.

   

 • Słynna willa Hamsayeg zaprojektowana przez Zapiainiego na sprzedaż!

  Słynna willa Hamsayeg zaprojektowana przez Zapiainiego na sprzedaż!

  Prawdziwa gratka dla miłośników marokańskiego stylu w architekturze została wystawiona na sprzedaż. Jest to elegancki, luksusowy dom, który znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy mieszkaniowej La Punta, w Manzanillo, w Meksyku.

   

Newsletter

cookie

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki.